Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XI. KOLON KUPA FUTÓVERSENY - III. KOLON FÉLMARATON

Férfi 10 km 19 évig

Név Egyesület
Besenyői PéterNincs adat
Kiss-Berdó MarcellFutaberdó SE

Férfi 10 km 20-29 év közt

Név Egyesület
Czakó DávidNincs adat

Férfi 10 km 30-39 év közt

Név Egyesület
Bóta GergőNincs adat
Kiss-Berdó ÁdámFutaberdó SE
Korsós CsabaNincs adat
Pukkai Péternincs
Szekeres CsabaNincs adat
Szlavikovics LászlóNincs adat

Férfi 10 km 40-49 év közt

Név Egyesület
Almási IstvánFutaszögSC
Bóbis AttilaNincs adat
Deák Zoltán-
Oláh JózsefFutaszög Egyesület
Simó AndrásNincs adat
Teszt Eleka
Varjassy SzilveszterNincs adat

Férfi 10 km 50-59 év közt

Név Egyesület
GAVALLÉR JÓZSEFFUTAPEST
Jünger BertholdStrullendorf
KELLER ZOLTÁNHANIMEC SE
Máhonfai AttilaNincs adat

Férfi 10 km 60-69 év közt

Név Egyesület
Haluscka CristophStrullendorf
László ZoltánNincs adat

Nő 10 km 20-29 év közt

Név Egyesület
Fekete KrisztinaNincs adat
Kondorosi CintiaNincs adat
Kürtösi LillaNincs adat
Németh AlexandraNincs adat
Parragh DóraMagyar
Rőfi RenátaNincs adat
Verebélyi KittiNincs adat

Nő 10 km 30-39 év közt

Név Egyesület
Horváth Nóra Nincs adat
Kertész RenàtaNincs adat
Korsósné Németh FatimeNincs adat
Nagyné Szalai MelindaNincs adat

Nő 10 km 40-49 év közt

Név Egyesület
Vadas ViktóriaNincs adat

Nő 10 km 50-59 év közt

Név Egyesület
Lovász EditTrizoli Jótifuti Egyesület
Simon ZoltanneNincs adat
Simon ZoltanneNincs adat
Simon ZoltanneNincs adat

Nő 10 km 60-69 év közt

Név Egyesület
Starklauf ElisabethStrullendorf

Férfi 21 km 19 évig

Név Egyesület
Czeczon MárkNincs adat

Férfi 21 km 30-39 év közt

Név Egyesület
File AdriánMozaikMed
Lévai FerencNincs adat
Turák Lajos-

Férfi 21 km 40-49 év közt

Név Egyesület
Csajbók JánosNincs adat
Demeter TamásNincs adat
Györe MárkTerepSport Club
Hegedűs KrisztiánNincs adat
Horváth JenőNincs adat
Kovalcsik SándorNincs adat
Nagy PéterNincs adat
Novák FerencNincs adat
Polyák BalázsNincs adat
Sóber PéterNincs adat
Szabó BélaKecskeméti elsősor
Szentmiklósi LajosNincs adat
Wéber Krisztián CsongorNincs adat

Férfi 21 km 50-59 év közt

Név Egyesület
Aranyossy MihályNincs adat
Bakai ImreNincs adat
Desel WolfgangStrullendorf
Iváncsics ZsoltEMU
Prémus LajosTirunesh Dibaba Running Club

Férfi 21 km 60-69 év közt

Név Egyesület
Faragó GáborKolon Futóklub
Májer JózsefNincs adat

Férfi 21 km 70 évtől

Név Egyesület
Kis FerencNincs adat
Szentmiklósi LajosNincs adat

Nő 21 km 19 évig

Név Egyesület
Fekete KrisztinaNincs adat

Nő 21 km 20-29 év közt

Név Egyesület
Tóth EnikőNincs adat

Nő 21 km 30-39 év közt

Név Egyesület
Mészáros CsillaSTG Deszk
Vörös ÁgnesIustitia Egyesület

Nő 21 km 40-49 év közt

Név Egyesület
Baloghné Lak TündeHavasi Gyopár FE
Geráné Tapasztó ÁgnesNincs adat
Hojsza Erika Nincs adat
Koleszárikné Németh BeátaNincs adat
Kosik GabriellaNincs adat
Mák MónikaNincs adat
Tóth ZsuzsannaNincs adat

Nő 21 km 50-59 év közt

Név Egyesület
Máhonfai AttilánéFutaPécs SE

Nő 21 km 60-69 év közt

Név Egyesület
Szeifertné Tóth ErikaHavasi Gyopár
Szeifertné Tóth ErikaHavasi Gyopár
Szerletics ImrénéNincs adat

Férfi 2500 m 10-14 év közt

Név Egyesület
Őze CsanádNincs adat

Férfi 2500 m 21-40 év közt

Név Egyesület
Magó GáborNincs adat

Férfi 2500 m 41 évtől

Név Egyesület
Bucherna NándorPostás SE

Nő 2500 m 10-14 év közt

Név Egyesület
Haluscka StefanieStrullendorf
Őze VirágNincs adat

Nő 2500 m 41 évtől

Név Egyesület
Bóbisné Magó lídiaNincs adat

Férfi 5000 m 30-39 év közt

Név Egyesület
Bartha BálintPFB

Férfi 5000 m 50-59 év közt

Név Egyesület
Bucherna NándorPostás SE
Kuti ZoltánTrizoli Jótifuti Egyesület

Nő 5000 m 20-29 év közt

Név Egyesület
Szekeres MónikaNincs adat
Vida NóraNincs adat

Nő 5000 m 40-49 év közt

Név Egyesület
Ördög ÉviNincs adat

Nő 5000 m 60-69 év közt

Név Egyesület
Sauer BrigitteStrullendorf