Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XIII. Tárnoki Tófutás - 2017

18 km férfi 40 éves korig

Név Egyesület
Balázs PéterNincs adat
Balogh Péter Bsi Érd
Birkés FerencEsztergomi Futóművek
Csécsei Zoltán SZUFLA
Kerényi GergőNincs adat
Keresztesi Kristófszvise
Omai PéterNincs adat
Pádár TamásNincs adat
Török BalázsNincs adat
Végh AttilaNincs adat

18 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Adler JánosSzvise
Feher CsabaNincs adat
Kállai TamásNincs adat
Kovács Imre ZsoltNincs adat
Lengyel ZsoltNincs adat
Pongrácz GáborNincs adat
Pozsgai TiborNincs adat
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE
Téglás IstvánNincs adat
Zöldi AttilaNincs adat

18 km női 40 éves korig

Név Egyesület
Bede AnnamáriaMargitszigeti Atlétikai Club
Dominics LindaNincs adat
dr. Csepregi BoglárkaSZVISE
Dr. Falus AdriennNincs adat
Drienkó EnikőNincs adat
Kálmán TündeErcsi
Oláh ErikaNincs adat
Ötvös Zita MáriaErcsi
Patakine Tápai Erzsébet Nincs adat
Pillinger ZsuzsannaSZVISE
Zoltay FruzsinaNincs adat

18 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Bakó JuditNincs adat
Bálint GabriellaNincs adat
Dr Karagics JuditSzáguldó Virágok
Fákó EnikőSzvise
Májerné Toós AnikóNincs adat
Németh Gabriella Nincs adat
Takács HeniNincs adat

2.5 km fiú 10 éves korig

Név Egyesület
Almási Alex1.s
Baksai Dominik2.s
Berekméri-Sz. Ákos1.s
Blázsovics Ádám3.a
Borostyán Gyula1.s
Csajági A. Marcell1.s
Csúcs Levente1.s
Czene BotondNincs adat
Czene RóbertNincs adat
Demeter Tamás4.s
Dombai Armand1.s
Erdei Márk2.s
Erdei Tamás3.b
Érdi Áron2.a
Falus Ákos3.a
Farkas Károly1.s
Ferth Krisztián3.b
Finta K. Armand1.s
Horváth Zsombor3.b
Huszár Zoltán1.s
Ivan Szabolcs2.s
Jakab Zsolt3.b
Jonás Márk2.b
Juhász László4.b
Kleman Máté4.s
Kostyánszki Flórián3.a
Kozel László4.s
Kozel Mátyás3.b
Laboda Bálint2.s
Lacsik LeventeNincs adat
Mohoi Dániel2.s
Mucs Balázs1.s
Nagy Dávid3.a
Nagy Levente3.b
Nagy-Egedly Péter2.s
Németh RolandNincs adat
Niklai Milán3.b
Orosz Milos2.s
Pap Bercel2.s
Prokob Balázs2.s
Sipos Márk2.s
Szabo Benedek BotondNincs adat
Szabó Dávid2.s
Sziary Áron2.s
Szűcs Bálint3.a
Takács Erik2.s
Takács Márk2.s
Takács Máté1.s
Tamás Hunor3.b
Vajda Balázs2.s
Vasas Ádám1.s
Vass András3.a
Vida András3.b
Zsiros Máté3.b

2.5 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Almási Patrik5.a
Bakos Hunor7.a
Balogh Kevin4.s
Bata Márton5.a
Bégány István7.a
Csurár Imre5.c
Czinszki Alex5.a
Dulcz DomosBólyai-Érd 4/b
Évinger Valentin7.a
Fekete Gergő7.a
Gyetvai Gellért4.s
Gyulai Zoltán6.a
Hambalkó MátyásBólyai-Érd 4/b
Hegedűs Martin5.c
Horváth Csaba4.b
Jakab Sándor5.a
Joó Zoltán6.b
Juhász LászlóNincs adat
Kalocsai Bertalan6.b
Kass Krisztián5.c
Katona Tamás6.a
Kelemen Gergő5.c
Kerekes Dávid6.a
Klemán Dávid5.a
Koperda Gergő5.c
Kósik Bence5.c
Kovács Bendegúz6.a
Kovács Botond4.s
Kövesd Márton5.c
Kozel Benedek6.b
Lendvai Gábor5.a
Loboda Lőrinc4.s
Lukács Gergő3.a
Magyar Ákos7.a
Markovics Roland4.b
Márkus Péter5.c
Márton Bálint7.a
Molnár Dániel4.s
Mráz BenceNincs adat
Nagy Zoltán6.a
Németh CsabaBólyai-Érd 4/b
Oláh Benjamin5.a
Pocseg Edmond5.a
Pozsnyai Richárd4.b
Pukhely Attila4.s
Rácz Zoltán3.a
Rosta ZalánNincs adat
Schirr Krisztián6.b
Sipos Patrik5.a
Sipos Péter3.a
Somogyi Ádám5.c
Szabó Kristóf4.a
Száraz Barna Attila 4.b
Szigetvári MarcellBólyai-Érd 4/b
Szilágyi Ákos5.a
Szilágyi Erik5.a.
Szolnoki Lázár5.a
Szűcs Dániel5.a
Tima Dominik6.b
Vajda Attila Péter4.b
Vajda Ede6.a
Varga Csaba Sándor4.b
Veres Máté4.s
Vidák Márk4.a
Zsarnai MarcellNincs adat

2.5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Budai Gergő8.a
Gátmezei KornélNincs adat
Kis Péter7.a
Lakatos Kevin7.a
Marozsán Dani7.a
Terdik ZoltánNincs adat

2.5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Czene TamásNincs adat
Érdi Antal4.s
Farkas Roland5.a
Farkas Tamás2.b
Farkas Zsolt4.b
Finta Károly ZoltánNincs adat
Gál ÁrpádBólyai-Érd 4/b
Gátmezei ZoltánNincs adat
Hardi TamásNincs adat
Horváth GyulaNincs adat
Juhász LászlóNincs adat
Lacsik SzabolcsNincs adat
Mátyás CsabaNincs adat
Németh ÁdámNincs adat
Paizs JánosNincs adat
Pálházi OlivérBólyai-Érd 4/b
Szöllősi ZoltánTárnoki Karate Klub
Szrenkó Tamás-
Vaszula LászlóNincs adat
Vitányi BalázsTárnoki Karate Klub
Zongor Péter3.a
Zsuppán JózsefTárnoki Karate Klub

2.5 km lány 10 éves korig

Név Egyesület
Bachoffer Georgina2.s
Benedek Anita2.s
Bíró Anett1.s
Blázsovits Kinga1.s
Böhm Nikolett1.s
Bonyhárti Boglárka3.b
Borbély Liza3.b
Budai Henrietta2.s
Csősz NóraBólyai-Érd 4/b
Csurár Mirella1.s
Deák Adrienn3.b
Dénes Alexandra3.a
Faragó Dóra4.s
Fehér Judit4.a
Ferth Viktória2.a
Fléger Bella1.s
Fuchs JúliaBólyai-Érd 4/b
Goge Renáta4.s
Gölles Liza1.s
Gősi Margit Anna2.b
Halma Dominika Éva3.c
Horváth Lili3.c
Jóni Nikolett4.a
Józsa Orsolya2.a
Juhász Evelin4.b
Kalászi Rebeka1.s
Kanzsei H. Kata2.s
Katona Nóra4.s
Kiss Jázmin3.b
Klem Zoé RebekaTárnok Sprint SE
Kolter Viktória1.s
Kota Mária EmmaNincs adat
Kovács Zoé2.s
Lukács Fanni Laura-
Márkus Kitti3.c
Márkus Rédea2.s
Matolcsi Tünde3.b
Mátyás Csenge2.s
Mátyás Tifani1.s
Mráz Dóra2.a
Nagy Amanda3.a
Nagyváradi AlexandraNincs adat
Pálházi FruzsinaBólyai-Érd 4/b
Pálházi JúliaBólyai-Érd 4/b
Patócs Mira Klára2.b
Prokob Viktória1.s
Pukhelyi Vivien2.a
Sasvári Nóra3.b
Szabo Zsofia PannaNincs adat
Szemler KrinaNincs adat
Szerencsi Bianka2.s
Szrenkó RozáliaÉrdi Úszósport KFT
Takács Adrienn Lilla3.c
Takács Bernadett3.a
Takács Gizella Bernadett3.c
Takács Veronika2.s
Teleki Laura3.b
Tokics RitaSZVISE
Török SzofiNincs adat
Tóth Eszter2.a
Ujcz Adrienn4.b
Ujcz Regina4.s
Vajda Dorottya Ilona4.b
Váncsa Adrienn3.b
Váradi Boglárka2.a
Vinke Laura3.a
Vörös Hanna2.s
Zabó LillaTárnok Sprint SE.
Zabó NóraTárnok Sprint SE.
Zólyomi Zsuzsanna2.s

2.5 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Biró Anikó5.c
Boros Boglárka4.s
Borsos Henrietta7.a
Csabina Alexandra6.b
Csősz AnnakataBólyai-Érd 4/b
Dobos Maja6.b
Erdei Roberta6.a
Falus Nóra5.c
Fehér Kinga6.a
Fekete Zsófia6.a
Fuchs RenátaBólyai-Érd 4/b
Fülöp Kamilla7.a
Gál EszterBólyai-Érd 4/b
Gál KincsőBólyai-Érd 4/b
Grabecz Alexandra6.a
Gulyás Annamária4.a
Hardi Noémi5.c
Herczog Mercédesz5.a
Horváth RenátaNincs adat
Horváth Szavina7.a
Kabai Alexandra6.a
Kádár AnnaNincs adat
Képes Vivien4.s
Kisjuhász Laura6.a
Kleman AbigélNincs adat
Kostyánszki Diána5.a
Kovács Vanda6.b
Kozel Evelin6.b
Lengyel Kármen6.b
Lipták Kiara6.b
Magyar Vivien6.b
Márkus Eszter5.c
Molnár EszterBólyai-Érd 4/b
Nagymarosi Dóra7.a
Petruska Vanessza6.b
Porzsolt JázminNincs adat
Poszmik Andrea5.c
Rácz Kata5.a
Rácz Melinda Kinga4.a
Róka Petra4.s
Román Diána5.a
Sike Natália6.b
Sille Zsuzsanna7.a
Szabadics Lilla4.s
Szabó Petra5.a
Szabó Zsanett5.c
Szatmári KláraVUK SE
Székely Boglárka5.c
Szűcs Vivien5.c
Tóth Janka4.s
Tóth Klára Georgina4.a
Tóth Lili6.b
Vajda Laura4.a
Varró Virág6.b
Vasas Csenge4.b
Vass Szabina Klára4.a
Vekéty Zsanka6.b

2.5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Beck Lívia8.b
Benkő CsengeNincs adat
Haga Annamária7.a
Kulcsár CsillaNincs adat
Léczfalvi Tímea8.b
Nyári Patrícia8.b

2.5 km női felnőtt

Név Egyesület
Beke Szilvia2.b
Benkő Enikő ÉvaNincs adat
Buzogány Melinda5.a
Demeterné Kiss ErikaNincs adat
Dénes AmandaNincs adat
Dénes TündeNincs adat
Finta EdinaNincs adat
Gátmezei KataNincs adat
Hardiné Csontos SzilviaNincs adat
Horváth JánosnéNincs adat
Jámbrik Szilvia4.s
Juhász EnikőNincs adat
Juhászné Kapotsy ÉvaNincs adat
Karácsony AndreaNincs adat
Keresztes Andrea5.a.
Kruchióné Pavlov-Ivanov Henrietta-
Légrádi JenniferNincs adat
Mák NoémiNincs adat
Mátyás-Zóka KingaNincs adat
Megyeriné L. Katalin5.c
Meiner Anikó2.s
Módra ElviraBólyai-Érd 4/b
Mucsné Miklósi RitaNincs adat
Németh Barbara5.a.
Németh Mónika3.b
Pálházi AnikóBólyai-Érd 4/b
Petró KrisztinaBólyai-Érd 4/b
Pintér Lászlóné7.a
Rakvács NóraNincs adat
Ratiu Alina MarcelaNincs adat
Rostáné Dénes ErikaNincs adat
Szanyi Nikoletta2.a
Szatmáriné Kapás MarianVUK SE
Szemler VeraNincs adat
Szigetvári-Surányi EdinaSzufla
Szűcs AnitaBólyai-Érd 4/b
Törökné Molnár GabriellaNincs adat
Varga Klára3.b
Zsámboki Edina2.s

6 km fiú 14 éves korig

Név Egyesület
Babka BalázsNincs adat
Barki Gábor6.a
Bartók Dezső6.b
Benkő Richárd6.a
Bisboe Bálint6.b
Bottyán L. György7.a
Bottyán L. Nándi4.s
Bottyán Laborcz Mátyás4.s
Dulcz DomosBólyai-Érd 4/b
Farkas Gergő6.a
Fazakas Csaba6.a
Fónai Bálint6.b
Giczi Milán6.a
Hardi Levente6.b
Horváth BendegúzNincs adat
Kanizsai-Hodák Koppány4.s
Kulcsár Levente6.b
Mata Kevin4.s
Miller BoldizsárNincs adat
Molnár Roland8.a
Murgás MartinNincs adat
Nagyváradi ViktorNincs adat
Niklai Marcell7.a
Oláh Bence4.s
Pátrovics Dávid6.a
Péter Bence4.s
Petró ÁdámBólyai-Érd 4/b
Pohál Ádám5.c
Rausch-Heinz Bence4.s
Rebi Zsombor8.a
Schmidt Alfréd MihályNincs adat
Schmidt Mihály4.s
Svigruha József6.a
Szemler Bogdán ZalánKSI
Szilágyi ErikTárnoki Karate Klub
Szilágyi KoppányBenta judo
Szolnoki Farkas6.a
Takács János6.a
Turba Dénes6.a
Yombach Bence7.a

6 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Barki Milán8.a
Cservenyi BalázsTárnoki Karate Klub
Gidó Szilárd7.a
Klem BarnabásTárnok Sprint SE.
Klem KristófTárnok Sprint SE.
Kruchio Gyula ÁronNincs adat
Molnár PatrikVUK SE
Murgás LeventeNincs adat
Nagy BálintNincs adat
Németh SzabolcsNincs adat
Szatmári MátéVUK SE
Szilágyi ZalánBenta judo

6 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Babka BalázsNincs adat
Balogh JózsefNincs adat
Balogh József ifjNincs adat
Becsák AttilaBólyai-Érd 4/b
Brandt Gergely-
Deák Zsolt-
Demeter Gyula4.a
Dr. Kiss GergelyNincs adat
Dr. Murgás LajosNincs adat
Dr. Walde ZsoltNincs adat
Érdi Antal4.s
Gálik GáborNincs adat
Gerhát János MihályNincs adat
Gregus MátyásTárnoki Karate Klub
Kalász IstvánNincs adat
Kállai JózsefTestakadémia
Kallai TamasNincs adat
Kovács JánosNincs adat
Kovács JánosNincs adat
Kruchió GyulaNincs adat
Mészáros ZoltánTárnoki Migráncsok
Miller AndrásNincs adat
Mókus ZsoltTárnoki Karate Klub
Mráz IstvánNincs adat
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Németh FerencNincs adat
Pokol LászlóTárnok Sprint
Richard LorinczNincs adat
Simó KárolyÉrdi Kerékpáros és Triatlon SE
Susánszky FerencTárnoki Karate Klub
Szemler IstvánNincs adat
Szilágyi Attila-
Szolnoki GáborNincs adat
Tóth SándorNincs adat
Váradi SzabolcsNincs adat
Varga VinceNincs adat
Zsigmond BalázsNincs adat

6 km lány 14 éves korig

Név Egyesület
Babka BiankaNincs adat
Bachoffer Klaudia4.s
Boros Bettina6.b
Deák Zsófia-
Nagyváradi AlexandraNincs adat
Rappai Bonita SenonNincs adat
Rappai Dzsenifer FanniNincs adat
Szilágyi Enikő Tárnoki Karate Klub

6 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Kleman NoémiNincs adat

6 km női felnőtt

Név Egyesület
Alacker Schmidt JuditNincs adat
Antal AnitaNincs adat
Aranyosi ZsuzsannaNincs adat
Babka IldikóNincs adat
Balogh MajaNincs adat
Brandtné Kis Gyöngyi-
Csákány SzilviaNincs adat
Csehné Szrnka HortenziaNincs adat
Czepányné Kaczur JuliannaRunörs
Eördögh VeronikaNincs adat
Fazakasné B. KatalinNincs adat
Gyurkóczi GyöngyiFutaPécs SE
Hajduné Bukó JuditSZVISE
Heinisch DianaTárnok Sprint SE.
Juhász EnikőNincs adat
Juhász PannaNincs adat
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Komáromi Tünde-
Kopaszné Panyi Katalin Nincs adat
Kovács EdinaNincs adat
Kozák-Demendi ÁgnesNincs adat
Kukucska GabriellaNincs adat
Kulcsár ViolaNincs adat
Lengyel AnitaNincs adat
Lukács SzilviaRunÖrs
Lukácsné Szabó IrénNincs adat
Meichl ÁgnesNincs adat
Molnárné Pais OrsolyaSZVISE
Nagy BoglárkaNincs adat
Németh HenriettaNincs adat
Nodari ZsuzsiNincs adat
Paraszthy IldikóBólyai-Érd 4/b
Paulik Krisztina-
Radics Adel Nincs adat
Sass DiánaNincs adat
Simon MáriaPOLAR
Sümeghy Katanincs
Szabados EsztiNincs adat
Szabó-Turcsi CeciliaTárnok Sprint
Szabóné Hegedűs MónikaTordasi Futóklub
Szendrei MártaNincs adat
Szita KittiNincs adat
Szlamáné KrisztaNincs adat
Szöllősi Bernadett-
Tátrai KatalinÉKKSE
Tauber BoglárkaSZKSE
Tokicsné Baki KrisztinaSZVISE ATLÉTIKA
Varga ÉvaNincs adat