Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XIV. Tárnoki Tófutás - 2018

19 km férfi 40 éves korig

Név Egyesület
Bánhidy AttilaVUK SE
Csécsei ZoltánSZUFLA
Kávai CsabaFTC Triatlon
Kazi Alex575 Team
Kerényi GergőBKG VMG DSE
Kiss SándorNincs adat
Kleer ÁkosNincs adat
Mészáros ZoltánTárnok Sprint SE
Pintér AndrásNincs adat
Récsi AndrásNincs adat
Szatmári MátéNincs adat
Tóth MártonNincs adat
Wendler TamásNincs adat

19 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Hegedűs Zoltán Nincs adat
Kandó TamásA-Team
Kazi GyörgyNincs adat
Patyi JánosNincs adat
Pongrácz GáborNincs adat
Roman ThürauerVUK Szazhalombatta
Szilágyi János Tárnok Sprint SE.
Zuba PéterApa és fia

19 km női 40 éves korig

Név Egyesület
Antal AnitaTàrnokSprint
Danka-Lamm AnitaNincs adat
Homonna Judit Polar Futóklub
Huczek DiánaNincs adat
Lajkó ErzsébetNincs adat
Nagy ÁgnesNincs adat
Nagy Mónika Nincs adat
Rihó EszterNincs adat
Vincze Réka Nincs adat

19 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Bakó JuditSZVISE
Bálits Éva-
Csomor ErikaVUK Szazhalombatta
Helmeczi Erzsébet-
Király ViktóriaNincs adat
Matyeákné Farkas TündeNincs adat
Törőcsik Mária Nincs adat

2.7 km fiú 10 éves korig

Név Egyesület
Almási Alex Dávid2/s
Almási Dorián1.s
Bagdi Roland1.s
Baksai Dominik3.s
Bálint B Csanád1.s
Baranyai MárkSóskút 2.a.
Bauer Ádám1.s
Berekméri-Szigeti Ákos2/s
Berkes Botond3.s
Biberika Rudolf1.s
Blázsovics Ádám4.a
Böcz László3.b
Borostyán Gyula2/s
Csajági András Marcell2/s
Csúcs Levente2/s
Czene RóbertNincs adat
Dombai Armand2/s
Domján Dévaba1.s
Drevenka MátéSóskút 2.a.
Driszkó Benjámin1.b
Egri Balázs1.s
Falus Ákos4.a
Farkas Károly1.b
Farkas PéterSóskút 2.a.
Farkas TamásSóskút 2.a.
Farkas Tamás2/s
Ferenci Bence1.s
Finta Károly Armand2/s
Fléger Béla2/s
Fodor Marcell1.s
Fórján BernátSóskút 2.b
Fremda JánosNincs adat
Gerencsér ZalánNincs adat
Hauszleitner BálintSóskút 2.b
Horváth Gergő1.b
Horváth Zsombor4/b
Huszár Zoltán2/s
Iran Szabolcs3.s
Juledu Máté1.s
Kabai Krisztián2/s
Kecskeméti Balázs3.b
Kis Becse GáspárSóskút 2.a.
Kiss DánielNincs adat
Kondcsi Balázs1.s
Lapos MilánSóskút 2.b
Lázár BenceSóskút 2.a
Lipták Tamás LeventeNincs adat
Loboda Bálint3.s
Lukovszki AndrásSóskút 2.b
Lukovszki ZoltánSóskút 2.b
Mátyás Áron1.s
Molnár Dániel3.s
Morvai Bence1.b
Mucs Balázs2/s
Muszula ZsomborSóskút 2.a.
Nagy Ádám András1.b
Nagy Levente4/b
Nagy-Egedy András1.s
Nagy-Egedy Péter3.s
Németh BálintSóskút 2.b
Németh RolandSóskút 2.a.
Orosz Miklós3.s
Pap Bercel3.s
Prokob Balázs3.s
Rácz GergőSóskút 2.a.
Rácz MártonNincs adat
Sándor BotondSóskút
Sarlai BotondSóskút 2.b
Sipos Márk3.s
Szabó ÁdámSóskút 2.a.
Szabó BenedekSóskút 2.a.
Szabó Dani1.s
Szabó Dávid3.s
Szabó TamásSóskút 2.a.
Szamosi ÁronSóskút 2.a.
Sziray Áron3.s
Szűcs Bálint4.a
Takács Erik3.s
Takács HunorSóskút 2.a.
Takács Márk3.s
Takács Máté2.s
Thukó István1.s
Tóbiás Csongor1.b
Tóth Áron1.s
Vadányi MarcellMező 3.D
Vajda Balázs3.s
Vasas Ádám2.s
Veres BélaSóskút 2.b
Zakariás AmbrusNincs adat
Zakariás AmbrusNincs adat

2.7 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Almási Patrik 6.a
Beri Alexander7.b
Borbély Ákos6.b
Budai László4.c
Budai Viktor4.c
Csurár Imre6.c
Czene BotondNincs adat
Czizmazia Róbert4.c
Demeter Gyula5.b
Erdei Márk3.s
Erdei Tamás4.b
Ferth Krisztián4,b
Friss Gergő Ferenc4.c
Giczi Milán7.a
Gyetvai Gellért1.s
Gyulai Zoltán7.a
Hardi Levente7.b
Hegedűs Martin6.c
Horváth CsabaTárnoki Karate Klub
Jakab Zsolt 4/b
Joó Zoltán7.b
Juhász József4.c
Kalocsai Bertalan7.b
Kass Krisztián6.c
Kecskeméti I.Dávid4.c
Keresztes Krisztián4.c
Kis FarkasSóskút 2.a.
Kiss MártonNincs adat
Kósik Bence6.c
Kostyánszki Flórián4.a
Kotrics Máté4.c
Kovács Bendegúz7.a
Kovács Kristóf Nincs adat
Kövesd Márton6.c
Kozel Benedek7.b
Kozel Mátyás4.b
Lendvai Gábor6.a
Márkus Péter6.c
Nagy Dávid4.a
Oláh Bence5.b
Olàh BenjaminNincs adat
Pohál Ádám6.c
Rácz Zoltán4.a
Rézműves Patrik4.b
Sámi Márk4.c
Sárosi / Száraz Barna5.a
Siposs Péter4.a
Szanyi-Nagy CsabaNincs adat
Tamás Hunor4.b
Turcsi ZalánBDTE AJka
Vajda Attila5.a
Vajda Ede7.a
Vida András4.b
Vidák Márk5.a
Zsigmond Gergely4.c
Zsiros Máté4.b

2.7 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Fekete Gergő7.a
Herceg Milán8.b
Kis Péter8.a
Lakatos Kevin8.a
Magyar Ákos8.a
Marczell SomaNincs adat
Marozsán Dániel8.a
Márton Bálint8.a
Maschl TamásNincs adat
Roudot GergőPegazus Atlétika
Terdik ZoltánNincs adat
Walde MárkNincs adat

2.7 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Ágoston JózsefNincs adat
Asztalos BertalanSóskút
Beke PéterTárnoki Polgármesteri Hivatal
Csurgó GáborNincs adat
Czene TamásNincs adat
Dr. Jenei-Kiss GergelyTárnoki Polgármesteri Hivatal
Érdi Antal1.s
Farkas GyulaNincs adat
Fodor CsabaNincs adat
Fodor Csaba1.s
Gnyedics László5.a
Hardi TamásNincs adat
Klem KrisztiánTárnok Sprint SE
Marczell GyörgyTárnoki Polgármesteri Hivatal
Márkus SzabolcsNincs adat
Papp AlpárNincs adat
Pethő ZoltánSóskút
Plesovszki ZsoltNincs adat
Szabó Ferenc Nincs adat
Szabó FerencNincs adat
Szabó ZsoltSóskút
Szamosi GergelySóskút
Szentmiklósi DánielNincs adat
Szöllősi ZoltánTárnoki Karate Klub
Tamasovics GáborKEROX
Varga Balázs Nincs adat
Vitányi BalázsTárnoki Karate Klub
Zakariás ImreKEROX
Zsuppán JózsefTárnoki Karate Klub

2.7 km lány 10 éves korig

Név Egyesület
Ágoston MajaNincs adat
Asztalos LillaSóskút 2.b
Bachoffer Georgina3.s
Balázs LauraSóskút 2.a.
Banos KamillaSóskút 2.b
Barnyai LillaSóskút 2.a.
Benedek Amira3.s
Bíró Anett2.s
Blázsovics Kinga2.s
Bódis PannaSóskút 2.b
Böhm Nikolett2.s
Borbély Liza4.b
Budai Henriett3.s
Csuta JohannaPegazus Atlétika
Deák Adrienn4.b
Demeter JázminSóskút 2.a.
Dömötör LinettSóskút 2.a.
Drevenka DóraSóskút 2.a
Fakosdy Nóri1.s
Farkas AlmaNincs adat
Farkas KaticaNincs adat
Ferth Viktória 3.a
Fremda JúliaNincs adat
Gölles Liza Laura2.s
Gönczi Gréta3.a
Gősi Margit3.b
Gyimesi Júlia3.b
Haicsig Dorina4.c
Hardi Sára Kisanna1.b
Jóri ZsófiaSóskút 2.a.
Józsa Orsolya3.a
Kaáli SzonjaSóskút 2.b
Kalászi Rebeka2.s
Kanizsai H. Kata3.s
Keresztes Vivien1.s
Kis BorókaSóskút 2.a.
Kolter Viktória2.s
Kovács Zoé3.s
Lukács Fanni Laura-
Márkus Lídia3.s
Márkus Vivien1.s
Marti DalmaPegazus Atlétika
Mátyás AnnaSóskút 2.b
Mátyás Csenge3.s
Mátyás RebekaSóskút 2.b
Mátyás Tifani2.s
Mráz Dóra3.a
Nielsen D IzabellaSóskút 2.b
Ozsváth RékaSóskút 2.b
Patócs Mira Klára3.b
Pintér-Kurucz LunaSóskút 2.b
Pocsai FanniSóskút 2.b
Prokob Viktória2.s
Rörby-Pethő EmmelieSóskút 2.b
Rörby-Pethő KornéliaSóskút 2.b
Sándor NóraSóskút 2.b
Sasvári Nóra4.b
Strabán Anna1.a
Szabó ZsófiaSóskút 2.a.
Szamosi AnnaSóskút 2.a.
Szanyi-Nagy EszterNincs adat
Szerencsi Bianka3.s
Szilágyi BorókaNincs adat
Szloszjár LillaSóskút 2.b
Szloszjár NóriSóskút 2.b
Takács Adrienn L.4.c
Takács Gabriella4.c
Takács Vera3.s
Tálas TamaraTárnok Sprint SE
Teleki Laura4.b
Tomcsányi FruzsinaSóskút 2.a.
Tóth AnnaSóskút 2.b
Tóth Eszter3.a
Vajda Júlia1.s
Váncsa Adrienn4.b
Váradi Boglárka3.a
Váradi Villő1.s
Váradi ZselykeNincs adat
Veres DóraSóskút 2.b
Vörös Hanna3.s
Zólyomi Zsuzsanna3.s
Zsíros Réka3.a

2.7 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Béres Bettina6.b
Bíró Anikó6.c
Bonyhárti Bogi 4.b
Boros Bettina7.b
Boros Boglárka5.b
Csabina Alexandra7.b
Csordás Viktória6.b
Csurár Szabina3.b
Dénes Alexa4.a
Erdei Roberta7.a
Falus Nóra6.c
Fehér Kinga7.a
Fekete Zsófi7.a
Fuchs JúlisNincs adat
Fuchs RenátaNincs adat
Fülöp Szabina4.b
Grabecz Szandi7.a
Halma Dominika Éva4.c
Hardi Noémi6.c
Horváth Lili4.c
Kisjuhász Laura7.a
Kiss Annabella6.b
Kiss Jázmin4.b
Klem ZoéTárnok Sprint SE.
Kovács Vanda7.b
Kővári BlankaPegazus Atlétika
Kozel Evelin7.b
Márkus Eszter6.c
Márkus Kitti4.c
Nagymarosi Katalin6.b
Papp DorottyaNincs adat
Pocsai DorkaSóskút
Polony Tünde4.b
Poszmik Andrea6.c
Rácz Melinda5.b
Ratiu Laura6.b
Róka Petra5.b
Szabó AnnaNincs adat
Szabó SáraNincs adat
Szabó Zsanett6.c
Szanyi-Nagy KataNincs adat
Székely Boglárka6.c
Szűcs Vivienn6.c
Takács Hajnalka6.b
Takács Veronika6.b
Tóth Janka FlóraNincs adat
Tóth Kiara5.a
Turi Emma6.a
Vajda Dorottya5.a
Varsányi Panna6.c
Vasas Csenge5.a

2.7 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Benkő CsengeNincs adat
Borsos Henrietta8.a
Dénes Eszter8.a
Fülöp Kamilla8.a
Kuti NikolettNincs adat
Nagymarosi Dóra8.a
Sille Zsuzsanna8.a
Szilágyi EnikőTárnoki Karate Klub
Varga Nóra8.b

2.7 km női felnőtt

Név Egyesület
Baranyai-Haloschik DóraSóskút
Beke SzilviaTárnoki Polgármesteri Hivatal
Bódi Edit4.b
Csapó ÉvaSóskút
Csontos GabriellaNincs adat
Czene KatalinNincs adat
Demeter BertaSóskút
Dénes TündeNincs adat
Egervári KatalinSóskút
Egry Katalin GlóriaNincs adat
Fuchsne Privitzky ZsuzsaNincs adat
Gyediné R Katalin1.s
Hardiné Csontos SzilviaNincs adat
Heinisch DianaNincs adat
Jámbrik Szilvia4/c
Jóri-Hegedűs SzilviaSóskút
Kiss AndreaKEROX
Kleerné Simon KatalinNincs adat
Kósa llona...
Koszta-Blazsek IldikóSemmelweis Egyetem- Aneszteziológiai és Intenzív terápiás Klinika
Kovács Lilla Nincs adat
Krivács ÉvaNincs adat
Krivács GyörgynéNincs adat
Kruchióné Pavlov-Ivanov HenriettaNincs adat
Landerholm EszterNincs adat
Lócsi DóraTÉTE
Marczell Kiss JuditTárnoki Polgármesteri Hivatal
Mátyásné Mátrai HelgaSóskút
Megyeriné Leszkovszki Katalin6.c
Molnár MónikaKEROX
Németh Dóra BeatrixNincs adat
Németh Mónika4/b
Pálfi DiánaNincs adat
Paulik Krisztina-
Pintér Lászlóné8.a
Rihóné Markó Katalin2/s
Rörby SanneSóskút
Schubert ErzsébetSóskút 2.a.
Suplicz IldikóTárnoksprint SE
Szabó AndreaSóskút
Szabó NelliSóskút
Szabó ZsuzsannaNincs adat
Szalai NikolettTárnoki Polgármesteri Hivatal
Szanyi-Nagy JuditNincs adat
Szarka BeatrixSóskút
Szegedi ZsuzsannaTárnoki Polgármesteri Hivatal
Szilágyiné Fodor ÉvaNincs adat
Szőllősi ZsuzsannaKEROX
Tomcsányiné Ancsim JuditSóskút
Varga TündeSóskút 2.a.
Zsámboki Edina3.s

6,5 km fiú 14 éves korig

Név Egyesület
Berki Gábor7.a
Bottyan-L György8.a
Érdi Áron3.a
Fazekas Csaba7.a
Fónai Bálint7.b
Giczi Patrik6.b
Kiss DomonkosNincs adat
Kulcsár Levente7.b
Mata Kevin5.b
Péter Bence5.b
Rausch - Heinz BenceÉrd base ball
Rozsnyai Richárd5.a
Schmidt Mihály5.b
Szanyi Tamás6.b
Szilágyi Ákos6.a
Szilágyi ErikTárnoki karate klub
Szolnoki Farkas7.a
Takács Balázs6.b
Takács János6.c
Tóth Ábel GergelyNincs adat
Turba Dénes7.a

6,5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Cservenyi BalázsTárnoki Karate Klub
Gátmezei KornélNincs adat
ifj. Muk PéterTárnoki Karate Klub
Klem BarnabásTárnok Sprint SE
Klem KristófTárnok Sprint SE
Lengyel GáborPegazus Atlétika
Molnár PatrikVUK SE
Nagy BálintNincs adat
Zuba AndrásApa és fia

6,5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Belán GergelyNincs adat
Bucsi ZoltánNincs adat
Búza Sándor5.a
Crisán MáriusNincs adat
Dobos LászlóNincs adat
Dr. Walde ZsoltSpiegelberger Türkenspringer
dr. Zsigmond BalázsNincs adat
Eck NorbertNincs adat
Gátmezei ZoltánNincs adat
Gregus MátyásTárnoki Karate Klub
Halas GáborKEROX
Károlyi GáborSZUFLA
Kiss JózsefNincs adat
Kovács FerencNincs adat
Kruchió GyulaNincs adat
Lőrincz Richard Nincs adat
Máté BalázsNincs adat
Mátyás IstvánSóskút
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Nagy KrisztiánNincs adat
Nagy PéterNincs adat
Rácz ÁdámTárnoki Karate Klub
Susánszky FerencTárnoki Karate Klub
Szabó BélaÉrd
Szilágyi Attila-
Szolnoki GáborTárnoki Polgármesteri Hivatal
Todoruc LaszlóRunörs
Zakariás ImreKEROX

6,5 km lány 14 éves korig

Név Egyesület
Bachoffer Klaudia5.b
Csuta DorottyaPegazus Atlétika
Rappai Bonita SenonNincs adat
Rappai Dzsenifer FanniNincs adat

6,5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Juhász PannaNincs adat
Rappai Tifani NoémiNincs adat

6,5 km női felnőtt

Név Egyesület
Aradi-Szabó BarbaraSóskút
Beleznai EnikőTárnoki Polgármesteri Hivatal
Béres LíviaTárnoki Polgármesteri Hivatal
Csécseiné P. BeátaNincs adat
Czepányné Kaczur JuliannaRunörs
Danics NóraNincs adat
dr. Falus AdriennNincs adat
Falus EszterNincs adat
Fekete Erzsebet KrisztinaNincs adat
Folhoffer GyöngyiNincs adat
Fremda AnnamáriaNincs adat
Gátmezei KataNincs adat
Ignáthné Dávid KatalinNincs adat
Jenei-Tóth ZsuzsannaSzent Imre korház. Kardiológia
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Káplár-Kodácsy KingaNincs adat
Károlyiné Szabó PiroskaSZUFLA
Kátay SzilviaNincs adat
Kazsóki SzilviaNincs adat
Kerstner KingaNincs adat
Lócsi DóraTÉTE
Lukácsné Szabó IrénSzent Imre Kórház -Endokrinológia
Molnárné Pais OrsolyaDPSE
Nyerják ZsuzsiNincs adat
Oláh ZitaNincs adat
Pappné H. ZsuzsannaNincs adat
Patakiné Tápai Erzsébet (Böbci)Szvise
Pintér AnasztáziaNincs adat
Schréger Nikoletta Nincs adat
Sifter ZsuzsannaNincs adat
Sindel AnnaNincs adat
Solti RamónaNincs adat
Somorácz KataNincs adat
Szanyi Nikoletta7.b
Szanyó EszterNincs adat
Székely JuditKEROX
Szendrei MártaNincs adat
Szlamáné KrisztaNincs adat
Szűcs IldikóNincs adat
Tóth ZsófiaNincs adat
Tóth-Megyesi LíviaOORI
Veszeli MartinaNincs adat
Vincze MariannNincs adat
Zele KatalinNincs adat