Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (Az utalásod megérkezését követő két munkanapon belül a nevezési listán feltüntetünk, ezzel indulási szándékodat elfogattuk.)

Verseny: 4. Aquarius Triatlon

Férfi A18-24 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Boda TiborNincs adat78
Erdős PéterDr. Bátorfi-Agria Ktk8
Füzesy DávidDTSE169

Férfi A25-29 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Bartos DávidDr. Bátorfi-Agria KTK7
Marosi Bence-145
Pangl ÁdámNincs adat79
Pötör GergelyNincs adat67
Priger István ImreTricepsz SE90
Semsei BalázsSZESE155
Szemák Dávid AttilaDr. Bátorfi Agria KTK167
Veréb DávidMogyi SE Baja1
Vincze Tamás LászlóRunaújváros113
Zakariás JánosNincs adat25

Férfi A30-34 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Baranyi BalázsLOBA SPORT129
Bödő ÁkosNincs adat73
Csehó-Kovács FerencDTSE68
Farkas PálKisTri Balatonman Team137
Flander MártonMogyi SE Baja131
Gál AttilaNincs adat53
Horváth ÁrpádNincs adat88
Kozma TamásKeresztapa SE30
Orgovan NorbertNincs adat132
Pálos Gábor Érdi Kerékpáros és Triatlon SE 111
Pötör BalázsDunaferr SE110
Váraljai VázsonyTeam Econix - CR152
VOLENSZKI TAMÁSNincs adat54

Férfi A35-39 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Baczó GyulaNincs adat107
Bálint MátyásKistarcsai VSRC123
Bánhidy AttilaFTC166
Ficsor Gábor ZoltánNincs adat146
Janota ZoltánNagyatádi Triatlon SE13
Józsa DánielTriKolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub97
Kávai CsabaFTC Triatlon103
Kiss GáborNincs adat140
Kontár ZsoltNincs adat150
Kovács Dénes Nincs adat76
Lengyel KolosNincs adat170
Léránt Gáborkancellária SE75
Matolcsi AntalVinibike KSE118
Módos LászlóDynamic TC128
Morvai ZoltánManta Swim Veresegyház168
Nagy GergelyNincs adat126
Pánczél JózsefNincs adat127
Perlaki ZsoltStuber´s Bike 35
Pincési BalázsMegathlon Se117
Pivarcik IvanARK TRON85
Simon Béla SzabolcsJogging Plus Superinfo Futóklub77
Skoff GáborAlba Triatlon Se728
Szántó GáborNincs adat61
Takács BalázsFOOTOUR SE175
Tóth LászlóNincs adat95
Tóth TiborDTSE72
Viszoczky SándorTrikolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub156
Vízer DánielFehérvári Futótűz SE165
Winkler GáborTriatlon Receptre SE99
Zentai ZsoltVasemberek Klubja47
Zubornyák GyörgyKecskeméti Első Sor144

Férfi A40-44 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Andrási FerencTriatlaon a Természetért SE163
Bérces GáborNincs adat148
Bozsik JózsefTTC 6066
Dr. Eszenyi ZoltánDTSE52
Fekete Zoltán Iustitia Egyesület4
Fritz BalázsNincs adat100
Hájas AttilaNincs adat114
Hóbor GyulaKőszegi Triatlon Klub91
Jankov IstvánManta Swim Veresegyház Triatlon69
Jánosi BalázsFTC80
Koczka LászlóDTSE74
Körtvélyesi CsabaVISE119
Kovács PéterNincs adat176
Kuthy Tamás Nincs adat142
Lengyel PéterTrikolor KTSK98
Losonci KornélNincs adat104
Lukács SándorTriPlan139
Murgács CsabaMecsek Maraton Team egyesület65
Németh RóbertRoprint Racing Team158
Ondi LeventeVeresegyházi VSK89
Pokrovenszki PéterFootour 151
Sajó PéterManta Swim Veresegyház Triatlon149
Sessler LászlóNincs adat172
Somogyi LajosFutaszög23
Szendrei AttilaNincs adat116
Szilágyi AttilaNincs adat70
Szűcs AndrásNincs adat55
Varga BarnabásAlba Triatlon134
Varga GáborDynamic Tc102
Varga ZoltánNincs adat159
Vincze CsabaDTSE135

Férfi A45-49 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Berecz PéterTriton Triatlon Club 60 SE124
Bognár JánosIRONTEAM SE122
Homonnai Péter K.SZ.T. Nágocs46
Jega-Szabo ZsoltNincs adat136
Józsa JánosNincs109
Kárpáti AttilaManta Swim Veresegyház154
Kovács GáborEsztergomi Triatlon Klub50
Kovács Zsigmondnincs82
Köves PéterCsili Team157
Laki BalázsMegathlon SE153
Maróti VilmosPSNZrt143
Molnár CsabaEsztergomi Triatlon Klub32
Nitsovits TamásNincs adat120
Stanga TiborNincs adat125
UGRAI BÉLAMogyi Triatlon SE Baja106
Vizkeleti PéterNincs adat57
Zsigmond ZoltánNincs adat105

Férfi A50-54 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Borenich GáborBudaörsi TKE161
Budai CsabaFTC164
Csermák IstvánViniBike34
Fenyővári AttilaNincs adat51
Hergovics GáborIronteam121
Molnár RichárdBudaörsi DSE130
Teleki GyörgyARK TRON Szabadka63

Férfi A55-59 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Hódosi LajosVISE141
MALAGURSZKI ALEXANDERARK TRON PALICS81
Pötör ZoltánDTSE60
Szabolcsi AttilaPSN Zrt Triatlon Klub138

Férfi A60-64 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Dr. Zakariás GézaSZESE173
Vakhal GyörgyHonvéd Rákóczi SE83

Férfi A70-74 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Fröhlich HenrikAnonym SE86
Kovács ZsigmondBKV Előre SC62

Női A25-29 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Haffner KataNincs adat210
Steinbach SáraNincs adat227

Női A30-34 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Dr. Bombicz BarbaraTriKolor Kazincbarcikai Triatlon Sportklub209
Faldum KittiMogyi SE Baja233
Hajnal AdriennFTC224
Klimó Melinda KatalinNincs adat214
Pék EszterKIS TRI BALATONMAN TEAM SE230

Női A35-39 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Dósai-Molnár SzilviaHonvéd Rákóczi Sportegyesület 211
Mráz KatalinVasemberek klubja225
Nagy Bernadettmegathlon se231
Pósa BiankaKVSRC226
Szabó JuditVáci ifjúsági sportegyesület VISE217
Szakály ErnaTuttobici Bottecchia228
Szalontai JuditDTSE9
Veleczki ViktóriaPolythlon ETK223
Vizkeleti AndreaNincs adat206

Női A40-44 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Boda ViktóriaDTSE208
Budai BeatrixNincs adat203
Fabó IldikóTriogy Racing Újvidék201
Makka GabriellaNincs adat221
Pánczél AndreaVeresegyház VSK234
Pető ViktóriaVISE Vác218

Női A45-49 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Nagy ZsuzsannaAlba Triatlon Sportegyesület229

Női A50-54 (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Furucz ImrénéTriton Triatlon Club 60 SE222
Kónyáné Dézsi MariannaCsepel Dolphins219

Férfi Negyedtáv (0,95 km úszás, 45 km kerékpározás, 10,5 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Anda Fábián-339
Bálint MártonTuttobici Bottecchia Sportegyesület342
Bedzsula PéterMogyi SE Baja321
Benkő PéterNincs adat351
Boronkay PéterMercedes Benz Gyár KMSE112
Budai BarnabásKecskeméti Első Sor352
Bujdos Tamás GáborAlba Triatlon SE348
Buti TamásNincs adat324
Carroll DanielDTSE346
Csontos Armand575 Team322
Deák ZoltánAlba Triatlon Szabadidő és Sportegyesület316
Dohóczki SándorDynamic TC.318
dr. Sarlós Gyula575 Team326
Erdei SándorKisTri Balatonman Team340
Értekes AndrásNincs adat354
Fillér László575 Team335
Fröhlich ZoltánNincs adat320
Gáspár FerencVeszprémi Triatlon Egylet333
Glósz ViktorNincs adat332
Horváth ZsoltBudaörsi TK359
Ildzsa ZsoltNincs adat338
Kálmán Ferenc575 Team323
Katona GyörgyNincs adat313
Kobzos NickNincs adat331
Kovács AttilaNincs adat312
Kreiner KrisztiánNincs adat336
Marczis DávidDr. Bátorfi Agria KTK.356
Maróthy LászlóAlba Triatlon SE347
Melicher AndrásPolythlon ETK349
Mihók BalázsSpuri Sc345
Molnár AttilaDTSE309
Németh TiborVasemberek Klubja310
Pap AndrásDynamic TC314
Pápay ÁdámNincs adat355
Salamon LászlóPSN Zrt364
Salamon ZalánNincs adat360
Sárkány FerencNincs adat325
Schranz Róbert drDynamic TC327
Stefán Gábor Ftc361
Szeder Balázs JánosNincs adat350
Szepesi AttilaNIncs343
Szerb BenceMG Produkt KAC311
Topor ImreNincs adat305
Tóth CsabaPoly-OT353
Udvardi AlexNincs adat341
Vastag FerencNincs adat337
Vígh TamásBudaörsi TK330

Női Negyedtáv (0,95 km úszás, 45 km kerékpározás, 10,5 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Bartha KatalinNincs adat410
Butiné Kótai PiroskaSZVISE427
Carroll BernadettDTSE421
Czirják NikolettTeam 575417
dr. Harsányi ZsuzsannaVaemberek Klubja409
Félegyházi AnitaNincs adat404
Habon Kimberlinincs415
Halupka ÁgnesNincs adat414
Herman AnitaDTSE412
Ignáczy RitaAlba Triatlon SE413
Márkus ÁgnesNincs adat418
Mátrai BettinaKis Tri Balatonman Team428
Mehring BogiNincs adat406
Miczki ÁgnesNincs adat408
Orosz AnnaTri PLan416
Poteczin AnikóÉrdi Kerékpáros és Triatlon SE425
Pulai DorottyaCsili Team419
Simon ZsófiaKisTri Balatonman Team Egyesület424
Sitnikiewicz AndreaPénzügyőr SE403
Sümegi EszterAlba Triatlon SE422
Szeibert Anikó"Family Tree" Triatlon és Szabadidősport Egyesület 411
Takács TímeaDTSE429
Varga FranciskaPolythlon ETK420
Varga Katalin ÉvaNincs adat423

Férfi csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Balogh Dávid (Dunaújvárosi Hírlap)Nincs adat606
Kiss Gergő (Dunaújvárosi Hírlap)Nincs adat606
Szabó Szabolcs (Dunaújvárosi Hírlap)Nincs adat606
Krausz Magdolna (Feláldozhatók)Nincs adat601
Vagyóczki István (Feláldozhatók)Nincs adat601
Horváth Szilvia (Feláldozhatók)Nincs adat601
Barcza Dávid (ISYS-TRIATL-ON TEAM 1)605
Bertalan Zoltán (ISYS-TRIATL-ON TEAM 1)605
Fülöp Gábor (ISYS-TRIATL-ON TEAM 1)605
Pencz László (ITRON FIT)Nincs adat603
Rózsavölgyi Miklós (ITRON FIT)Nincs adat603
Maschek László (ITRON FIT)Nincs adat603
Fekete Miklós (Peter Boronkay Multisport Team)608
Haskó Tamás (Peter Boronkay Multisport Team)608
Galamb Csaba (Peter Boronkay Multisport Team)608
Béres Attila (Táncoslábú Triatlonisták)Nincs adat602
Elekes Zoltán (Táncoslábú Triatlonisták)Nincs adat602
Csáki Tamás (Táncoslábú Triatlonisták)Nincs adat602
Ambrus László (Tri Star)Nincs adat607
Cselényi Zsolt (Tri Star)Nincs adat607
Hegedűs Attila (Tri Star)Nincs adat607
Madudák Marcell (VÁC 120+)VISE604
Schattler Gábor (VÁC 120+)VISE604
Türei Gergely (VÁC 120+)604

Női csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Szalontai Judit (DTSE MILF)DTSE501
László Katalin (DTSE MILF)DTSE501
Bodor Kata (DTSE MILF)DTSE501

Vegyes csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás

Név Egyesület Rajtszám
Balla Gergő (ISYS-TRIATL-ON TEAM 2)Nincs adat609
Debre Norbert (ISYS-TRIATL-ON TEAM 2)Nincs adat609
Zsótér Edit (ISYS-TRIATL-ON TEAM 2)Nincs adat609
Hegyiné Tóth Noémi (No RóKa)Nincs adat610
Kovács Róbert (No RóKa)Nincs adat610
Horváth Károly (No RóKa)Nincs adat610
Dr. Boda Viktória (Pantaleon Doktorok)Nincs adat611
Dr. Németh Zoltán (Pantaleon Doktorok)Nincs adat611
Dr. Szabó Zoltán (Pantaleon Doktorok)Nincs adat611
Mihályi Katalin (Vér kötelez)Nincs adat612
Mihályi Fruzsina (Vér kötelez)Nincs adat612
Csikesz Péter (Vér kötelez)Nincs adat612