Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XI. Káptalantóti Duatlon

Férfi Újonc I

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Antman OlivérVeszprémi Triatlon Egylet2011755
Bognár Mátyás ManóUTE-Merida2021646
Holzgethán HubaSzabadidős2031516
Horváth ÁdámVágta TSE2041907
Iróczki AmbrusTovaFutók SE Triatlon Szakosztály205750
Németh BenceUTE-Merida206733
Németh DánielUTE-Merida2071876
Ormos-Gonda CsongorNincs adat2421730
Szilágyi BotondEsztergomi triatlon klub2081603
Tátrai BendegúzTriatád2091695
Török BalázsNincs adat2431595

Férfi Újonc II

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Ádám SzabolcsZalatriatlon2101651
Bihal VinceTEMPO-AQUA SE2111598
Bota BálintTriatád2121963
Csuhay PéterUTE-Merida2131575
Fűzfa HenrikBÚI SZSE2141832
Holba ZsomborCsepel Dolphins SC2151948
Illés MarcellTriatád2161513
Kolics MátéTriatád2171561
Sebők VilmosUTE-Merida2181526
Tóth BálintBÚI SZSE2191664
Trungel-Nagy ZalánJogging Plus Szuperinfó Futóklub2201904
Vaska BotondTRI-CO Triatlon Klub2211743

Női Újonc I

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Fajkusz NóraNincs adat2391823
FEHÉR LUCAKVDSE2221798
Hajdu HannaNincs adat2401797
Herr ZsófiaTriatád2231848
Holzgethán LilirózaSzabadidős2241905
Mayer LucaTovaFutók SE Triatlon Szakosztály2251613
Miszlai MíraEsztergomi Triatlon Klub SE2261826
Molnár ZsófiNincs adat2411916
Rojik LiliUTE-Merida2271612
Varga Jankaszabadidős2281793

Női Újonc II

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Baier ZsófiaTEMPO-AQUA SE2291954
Bognár LédaUTE-Merida2301676
Csőgör BrigittaTRI-CO Triatlon Klub231738
GUMHERT NOÉMIKVDSE2321525
Hamerli CsengeSzázhalombattai Vuk se2331838
Mudra MálnaSzabadidős2341631
Mudra NillaSzabadidős2351604
Szentpétery SzonjaBÚI SZSE2361591
Szlatarics EszterBÚI SZSE2371866
Szlatarics LucaBÚI SZSE2381529

Férfi Gyermek

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Baier KristófTEMPO-AQUA SE3011712
Dobai DávidNincs adat3411735
Dobai KonrádNincs adat3421981
Fehér TiborHélix SE3021665
Gelicz GergőTriatád3031750
Herr AndrásTriatád3042001
Hézső Károly ÁdámUTE-Merida3051504
Horváth DávidHélix SE3061702
Horváth MátéVágta TSE307737
Illés BenceVágta Triatlon3081913
Iróczki GellértTovaFutók SE Triatlon Szakosztály3091767
Karner MártonSzázhalombattai Vuk se3101694
Kelle BarnabásTriatád3111580
KŐSZEGI KORNÉLKVDSE3121885
Márkus NoelTriatád3131638
Molnár ÁdámNincs adat3442040
Molnár LeventeKőszegi Triatlon és Úszó Klub3141775
Palkovics TamásTovaFutók SE Triatlon Szakosztály3161554
Pető GáborTEMPO-AQUA SE3171503
Radics MilánNincs adat3431688
Soós Gergő GyulaFergeteg Triatlon SE3181982
Spilleman ÁdámTriatád3191630
Szakonyi DénesTriatád3201725
Tátrai BrúnóTriatád3211616
Trungel-Nagy KolosJogging Plus Szuperinfó Futóklub3221687
Vaska BarnabásTRI-CO Triatlon Klub3231839

Női Gyermek

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Balla FanniJászberényi Triatlon Egyesület3241685
Bende GyöngyvérKistarcsai VSRC3251596
Berberovics KíraMogyi Sportegyesület Baja3261620
Bőthe AlexandraMogyi Sportegyesület Baja3271558
Csontos DóraJogging Plus Szuperinfó Futóklub3281656
Érczy Janka EmmaMogyi Sportegyesület Baja3291799
Fedor MajaTEMPO-AQUA SE3301738
Gyalog InezTEMPO-AQUA SE331762
Kollár BlankaMogyi Sportegyesület Baja3321648
Kuti Kata BorbálaTEMPO-AQUA SE3331960
Mike PetronellaTEMPO-AQUA SE3341583
Papp LauraJogging Plus Szuperinfó Futóklub3351630
Sebők JankaUTE-Merida3361714
Sefcsik Ildikó VivienVTE3371609
Szabó ViktóriaTEMPO-AQUA SE3381565
Szemán LinettVáci Ifjúsági S.E.3391884
Török PanniNincs adat3451531
Vincze Nádja Jogging Plus Szuperinfó Futóklub3401640

Férfi Serdülő

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Dobos Zsolt AdriánCsepel Dolphins SC4011514
Drijver BertoldUTE-Merida4021590
Holba DánielCsepel Dolphins SC4032015
Horváth MárkVágta TSE4041621
Illés GergőVágta Triatlon4051653
KŐSZEGI MÁRKKVDSE4061520
Krekács Barna575 Equilor Team Újbuda4071509
Miszlai MilánEsztergomi Triatlon Klub SE4081962
Petrov FarkasUTE-Merida4091888
Poczai Dávid RolandTovaFutók SE Triatlon Szakosztály4102041
Soós DorkaSzázhalombattai Vuk se4111998
Taskovics MilánMogyi Sportegyesület Baja4121983

Női Serdülő

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bognár LeaUTE-Merida4131944
Bota KamillaTriatád4141879
Fricska AnnaJogging Plus Szuperinfó Futóklub4151818
Jancsik SzilviaUTE-Merida4171602
Kasza BlankaNincs adat4262033
Korenika BorbálaTriatád4181889
Kurilla FanniCsepel Dolphins SC4191896
Leier Kata RebekaCsepel Dolphins SC4202038
Peszleg Dominika575 Equilor Újbuda SE4211608
SCHMÖLCZ SÁRATRICEPSZ SE4251784
Somoghy AnnaVáci Ifjúsági S.E.4221814
Szekeres TamaraCsepel Dolphins SC4231740
Szpatár HannaHélix SE424760
Tábori LillaNincs adat4272042

Férfi Ifjúsági Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Antal AndrásUTE-Merida5011686
Bárdos Bartók Bálint GergőPSN Zrt.5021737
Barta BalázsMogyi Sportegyesület Baja5031933
HÁDER OLIVÉRTRICEPSZ SE556757
Horváth ÁkosPSN Zrt.5041774
Kiss BalázsPSN Zrt.5052018
Nyéki PéterNincs adat5581972
Rezeli MartinVeszprémi Triatlon Egylet5571696
Rőhringer ZoltánPSN Zrt.5061684
Schwarcz BotondHélix SE5071903
Somogyi MiklósMG Produkt Kaposvári Atlétikai Club5081801
Soós MátéSzázhalombattai Vuk se5091745
Szatmári MátéSzázhalombattai Vuk se510747
Tamás BálintUTE-Merida5111679
Zsíros MátéUTE-Merida5121831

Férfi Junior Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Radványi Márk575 Equilor SE5131584
Radványi Máté575 Equilor SE5141667
Szelley GáborFergeteg Triatlon SE515761

Férfi A18-24 (felnőtt I) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Biró ErikTriatád5161566
Pintér KrisztiánTriatád5171533

Férfi A30-34 (felnőtt III) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Dr. Antal DánielPSN Zrt.5181716

Férfi A35-39 (felnőtt IV) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Hajtó GyörgySzéchy Tamás SI Sopron5191756
Illés KrisztiánTriatád5201898
Kolics TamásTriatád5211518
Körmöndi Attilaszabadidős5221543
Tátrai JenőTriatád5231842

Férfi A40-44 (szenior l) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bihal AndrásTempo Aqua se5241820
Savanyu RolandVTE5251821

Férfi A45-49 (szenior II) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
HARMATH LÁSZLÓTRICEPSZ SE5551655
Köves PéterKanizsai Futóklub5262037
Megyes AndrásFTC5271508
Molnár Gábor ZoltánSzabadidős5281819
Soós ElekSzázhalombattai Vuk se5291993
Varga Zsolt Szabadidős 5301729

Férfi A50-54 (szenior III) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Herr Gyula Dr.Triatád5311863
Molnár Gábor AttilaSzabadidős5321887

Férfi A65-69 (veterán II) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
DÉKÁNY LÁSZLÓMA-VIK TC5331610

Férfi A70-74 (veterán III) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Dr. Sárvári CsabaSzabadidős5341935

Női  Ifjúsági Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bányai EszterTarjáni Tornádó Triatlon SE5351828
Csontos FanniJogging Plus Szuperinfó Futóklub5361765
Gyulai AnnaMogyi Sportegyesület Baja537755
Hangya AdrienAnonym Se5381936
HOSSZÚ LUCAKVDSE5391776
Kelle ReginaTriatád5401973
Rojik DóraUTE-Merida5411637
Zsumbera NóraMogyi Sportegyesület Baja5421937

Női Junior Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Barta SáraMogyi Sportegyesület Baja543729
Cseri Bettina545-Equilor Team544732
Farkas LillaFergeteg Triatlon SE5451996
Soós Fanni KingaFergeteg Triatlon SE5462052
Szabó Szilvia575-Equilor Team Újbuda5471567

Női A30-34 (felnőtt III) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Erdei DóraFTC Triatlon5481792
Kovács-Fári Karolina575-Equilor Team Újbuda549743

Női A35-39 (felnőtt IV) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Kiss Gertrúd575 - Equilor Team Újbuda SE5501867
Vaskáné Holló AdriennTRI-CO Triatlon Klub5511964

Női A40-44 (szenior l) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Hegyi TildaMegathlon SE5521958
Illés ZsófiaVágta Triatlon5531731

Női A45-49 (szenior II) Sprint

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Sefcsikné Solymosi IldikóVTE554744

Férfi A18-24 (felnőtt I) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Böröcz BenceKis Tri Balatonman Team 21947
ERDŐS PÉTERDR.BÁTORFI AGRIA KTK31846
Jámbor DánielMogyi Sportegyesület Baja41555
Roa-Pölöskei Santiago DénesUTE-Merida51672
Vránics ÁlmosTRI-CO Triatlon Klub61759

Férfi A25-29 (felnőtt II) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Badar GergőTiszakécske VSE71681
Mesterházy RolandFTC91573
SZABÓ ATTILADR.BÁTORFI AGRIA KTK101758
Szilágyi PéterTiszakécske VSE111751
Takács TiborFTC121883
Veréb DávidMogyi Sportegyesület Baja131802

Férfi A30-34 (felnőtt III) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Flander MártonMogyi Sportegyesület Baja141571
Katona RichárdFTC151808
Markót TamásFTC161882
Mátrai Tamás575 Equilor Team Újbuda171865
Meidl AndrásSzabadidős181674
Müller Norbert575 Equilor Team Újbuda191783
Petsuk ZoltánUTE-Merida201778
Sztojcsev Ivánszabadidős221521
Tarnóczi TamásPSN Zrt.231663
Tóth GáborTriatád241535
Váraljai VázsonyTeam Econix - CR251772

Férfi A35-39 (felnőtt IV) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Antman AndrásVeszprémi Triatlon Egylet261720
Bánhidy AttilaFTC271864
Dr. Sándor NorbertVTE291594
Dr. Tóth IllésTriacto301791
Hans GyörgySzabadidős311807
Izsa Szabolcs Dr.Dabasi SZSE321851
Janota ZoltánNagyatádi Triatlon SE331925
Kavalecz GáborVeszprémi Triatlon Egylet341527
Kisari JánosTuttobici Bottecchia Sportegyesület352044
Major GáborFergeteg Triatlon SE361849
Nagy GergelyTriacto 3 Lépés371570
Nógrádi BalázsPSN Zrt.381550
Rónaszéki BalázsVeszprémi Triatlon Egylet11709
Tóth SzilárdPSN Zrt.401869

Férfi A40-44 (szenior l) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Babos CsabaVeszprémi Triatlon Egylet411999
Csőgör PéterTRI-CO Triatlon Klub422021
Hegyi PeterMegathlon SE431762
Jankov IstvánManta Swim Veresegyház Triatlon441975
Jánosi BalázsFTC451761
Kuttor Csaba575-Equilor Team Újbuda461614
Lukács IstvánDabasi SZSE471719
Ruska György575 Equilor Team Újbuda SE481625
Törőcsik KárolyVáci Ifjúsági S.E.491753
Varga LászlóDabasi SZSE501782

Férfi A45-49 (szenior II) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Csányi IstvánDabasi SZSE511708
Csörnyei CsabaFittbike SE521788
Csuhay Attila575-Equilor Team Ujbuda531601
Horváth ZsoltSzéchenyi ESE541618
Illés GáborVágta Triatlon551914
Kiss GáborFittbike SE561691
Krausz ZoltánFTC571749
Kremmer ZoltánMegathlon SE581768
Maróti VilmosPSN Zrt.591816
Nagy TamásVeresegyház VSK.601955
nagy ZoltánMG Produkt Kaposvári Atlétikai Club612019
Ötvös MihályMEGATHLON SE622054
Őze LászlóHonvéd Rákóczi SE Szentes631542
Petrov IvánUTE-Merida642036
Tüske ZsoltEsztergomi Triatlon Klub652050
Vaska KálmánTRI-CO Triatlon Klub661923
Vránics LászlóTRI-CO Triatlon Klub671929
Zsódér ZsoltVasi Triatlon SE681553

Férfi A50-54 (szenior III) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Borenich GáborBudaörsi TKE691980
BOROS SÁNDORUTE MERIDA701732
Kerekes FerencManta Swim Triatlon Veresegyház711606
Koller ZoltánSzéchenyi Egyetem SE721673
Meláth JózsefMG Produkt Kaposvári Atlétikai Club731548
Parragh GáborPolythlon ETK741813
Sinda PéterSzolnok Cycling Team751538
Székely Mózes, dr.Polythlon ETK761994
Valastyán JánosHonvéd Rákóczi SE Szentes771824

Férfi A55-59 (szenior IV) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Cseke KárolyFittbike SE781746
Dr. Koltai MiklósSZoESE791559
Geröly CsabaSZoESE801727
Lenti ZsoltMogyi Sportegyesület Baja811639
Polgár GyulaFittbike SE82740
Szabolcsi AttilaPSN Zrt.831956

Férfi A60-64 (veterán I) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bauer AttilasAnonym Se842010
Benedek JánosTRI-CO Triatlon Klub851642
Vakhal GyörgyHRSE861892

Férfi A65-69 (veterán II) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bődi SándorVeszprémi Triatlon Egylet871924
Forgács GyulaBADISZVSE Balassagyarmat881517
Kapolcsi ImreVasi Triatlon Sportegyesület891874
Vass SándorSZESE GYŐR901682

Férfi A70-74 (veterán III) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Szebeni EndreBudaörsi TK912053

Férfi A75+ (veterán IV) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Jánosi GyörgyFTC921881
kis pistaszabadidős931919

Női Junior Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Laczkó Szabina BlankaTarjáni Tornádó Triatlon SE941635

Női A18-24 (felnőtt I) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Fekete HangaPSN Zrt.951645
Mester DóraAlba Triatlon SE962051
Zelovics DóraDabasi SZSE971611

Női A25-29 (felnőtt II) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Csóka ImolaGyőri Triatlon Egyesület981974
Hadházi MátéTiszakécske VSE991626
Resál ZsanettMogyi Sportegyesület Baja1001777
Zalai Lilla Polythlon ETK1011736
Zelinka Gabriella575 Equilor Team Újbuda1211615

Női A30-34 (felnőtt III) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Balázs Eliza AdriennPolythlon ETK1021748
Borosnyai VirágPolythlon ETK1031795
Petz ZsuzsannaFTC1041704

Női A35-39 (felnőtt IV) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bor Katalin DiánaTiszakécske VSE1051918
Dósai-Molnár SzilviaHRSE1061837
SImon ViktóriaCsepel Dolphins107741
Vécsei MónikaBringAjka1081856

Női A40-44 (szenior l) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Bauer KrisztinaFTC1091545
Csörnyei CsabanéFittbike SE1101680
Kálovics AnikóVasi Triatlon SE1111541
Maróti ErikaFTC1121724
Pető ViktóriaVISE Vác1131906
Szőke Mariannaszabadidős1141706

Női A45-49 (szenior II) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Dr. Pécsi AnnamáriaFTC1151629

Női A50-54 (szenior III) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Dr. Temesi ZsuzsannaSZoESE1161868
Kónyáné Dézsi MariannaCsepel Dolphins1171713
Medveczky EditFergeteg Triatlon SE1181928

Női A55-59 (szenior IV) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Korcsmárosné Vígh RozáliaTRI-CO Triatlon Klub119730

Női A60-64 (veterán I) Rövid táv

Név Egyesület Rajtszám Chipszám
Fügi AndreaVeszprémi Triatlon Egylet1201534