Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: V. Szombathelyi Futófesztivál

10 km Férfi Egyes Korosztály

Név Egyesület
Bán RolandSchaeffler Savaria Kft.
Bokor ZoltánNincs adat
Buknicz AttilaSchaeffler Savaria Kft.
Csikós Nagy NorbertNincs adat
Czlenner JánosHaladás VSE - Judo szakosztály
Demeter RobertMagyarlak
Dr. Rácskay JenőNincs adat
Dr. Sáfár ZoltánSuperior Team Sopron
Fekete GáborSchaeffler Savaria Kft.
Forgács TamásNincs adat
Galavits PatrikNincs adat
Gáspár AttilaSchaeffler Savaria Kft.
Gueth LászlóNincs adat
Guzmics KrisztiánSchaeffler Savaria Kft
Hangrád ZoltánSchaeffler Savaria Kft.
Hangrád ZoltánNincs adat
Horváth AttilaSchaeffler Savaria Kft.
Horváth DánielSchaeffler Savaria Kft.
Horváth GergelyNincs adat
Horváth Péter TiborNincs adat
Horváth ZoltánNincs adat
Hurtik Péter Nincs adat
Kóbor TamásNincs adat
Komáromi RóbertSchaeffler Savaria KFT
Kovács BálintNincs adat
Kummer NorbertSZoESE
Miklós BálintSchaeffler Savaria Kft.
Molnár Alex TiborSchaeffler Savaria Kft.
Nagy SzilárdSchaeffler Savaria Kft.
Németh MártonSchaeffler Savaria Kft.-
Papp Gergő Szombathelyi Futóklub
Pável KornélNincs adat
Portschy PéterNincs adat
Sági BalázsSzFK
Sarlai SzabolcsNincs adat
Sőre AndrásSzombathelyi Futóklub
Szabó SzabolcsNincs adat
Szabó TamásVasi Triatlon SE
Szalai ZoltánNincs adat
Szén György Nincs adat
Timár PéterNincs adat
Varga DávidSchaeffler Savaria Kft.
Vincze KrisztiánSchaeffler Savaria Kft.
Vörös András Szombathelyi Futóklub

10 km Férfi Kettes Korosztály

Név Egyesület
Badics LászlóNincs adat
Bánfalvi Zoltán Nincs adat
Baranyai GaborNincs adat
Benczik imreNincs adat
Bodnár SándorSZFK
Csemba FerencNincs adat
Dankó LászlóNincs adat
Dr. Koltai MiklósSZoESE
Dr. Lipovits AndrásNincs adat
Dr. Melega Miklós-
Farda ZsoltNincs adat
Garami ÁrpádPannonsport-4sport.hu
Geroly csabaSzoese
Geröly CsabaSZoESE
Grasanovics PéterNincs adat
Herceg ZoltánNincs adat
Horváth ZsoltSchaeffler Savaria Kft
Iszak SzabolcsNincs adat
Iván TamásEgyéni (Petőfi telep)
Kántás ZoltánNincs adat
Katona IstvánSchaeffler Savaria Kft.
Király TamásNincs adat
Kiss PeterNincs adat
Koczka TiborSzombathely MJV Önkormányzata
Kollár LászlóNincs adat
Körmendi GáborSPS
Légrádi GyulaNike Futóklub
Molnár JózsefSPS
Nagy GáborNincs adat
Nagy PéterNincs adat
Nagy RóbertBEAC
Németh CsabaSchaeffler Savaria
Németh László Nincs adat
Németh RóbertNincs adat
Pátkai AttilaSzombathelyi Futóklub
Rácz JánosSchaeffler Savaria Kft
Rosta CsabaNincs adat
Sali AttilaNincs adat
Sali AttilaSchaeffler Savaria Kft.
Tájmel TamásVasi Triatlon SE
Timer SomaVasi Triatlon SE
Varga RóbertNincs adat
Velencei JózsefSchaeffler Savaria
Wachter ZoltánNincs adat

10 km Férfi Hármas Korosztály

Név Egyesület
Borbás TiborNincs adat
Borbély SándorNincs adat
Hopp ViktorNincs adat

10 km Női Egyes Korosztály

Név Egyesület
Árvay AnitaSchaeffler Savaria Kft.
Bakó Dorottya Juliannanincs
Csákány KingaNincs adat
Csemba ÁgnesNincs adat
Görcz AnnaNincs adat
Hajós KarinaSZoESE
Hegedüs AdriennNincs adat
Hegedüs DóraNincs adat
Horváth Brigitta BeatrixBEAC
Kádárné Beke Gabriella Szombathelyi Katasztrófavédelmi Kirendeltség
Kopácsi-Berki RitaNincs adat
Lesi AnnamàriaNincs adat
Molnár-Kondora HenriettSPS
Nagyné Fröhlich AnnamáriaNincs adat
Pintér AnnaNincs adat
Polgárné Cser SzilviaSchaeffler Savaria Kft.
Prysztupa MariettaNincs adat
Purgai EvelynSZOESE
Regős ÉvaNincs adat
Simon TíriaNincs adat
Süle SzilviaSZoESE
Surányi BernadettNincs adat
Szalai AndreaNincs adat
Tóth Éva GyöngyiNincs
Valaczka Viktória AndreaNincs adat
Virágh AdriennNincs adat

10 km Női Kettes Korosztály

Név Egyesület
Bonczné Mészáros EdithSzombathelyi futóklub
dr Temesi ZsuzsannaSZOESE
Eke Norbertné, AdriennNincs adat
Jánosa-Virág KrisztinaNincs adat
Katona KrisztinaNincs adat
Osztrosits KrisztinaVasi Triatlon SE
Simon EnikőSzombathelyi Futóklub
Szabó AndreaSPS
Szij GabriellaNincs adat
Vadász NóraSzombathelyi Futóklub
Vörös-Mélykuti MáriaSzombathelyi Futóklub
Wagner NóraNincs adat

10 km Női Hármas Korosztály

Név Egyesület
Jákli MagdolnaNincs adat
Molnár LajosnéNincs adat
Péntek TamásnéNincs adat
Tóth ZsuzsannaSárvári KSE

2500m Férfi III. korcsoport

Név Egyesület
Babics MarcellSZoESE
Katona IstvánNincs adat
Katona ZoltánNincs adat
Szalai DetreSZoESE
Szalai KristófSZoESE
Varga IvánBolyai Gimnázium

2500m Férfi IV. korcsoport

Név Egyesület
Biácsi MilánBEAC
Hetyei ErvinSZoESE
Horváth BotondSZoESE
Káldy MártonSZoESE

2500m Férfi V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Borbély AttilaNincs adat
Földes ZalánBolyai Gimnázium
Lakó BálintSZoESE
Orbán ÁronBolyai Gimnázium
Szépférfi MórDecathlon FSK

2500m Női III. korcsoport

Név Egyesület
Bodnár Anna BoglárkaNincs adat
Hajdu SaroltaBolyai Gimnázium
Horváth ZselykeSZoESE
Janzsó LillaBolyai Gimnázium
Juhász -Tóth EszterSZoESE
Kulcsár AmiraBolyai Gimnázium
Molnár LilienSZoESE
Nagy BoglárkaNincs adat
Stifter GrétaNincs adat
Stifter LeilaNincs adat
Tamási EszterSZoESE

2500m Női IV. korcsoport

Név Egyesület
Gulyás ZóraNincs adat
Horváth LénaSZoESE
Iker NatáliaSZOSI
Kovács KittiSZoESE
Nagy KatalinNincs adat
Róka BoraNincs adat
Sárközi TirzaSZOSI
Varga GrétaBolyai Gimnázium

2500m Női V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Kovács BeatrixBolyai Gimnázium
Szalai CsengeSZoESE

Félmaraton Férfi

Név Egyesület
Bartók ZoltánNincs adat
Bazsó TiborVasi Triatlon SE
Biacskó zsoltSchaeffler Savaria Kft.
Bódis SzabolcsSchaeffler Savaria Kft.
Bokor ZoltánTovafutók SE
Görcz TamásNincs adat
Görcz TamásNincs adat
Guzmics SándorNincs adat
Hangrád Bence TamásSchaeffler Savaria Kft.
Horváth PéterSPS
Kapolcsi ImreVasi Triatlon Sportegyesület
Kardos AndrásNincs adat
Kern ZsoltNincs adat
Kovács DávidVasi Triatlon SE
Kovács GáborNincs adat
Kovács RóbertNincs adat
Kurcz NorbertSchaeffler Savaria KFT
LŐRINCZ LAJOSnincs
Nemes Péter-
Ódor Gábor Nincs adat
Papp SzabolcsTajfun Torony
Pesti KrisztiánNincs adat
Sárközi KálmánNincs adat
Sásdi BarnabásNincs adat
Szabó LeventdNincs adat
Szabo TamasNincs adat
Szabó ZoltánNincs adat
Szalai BalázsSchaeffler Savaria KFT.
Számedli RichárdVasi Triatlon SE
Szilágyi GyulaSchaeffler Savaria Kft.
Zsiga ÁkosFutóbarátok Győr

Félmaraton Női

Név Egyesület
Àvár SzilviaFutóbaràtok
Bartók-Simóka GabriellaNincs adat
Gál FanniNincs adat
Gál PetraNincs adat
Kleczl BeátaNincs adat
Magyar EszterSPS
Mihály PéternéNincs adat
Németh EszterNincs adat
Tóth KrisztinaNincs adat
Varga KatalinNincs adat

4x2,5 km Férfi váltó

Név Egyesület
Kocsis Zsolt (42)Bolyai Gimnázium
Danyi Béla (42)Bolyai Gimnázium
Sélley Gábor (42)Bolyai Gimnázium
Bagári Attila (42)Bolyai Gimnázium
Földes Zalán (Biciklon)Bolyai Gimnázium
Földes Imre (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Bolfert Erika (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Földes Csongor (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Bödő Milán (Blech & Deckel)Schaeffler Savaria Kft.
Maróthy Balázs (Blech & Deckel)Schaeffler Savaria Kft.
Baranyai Erik (Blech & Deckel)Schaeffler Savaria Kft.
Rácz Milán (Blech & Deckel)Schaeffler Savaria Kft.
Dezse András (DEPA TEAM)Nincs adat
Pátzelt Andrea (DEPA TEAM)Nincs adat
Dezse Áron (DEPA TEAM)Nincs adat
Dezse Máté (DEPA TEAM)Nincs adat
Grasanovics Péter (EPCOS Futóklub No.1)EPCOS Futóklub
Porpáczy Tímea (EPCOS Futóklub No.1)EPCOS Futóklub
Bazsó Attila (EPCOS Futóklub No.1)EPCOS Futóklub
Nádas Balázs (EPCOS Futóklub No.1)EPCOS Futóklub
Varga Szabolcs (EPCOS POWER INDUCTOR )EPCOS Futó Klub
Puklér Tamás (EPCOS POWER INDUCTOR )EPCOS Futó Klub
Radanovits Norbert (EPCOS POWER INDUCTOR )EPCOS Futó Klub
Kondás János (EPCOS POWER INDUCTOR )EPCOS Futó Klub
Lakó Bálint (Formatervezők)SZoESE
Ferenczy Gergely (Formatervezők)SZoESE
Darics Benedek (Formatervezők)SZoESE
Németh Kristóf (Formatervezők)SZoESE
Gáncsos Zoltán (Futni kifog?)Nincs adat
Gerencsér Róbert (Futni kifog?)Nincs adat
Schmatovits Tamás (Futni kifog?)Nincs adat
Nagy Zoltán (Futni kifog?)Nincs adat
Ferenczy Gergely (Futomlett)Szoese
Ferenczy Lehel (Futomlett)Nincs
Mercs Árpád (Futomlett)Nincs
Mercs Abigél (Futomlett)Nincs
Babics Marcell (Futósajtok)SZoESE
Papp Áron (Futósajtok)SZoESE
Czeczeli Bende (Futósajtok)SZoESE
Árvay Csongor (Futósajtok)SZoESE
Orbán Áron (Futótűz)Bolyai Gimnázium
Budai Ádám (Futótűz)Bolyai Gimnázium
Lorencz Pál (Futótűz)Bolyai Gimnázium
Varjú Mihály (Futótűz)Bolyai Gimnázium
Polgár Tamás (Gumilábúak)
Polgár István (Gumilábúak)
Járai Ákos (Gumilábúak)
Osztermann László (Gumilábúak)
Győrffy Kristóf (Hamsterdam)Nincs adat
Győrffy Ágnes (Hamsterdam)Nincs adat
Győrffy Anna (Hamsterdam)Nincs adat
Győrffy Zsófia (Hamsterdam)Nincs adat
Horváth Botond (Harcos egerek)SZoESE
Németh Dávid (Harcos egerek)SZoESE
Horváth Hunor (Harcos egerek)SZoESE
Horváth Zétény (Harcos egerek)SZoESE
Dr. Németh Norbert (II. János Pál Katolikus Szakkollégium)Nincs adat
Pesti Arnold (II. János Pál Katolikus Szakkollégium)Nincs adat
Szeiler Bálint (II. János Pál Katolikus Szakkollégium)Nincs adat
Németh Béla (II. János Pál Katolikus Szakkollégium)Nincs adat
Medics Zsuzsa (iQor - Bosszúállók)iQor
Montag Szabolcsné Tóth Ágnes (iQor - Bosszúállók)iQor
Prátser Péter (iQor - Bosszúállók)
Gáncs Péter (iQor - Bosszúállók)iQor
Polgár Gábor (iQor - MiRésztVeszünk)
Takács Anita (iQor - MiRésztVeszünk)
Pálffy-Gyuk Szilvia (iQor - MiRésztVeszünk)
Jávorics Márk (iQor - MiRésztVeszünk)
Szalainé Palkó Szilvia (IQORMAN)Nincs adat
Zsolnai Diána (IQORMAN)Nincs adat
Pulczer Gábor (IQORMAN)Nincs adat
Bujdosó Elvira (IQORMAN)Nincs adat
KOCZKA TIBOR (KOCZKACSALÁD)KOCZKACSALÁD
DR KOCZKA DÁNIEL (KOCZKACSALÁD)
DR KOCZKA DÓRA (KOCZKACSALÁD)KOCZKACSALÁD
KOCZKA GABRIELLA (KOCZKACSALÁD)
Hetyei Ervin (Kuvaszok)SZoESE
Szalai Dénes (Kuvaszok)SZoESE
Kneisz Csanád (Kuvaszok)SZoESE
Horváth Kristóf (Kuvaszok)SZoESE
Kovács Luca (Ligeti Futók)Nincs adat
Kovács Zsolt (Ligeti Futók)Nincs adat
Németh Hajnalka (Ligeti Futók)Nincs adat
Major Soma (Ligeti Futók)Nincs adat
Varga Iván (Nagylábúak)Bolyai Gimnázium
Czóbel Gergely (Nagylábúak)Bolyai Gimnázium
Fehér Péter (Nagylábúak)Bolyai Gimnázium
Frigy Benedek (Nagylábúak)Bolyai Gimnázium
Frisnyák Dániel (Nehézlábérzés)Nincs adat
Forgács Tamás (Nehézlábérzés)Nincs adat
Tóth Vencel (Nehézlábérzés)Nincs adat
Herczeg Laura (Nehézlábérzés)Nincs adat
Barcza Bence (Öcsiék)Nincs adat
Horváth Loretta (Öcsiék)Nincs adat
Horváth Márk István (Öcsiék)Nincs adat
Sziva László (Öcsiék)Nincs adat
Tóth Dániel IV. (Schaeffler Team 4tress)Schaeffler Savaria Kft.
Poór Ádám II. (Schaeffler Team 4tress)Schaeffler Savaria Kft.
Varga István János (Schaeffler Team 4tress)Schaeffler Savaria Kft.
Devecseri Olivér (Schaeffler Team 4tress)Schaeffler Savaria Kft.
Tóth Dániel (Speedy Gonzalez)Schaeffler Savaria
Tóth Dániel (Speedy Gonzalez)Schaeffler Savaria
Kiesel Alexander (Speedy Gonzalez)Schaeffler Savaria
Kiesel Alexander (Speedy Gonzalez)Schaeffler Savaria
Balázsy Máté Zsolt (Team Balázsy)Team Balázsy
Balázsy Barnabás (Team Balázsy)Team Balázsy
Balázsy András (Team Balázsy)Team Balázsy
dr. Balázsy Péter (Team Balázsy)Team Balázsy
Horváth Melinda (Vas megye)Nincs adat
Futó Marianna (Vas megye)Nincs adat
Horváth Ervin (Vas megye)Nincs adat
dr. Balázsy Péter (Vas megye)Nincs adat

4x2,5 km Női váltó

Név Egyesület
Jánosa-Virág Krisztina (Apacukák)Nincs adat
Jánosa-Virág Krisztina (Apacukák)Nincs adat
Jánosa-Virág Krisztina (Apacukák)Nincs adat
Jánosa-Virág Krisztina (Apacukák)Nincs adat
Poór Beáta (Apacukák)Nincs adat
Poór Beáta (Apacukák)Nincs adat
Romek Hajnalka (Apacukák)Nincs adat
Romek Hajnalka (Apacukák)Nincs adat
Szabó Csilla (Apacukák)Nincs adat
Szabó Csilla (Apacukák)Nincs adat
Poór Beáta (Apacukák)Nincs adat
Poór Beáta (Apacukák)Nincs adat
Romek Hajnalka (Apacukák)Nincs adat
Romek Hajnalka (Apacukák)Nincs adat
Szabó Csilla (Apacukák)Nincs adat
Szabó Csilla (Apacukák)Nincs adat
Horváthné Mester Anikó (EPCOS SAVARIAN GIRLS)EPCOS FUTÓKLUB
Sleiher Lívia (EPCOS SAVARIAN GIRLS)EPCOS FUTÓKLUB
Szilvágyi Rita (EPCOS SAVARIAN GIRLS)EPCOS FUTÓKLUB
Vojtkóné Csőke Tünde (EPCOS SAVARIAN GIRLS)EPCOS FUTÓKLUB
Juhász-Tóth Eszter (Futóegerek)SZoESE
Kovács Luca Boglárka (Futóegerek)SZoESE
Kolman Klaudia (Futóegerek)SZoESE
Kaposi Fanni (Futóegerek)SZoESE
Kulcsár Amira (Gazellák)Bolyai Gimnázium
Katavics Lili (Gazellák)Bolyai Gimnázium
Czakker Elena (Gazellák)Bolyai Gimnázium
Tamási Eszter (Gazellák)Bolyai Gimnázium
Hajdu Sarolta (Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Hajdu Viktória (Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Fullár Emma (Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Kiss Réka (Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Gulyás Zóra (Gulyás család)Nincs adat
Gulyás Nadin (Gulyás család)Nincs adat
Gulyás Nándor (Gulyás család)Nincs adat
Gulyás-Klein Andrea (Gulyás család)Nincs adat
Boros Abigél (Hegyikecskék)Szosi
Foki Laura (Hegyikecskék)Szosi
Horváth Lilla Mária (Hegyikecskék)Szombathelyi Vízmű SC
Kovács Anna (Hegyikecskék)Szosi
Kocsis Orsolya (Időbűvölők)Bolyai Gimnázium
Tobischka Katalin (Időbűvölők)Bolyai Gimnázium
Jauernik Emese (Időbűvölők)
Büki Ildikó (Időbűvölők)
Janzsó Lilla (Krunikornis)Bolyai Gimnázium
Tóth Léna (Krunikornis)Bolyai Gimnázium
Janzsó Virág (Krunikornis)Bolyai Gimnázium
Vincze Anna (Krunikornis)Bolyai Gimnázium
Kovács Kitti (No name)SZoESE
Kiss Virág (No name)SZoESE
Prém-Börényi Rita (No name)SZoESE
Kiss Nóra (No name)SZoESE
Kovács Ágnes (OlcsaiSOKK)Nincs adat
Szalainé Rácz Katalin (OlcsaiSOKK)Nincs adat
Zsigmond Horváth Edina (OlcsaiSOKK)Nincs adat
Papné Bizderi Hajnalka (OlcsaiSOKK)Nincs adat
Sasvári Emőke (RehaboSOKK)Nincs adat
Póczek Csilla (RehaboSOKK)Nincs adat
Szakályné Für Andrea (RehaboSOKK)Nincs adat
Geosics Edit (RehaboSOKK)Nincs adat
KIS-KOVÁCS OLGA (SCHOTT lányok)NINCS
ISKI DÓRA (SCHOTT lányok)NINCS
FERENCZYNÉ MEDGYESI ÁGNES (SCHOTT lányok)NINCS
PÁTI DÓRA (SCHOTT lányok)NINCS
Lukács-Frakas Gábor (SPS Váltó)SPS
Ilcsik Alexandra Zsófia (SPS Váltó)SPS
Ónodi Tamás (SPS Váltó)SPS
Magyar Melinda (SPS Váltó)SPS
Kovács Beatrix (Szélvészek)Bolyai Gimnázium
Móricz Boglárka (Szélvészek)Bolyai Gimnázium
Süle Dóra (Szélvészek)Bolyai Gimnázium
Kiss Kitti (Szélvészek)Bolyai Gimnázium
Varga Gréta (Tiger)Bolyai Gimnázium
Balaton Maja (Tiger)Bolyai Gimnázium
Havasi Júlia (Tiger)Bolyai Gimnázium
Horváth Dorottya (Tiger)Bolyai Gimnázium
Horváth Nóra (Voltarun Girls)
Horváth Nóra (Voltarun Girls)
Hende Judit (Voltarun Girls)
Hende Judit (Voltarun Girls)
Kovács Tiborné (Zanati Asszonytorna)Zanati Kultúrális és Sportegyesület
Falussyné Kertész Helga (Zanati Asszonytorna)Zanati Kultúrális és Sport Egyesület
Egerszeginé Pethő Hajnalka (Zanati Asszonytorna)Zanati Kultúrális és Sport Egyesület
Nagy Sándorné (Zanati Asszonytorna)Zanati Kultúrális és Sport Egyesület