Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: IV. Szombathelyi Futófesztivál

10 km Férfi Egyes Korosztály

Név Egyesület
Ávár PéterNincs adat
Biacskó ZsoltNincs adat
Borbás Tibor SzabolcsSzombathelyi Futóklub
Börczi BálintNincs adat
Devecseri BálintZASZ SE
Dr. Angyalosy LeventeNincs adat
Dr. Angyalosy SzabolcsNincs adat
Dr. Rácskay JenőNincs adat
Dr. Szabó MárkNincs adat
Fábrics GáborIntersport Szombathely
Farkas AttilaNincs adat
Fekete GáborNincs adat
Gáspár AttilaNincs adat
Gazdag AndrásNincs adat
Gueth LászlóNincs adat
Holló AdriánNincs adat
Horváth ÁdámNincs adat
Horváth AttilaSzombathelyi Futóklub
Horváth GáborNincs adat
Horváth Gergely Nincs adat
Horváth KrisztiánNincs adat
Horváth PatrikNincs adat
Horváth TiborNincs adat
Hüll TamásKiválók KSE
Kaczmarski Balázs MártonNincs adat
Karai KrisztiánVasi Triatlon SE
Katavics Péter ÁdámNincs adat
Király GáborIPA Szombathelyi Szervezet
Kóbor TamásNincs adat
Kovács ÁronNincs adat
Labádi ZoltánBp. Honvéd
Major Szabolcs LajosNincs adat
Marton Csaba-
Nagy BalázsNincs adat
Nagy GáborNincs adat
Nardai GergelySzombathelyi Egyetemi Sportegyesület
Papp Gergő Nincs adat
Papp SzabolcsNincs adat
Pável KornélNincs adat
Pintér MártonNincs adat
Piros PatrikNincs adat
Piukovics NorbertNincs adat
Poór ZoltánNincs adat
Rácz AttilaNincs adat
Sági BalázsNincs adat
Simon PéterNincs adat
Sőre AndrásMozdulj érte Futókör
Szabó PéterNincs adat
Tóth DánielNincs adat
Unger TamásNincs adat
Vas MártonNincs adat
Végvári ÁdámBEAC
Vörös AndrásSzombathelyi Futóklub
Vörös GáborVasi Triatlon SE

10 km Férfi Kettes Korosztály

Név Egyesület
Badics László-
Baranyai GáborNincs adat
Bazin KrisztiánNincs adat
Béry NorbertNincs adat
Biácsi TamásSzombathelyi Futóklub
Cseszka LászlóNincs adat
Csorba Kornél Ottó Nincs adat
Dankó LászlóNincs adat
Dr. Koltai MiklósSZoESE
Dr. Lipovits AndrásNincs adat
Dr. Németh NorbertNincs adat
Erős Szilárdnincs
Fekete SzabolcsNincs adat
geroly csabaSzoese
Grasanovics PéterNincs adat
Gyöngyössy RóbertSzombathelyi Futóklub
Gyürü PéterNincs adat
Iván Tamásegyéni
Jánosa Gábornincs
Joó LajosDXC Technology
Kántás zoltánNincs adat
Kecskés ZoltánVasi Triatlon SE
Kern ZsoltNincs adat
Kiss Barna Nincs adat
Koczka TiborNincs adat
Kollár LászlóNincs adat
Körmendi GáborNincs adat
Kovács RóbertNincs adat
Kovács ZsoltNincs adat
László ErvinSzombathely
Maros ErvinNincs adat
Molnár JózsefDXC
Nábrádi SzabolcsNincs adat
Nádas BalázsNincs adat
Németh RóbertNincs adat
Orsó CsabaNincs adat
Osztrosits LászlóNincs adat
Rácz JánosNincs adat
Rokob RóbertSzombathelyi futóklub
Rosta CsabaNincs adat
Szita ZsoltNincs adat
Wachter ZoltánNincs adat

10 km Férfi Hármas Korosztály

Név Egyesület
Borbás TiborNincs adat
Borbély SándorNincs adat

10 km Női Egyes Korosztály

Név Egyesület
Varga EnikőNincs adat
Antalóczy Erzsébet MáriaNincs adat
Árvay AnitaNincs adat
dr Hazay Krisztina Eszter BEAC
Dr. Horváth LíviaIPA Szombathelyi Szervezet
Fülöp-Donácz Klaudia KataNincs adat
Hegedüs AdriennNincs adat
Horvath Brigitta BeatrixBEAC
Károly FanniNincs adat
Kiss-Biró GabriellaNincs adat
Kronekker ÉvaNincs adat
Majorné Balogh AdriennNincs adat
Molnár-Kondora HenriettDXC
Nahodilné Ajkay AnikóNincs adat
Paizer Aliz ErikaSchaeffler
Prysztupa MariettaNincs adat
Regős ÉvaNincs adat
Varga KatalinSzombathelyi futoklub
Veronika Kissné GanglerNincs adat
Wagner AnnaSzombathelyi Futóklub
Zsigmond DiánaNincs adat

10 km Női Kettes Korosztály

Név Egyesület
Balikóné Balás ElviraNincs adat
dr Temesi ZsuzsannaNincs adat
Jánosa-Virág Krisztinanincs
Kelemen SzilviaNincs adat
Kiss - Vincze Eszter Nincs adat
Kiss ErikaNincs adat
Lasics MónikaNincs adat
Osztrosits KrisztinaNincs adat
Simon EnikőNincs adat
Szabó AndreaNincs adat
Szakács EszterNincs adat
Tóthné Gergye RenátaNincs adat
Vásárhelyi ÉvaNincs adat
Veszpréminé Szabó Zsuzsanna Nincs adat
Vörös-Mélykuti MáriaSzombathelyi Futóklub

10 km Női Hármas Korosztály

Név Egyesület
Péntek Tamásnéamatőr
Söjtöry Elvira Nincs adat

2500m Férfi III. korcsoport

Név Egyesület
Hegedüs MilánNincs adat
Varga IvánBolyai Gimnázium

2500m Férfi IV. korcsoport

Név Egyesület
Biácsi MilánSZOESE
Káldy MártonNincs adat
Németh MárkNincs adat
Orbán ÁronNincs adat
Polgár KoppányNincs adat

2500m Férfi V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Borbély AttilaNincs adat
Földes ZalánBolyai Gimnázium-Biciklon
Szakasics BalázsLigeti futók
Vásárhelyi AttilaNincs adat
Vásárhelyi SzabolcsNincs adat

2500m Női III. korcsoport

Név Egyesület
Borbás MajaNincs adat
Iker NatáliaSZOSI
Janzsó LillaBolyai Gimnázium
Juhász-Tóth EszterNincs adat
Katavics LiliSZoESE
Sárközi TirzaNincs adat
Szalai KristófNincs adat
Vincze AnnaBolyai Gimnázium

2500m Női IV. korcsoport

Név Egyesület
Borbás LindaNincs adat
Czakker ElenaBolyai Gimnázium
Havasi JúliaBolyai Gimnázium
Horváth LénaNincs adat
Pék ZsófiaNincs adat
Szalai Csenge Nincs adat
Varga DorinaNincs adat

2500m Női V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Kovács BeatrixBolyai Gimnázium
Szabadi Lídia-

Félmaraton Férfi

Név Egyesület
Bartók ZoltánNincs adat
Bazsó TiborVasi Triatlon SE
Bodnár SándorSzombathelyi Futóklub
Bodorkós TamásSZFK
Bokor ZolánTovafutók SE
Bor BalázsReh
Csonka TamásNincs adat
Döbör ImreMEZEX 05 Kft
Dr. Balikó ZoltánDXC
Dr. Péntek ZoltánTovaFutók SE
Faragó DávidSzombathelyi Futóklub
Francsics ZsoltNincs adat
Guzmics SándorNincs adat
Horváth LászlóReh
Horváth PéterDXC
Imre RóbertNincs adat
Kapolcsi ImreVasi Triatlon SE
Katona LászlóNincs adat
Kazári IstvánSzombathelyi futóklub
Kiss ÁrpádNincs adat
Kiss PeterSzombathely
Kovács BálintDXC
Kovács GáborNincs adat
Kránitz Zoltánegyéni
Lepsényi GáborNincs adat
Major BalázsNincs adat
Nemes Péter-
Németh GáborNincs adat
Németh GáborNincs adat
Novák BálintNincs adat
Pátkai AttilaSzombathelyi Futóklub
Pesti KrisztiánNincs adat
Péter Zsolt LazáryNincs adat
Sárközi KálmánNincs adat
Szabó ZoltánNincs adat
Szalai BalázsNincs adat
Szalai KrisztiánSZFK
Szalóky Attilanemesszalók se
Szivós AlexTovafutók SE
Tamaskó CsabaNincs adat
Vincze PéterNincs adat

Félmaraton Női

Név Egyesület
Bartók-Simóka GabriellaNincs adat
Bazsóné Pulai IbolyaSzombathelyi Futóklub
Bodorkós-Horváth KataDobó SE -SZFK
Harza Cecília Fehérvári Futótűz Sportegyesület
Horváth DiánaNincs adat
Katona Krisztina Nincs adat
Kiss CsillaSzombathelyi Futóklub
Németh AndreaNincs adat
Németh EszterNincs adat
TakácsHobbisták
Tóth KrisztinaNincs adat
Tóth RenátaDXC

4x2,5 km Férfi váltó

Név Egyesület
Dömötör Róbert (2 férfi próbál futni...)-
Laczkó Attila (2 férfi próbál futni...)-
Dömötör Róbert (2 férfi próbál futni...)-
Laczkó Attila (2 férfi próbál futni...)-
Varga Iván (Adidas)Bolyai Gimnázium
Frigy Benedek (Adidas)Bolyai Gimnázium
Kunecz Kornél (Adidas)Bolyai Gimnázium
Sántha Csongor (Adidas)Bolyai Gimnázium
Földes Zalán (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Földes Imre (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Földes Csongor (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Bolfert Erika (Biciklon)Bolyai Gimnázium-Biciklon
Biácsi Milán (Bolyai Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Kárász Noel (Bolyai Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Ferenczy Gergő (Bolyai Gepárdok)Bolyai Gimnázium
Biácsi Milán (Bolyai Gepárdok)
Kárász Noel (Bolyai Gepárdok)
Ferenczy Gergő (Bolyai Gepárdok)
Izer Barnabás (Bolyai Gepárdok)
Pátzelt Andrea (DEPA Team)
Dezse András (DEPA Team)
Pátzelt Andrea (DEPA Team)
Dezse András (DEPA Team)
Sodics Milán (Drím Tím)Nincs adat
Polgár István (Drím Tím)Nincs adat
Járai Ákos (Drím Tím)Nincs adat
Osztermann László (Drím Tím)Nincs adat
Gulyás-Klein Andrea (Gulyás család)Nincs adat
Gulyás Nándor (Gulyás család)Nincs adat
Gulyás Zóra (Gulyás család)Nincs adat
Kulcsár Áron (Gulyás család)Nincs adat
Győrffy Kristóf (Hamsterdam)Nincs adat
Győrffy Ágnes (Hamsterdam)Nincs adat
Rácz József (Hamsterdam)Nincs adat
Győrffy Anna (Hamsterdam)Nincs adat
Dr. Németh Norbert (II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium)Nincs adat
Pesti Arnold (II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium)Nincs adat
Szeiler Bálint (II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium)Nincs adat
Németh Béla (II. János Pál Katolikus Kollégium és Szakkollégium)Nincs adat
Csilléry Balázs Péter (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Vörös Csaba (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Kovács Judit (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Vámos Gábor (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Király Gábor (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Kovács József Tibor (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Nagy Tibor (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Sándor Zsolt (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Bereczki Szandra (iQor - Ifjú Titánok)Nincs adat
Gáncs Győző (iQor - Ifjú Titánok)Nincs adat
Bereczki Szandra (iQor - Ifjú Titánok)Nincs adat
Gáncs Győző (iQor - Ifjú Titánok)Nincs adat
Medics Zsuzsa (iQor - MiRésztVeszünk)iQor
Polgár Gábor (iQor - MiRésztVeszünk)iQor
Pálffy-Gyuk Szilvia (iQor - MiRésztVeszünk)iQor
Takács Anita (iQor - MiRésztVeszünk)iQor
Devecseri Bálint (iQor - Tornádó)
Gerebics Györgyi (iQor - Tornádó)
Szőllősi Kornélia (iQor - Tornádó)
Gulyás Anikó (iQor - Tornádó)
Varga István János (les gens)LuK Savaria
Devecseri Olivér (les gens)LuK Savaria
Varga István János (les gens)LuK Savaria
Devecseri Olivér (les gens)LuK Savaria
Kovács Zsolt (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Lukács Tamás (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Vásárhelyi László (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Szakasics Zoltán (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Szakasics Balázs (Ligeti pelyhesek)Ligeti futók
Szakasics Péter (Ligeti pelyhesek)Ligeti futók
Kovács Luca Boglárka (Ligeti pelyhesek)Ligeti futók
Kovács Olivér (Ligeti pelyhesek)Ligeti futók
Teket Ádám (NLG diákok)
Veszelszki Barnabás (NLG diákok)
Horváth Kristóf (NLG diákok)
Gál Gyula (NLG diákok)
Kecskés Zoltán (NLG Tanárok)
Pinezits Helga (NLG Tanárok)
Barczi péter (NLG Tanárok)
Boros András (NLG Tanárok)
Ferenczy Lehel (Papingvinek)Nincs adat
Dr. Czóbel Tamás (Papingvinek)Nincs adat
Hodosi László (Papingvinek)Nincs adat
Mercs Árpád (Papingvinek)Nincs adat
Béry Norbert (Sport-szelet)
Béry Norbert (Sport-szelet)
Béry Bálint (Sport-szelet)Szombathelyi Futóklub
Béry-Nagy Eszter (Sport-szelet)Szombathelyi Futóklub
Komoczi Donat (Szentgotthardi Harcosok )Nincs adat
Pali Hunor (Szentgotthardi Harcosok )Nincs adat
Puskas Mate (Szentgotthardi Harcosok )Nincs adat
Woki Edina (Szentgotthardi Harcosok )Nincs adat
Káldy Márton (SZoESE Fiú)
Lakó Bálint (SZoESE Fiú)
Darics Benedek (SZoESE Fiú)
Joó Ádám (Szombathelyi Vízmű SC)Nincs adat
Tejes Péter (Szombathelyi Vízmű SC)Nincs adat
Kalmár György (Szombathelyi Vízmű SC)Nincs adat
Molnár Marcell (Szombathelyi Vízmű SC)Nincs adat
Halmos Ildikó (Tanárock)Bolyai Gimnázium
Kollerics Barnabás (Tanárock)Bolyai Gimnázium
Sélley Gábor (Tanárock)Bolyai Gimnázium
Grénus Gabriella (Tanárock)Bolyai Gimnázium
Vámosi András (Vámosi család)nincs
Ács Patrícia (Vámosi család)nincs
Vámosi Áron (Vámosi család)nincs
Vámosi Vilmos (Vámosi család)nincs
Horváth Ervin (Vas megye)
Horváth Melinda (Vas megye)
Balázsy Péter (Vas megye)
Sőre András (ZROX)ZROX
Berta Barnabás (ZROX)ZROX
Péter György (ZROX)ZROX
Mihók Ádám (ZROX)ZROX

4x2,5 km Női váltó

Név Egyesület
Jánosa-Virág Krisztina (Álomkergetők)nincs
Marics Gáborné Éva (Álomkergetők)nincs
Poór Zoltánné Bea (Álomkergetők)nincs
Kecskésné Bánhalmi Katalin (Álomkergetők)nincs
Czakker Elena (Fürge négyes)Bolyai Gimnázium
Talasz Anna (Fürge négyes)Bolyai Gimnázium
Rápli Éva (Fürge négyes)Bolyai Gimnázium
Varga Gréta (Fürge négyes)Bolyai Gimnázium
Varasdy Edit (Fuss-tova)Nincs adat
Tollár Szilvia (Fuss-tova)Nincs adat
Gyöngyössyné Szabó Andrea (Fuss-tova)Nincs adat
Gyöngyössyné Szabó Andrea (Fuss-tova)Nincs adat
Havasi Júlia (Futócipők)Bolyai Gimnázium
Kálmán Luca (Futócipők)Bolyai Gimnázium
Horváth Sára (Futócipők)Bolyai Gimnázium
Rápli Katalin (Futócipők)Bolyai Gimnázium
Kovács Beatrix (Futóhomok)Bolyai Gimnázium
Gyurkó Flavia (Futóhomok)Bolyai Gimnázium
Móricz Boglárka (Futóhomok)Bolyai Gimnázium
Bődi Ajna (Futóhomok)Bolyai Gimnázium
Paline Herczeg Anita (Futrinka)Nincs adat
Pali Borka (Futrinka)Nincs adat
Puskas Marta (Futrinka)Nincs adat
Orban Helga (Futrinka)Nincs adat
Bóka Katalin (iQor - Jöttünk, futunk, lihegünk)Nincs adat
Farkas Adrienn (iQor - Jöttünk, futunk, lihegünk)Nincs adat
Bóka Katalin (iQor - Jöttünk, futunk, lihegünk)Nincs adat
Farkas Adrienn (iQor - Jöttünk, futunk, lihegünk)Nincs adat
Holló Tiborné (JAM(Dzsem))Nincs adat
Szi Lukács Ágnes (JAM(Dzsem))Nincs adat
Holló Szabina (JAM(Dzsem))Nincs adat
Holló Tiborné (JAM(Dzsem))Nincs adat
KLECZL Beáta (KamatLábak)Nincs adat
KLECZL Beáta (KamatLábak)Nincs adat
MERCS Adriána (KamatLábak)Nincs adat
KISS Erika (KamatLábak)Nincs adat
Kovács-Honfi Timea (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Kovács Ágnes (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Németh Hajnalka (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Szakasicsné Németh Beáta (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Vincze Anna (Nike)Bolyai Gimnázium
Kovács Zoé Regina (Nike)Bolyai Gimnázium
Tóth Léna (Nike)Bolyai Gimnázium
Somogyi Barbara (Nike)Bolyai Gimnázium
Janzsó Lilla (Pötty pónik)Bolyai Gimnázium
Szele Zsanka (Pötty pónik)Bolyai Gimnázium
Kulcsár Amira (Pötty pónik)Bolyai Gimnázium
Sákovics Janka (Pötty pónik)Bolyai Gimnázium
Molnár Norbert (Rabbits)Nincs adat
Szarka Katalin (Rabbits)Nincs adat
Molnár Lilien (Rabbits)Nincs adat
Molnár Fanni (Rabbits)Nincs adat
Büki Boglárka (SEK női váltó)Nincs adat
Kiricsi Berill (SEK női váltó)Nincs adat
Szabó-Thomka Hanna (SEK női váltó)Nincs adat
Farkas Dóra (SEK női váltó)Nincs adat
Gángó Alexandra (SzaSzi)Nincs adat
Gángó Alexandra (SzaSzi)Nincs adat
Polgárné Cser Szilvia (SzaSzi)Nincs adat
Polgárné Cser Szilvia (SzaSzi)Nincs adat
Juhász-Tóth Eszter (SZoESE Leány)
Horváth Virág (SZoESE Leány)
Kovács Anna (SZoESE Leány)