Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: III. Szombathelyi Futófesztivál

10 km Férfi Egyes Korosztály

Név Egyesület
Bálint BörcziNincs adat
Biacskó ZsoltNincs adat
Bódis SzabolcsNincs adat
Bodnár Sándor-
Bor Balázs Nincs adat
Borbás Tibor SzabolcsNincs adat
Czilli ÁdámNincs adat
Dr. Kohuth ViktorSZoESE
dr. Lipovits AndrásNincs adat
Dr. Rácskay JenőNincs adat
Dr. Sáfár ZoltánSZOESE
Fábrics GáborIntersport Szombathely
Galavits PatrikSzombathelyi Futóklub
Gáspár AttilaNincs adat
Gombos BenceNincs adat
Guzmics KrisztiánNincs adat
Holló AdriánNincs adat
Horváth ÁdámNincs adat
Horváth KrisztiánNincs adat
Horváth RóbertNincs adat
Horváth TiborNincs adat
Hüll Tamás-
Kaposi BalázsNincs adat
Kárász LászlóNincs adat
Király GáborIPA Szombathelyi Szervezet
Kiss TiborNincs adat
Kiss ZoltánNincs adat
Kóbor TamásNYME
Kovács TiborNincs adat
Liska BálintTovafutók SE
Nagy GáborNincs adat
Németh GáborNincs adat
Paukovits PéterNincs adat
Rokob RóbertSzombathelyi futóklub
Sári AndrásNincs adat
Sőre AndrásNincs adat
Szabó AttilaNincs adat
Török GergőNincs adat
Tóth PéterNincs adat
Vörös GáborSzombathelyi Futóklub

10 km Férfi Kettes Korosztály

Név Egyesület
Béry NorbertSzombathelyi Futóklub
Biácsi TamásSzombathelyi Futóklub
Borbás TiborNincs adat
Dankó LászlóNincs adat
Dr. Balikó ZoltánHPE
Dr. Biró TamásNincs adat
Dr. Koltai MiklósSZoESE
Dr.Krecsányi KálmánNincs adat
Geröly CsabaSzoese
Gyöngyössy RóbertNincs adat
Horváth ZsoltNincs adat
id. Fonyó SándorNincs adat
Iván Tamásegyéni
Joó LajosHPE
Katafai LászlóNincs adat
Kecskés ZoltánNincs adat
Kern ZsoltNincs adat
Kiss SándorSzoESE
Kocsis ZsoltNincs adat
Kóczán JánosNincs adat
Koczka TiborSzombathely MJV Önkormányzata
Kollár LászlóNincs adat
Kovács LászlóNincs adat
Kránitz Zoltánamatőr
László ErvinNincs adat
Major FerencSzFK
Mezei TiborNincs adat
Molnár JózsefNincs adat
MOLNÁR ZSOLTNincs adat
Nagy AttilaNincs adat
Simon J. GáborSZOESE
Simon RóbertSzombathelyi Futóklub
Somogyi GáborSynergy Fitness Szentgotthárd SE
Szenteleki JózsefNincs adat
Tájmel TamásNincs adat
Timer SomaNincs adat
Vásárhelyi LászlóNincs adat
Velencei JózsefNincs adat
Vincze AttilaNincs adat

10 km Férfi Hármas Korosztály

Név Egyesület
Király MátéNincs adat
Németh TamásNincs adat

10 km Női Egyes Korosztály

Név Egyesület
Bárdosi FridaNincs adat
Buczolits RebekaNincs adat
Csákány KingaNincs adat
Dr Horváth DóraNincs adat
dr. Szabó-Szép ÁgnesNincs adat
Farkas KatalinNincs adat
Gyarmati-Szijj DóraNincs adat
Hegedüs AdriennNincs
Horváth Brigitta BeatrixBEAC
Joó BarbaraNincs adat
Kissné Szalai LindaNincs adat
Kovács-Tóth ZsuzsannaNincs adat
Lantos-Molnár AdriennNincs adat
Magyar EszterNincs adat
Molnár RolandnéNincs adat
Monek JuditNincs adat
Moser KrisztinaNincs adat
Nagy LucaNincs adat
Nagy MónikaHPE
Németh RitaNincs adat
Pártosi Anna -
Porpáczy TímeaNincs adat
Süte Cintia egyéni
Szalai AndreaNincs adat
Takács IldikóSzombathelyi Futóklub
Takács Udvari RékaNincs adat
Tóth RenátaNincs adat
Wutschi MíraNincs adat

10 km Női Kettes Korosztály

Név Egyesület
Bodorkós TamásnéSzombathelyi Futóklub -HVSE
Csejtei EszterNincs adat
Dr. Gönye ZsuzsannaNincs adat
Dr. Kovács Mészáros AngélaNincs adat
Dr. Nagy Zsuzsanna ÁgnesNincs adat
Dr. Vásárhelyi ÉvaNincs adat
Fitosné Kámán TímeaNincs adat
Gyimesiné Trencsér HonorkaNincs adat
Horváthné Kovács IldikóNincs adat
Kiss ErikaNincs adat
Kleczl BeátaNincs adat
Lasics MónikaNincs adat
Lendvai JuditNincs adat
Mesterné dr Temesi ZsuzsaSZOESE
Osztrosits KrisztinaNincs adat
Sarang SzilviaNincs adat
Simon EnikőSzombathelyi Futóklub
Timer-Hajmási KatalinNincs adat
Tollár SzilviaNincs adat
Tóth ZsuazsannaNincs adat
Virágh KrisztinaNincs adat
Vörös-Mélykuti MáriaSzombathelyi Futóklub

10 km Női Hármas Korosztály

Név Egyesület
Söjtöry ElviraNincs adat

2500m Férfi III. korcsoport

Név Egyesület
Biácsi MilánSZoESE
Polgár KoppánySzombathelyi Sportiskola
sfswfNincs adat
Tullner ÁronSZoESE

2500m Férfi IV. korcsoport

Név Egyesület
Darics BenedekSZoESE
Ferenczy GergőSZoESE
Lakó BálintSZoESE
Vásárhelyi SzabolcsNincs adat

2500m Férfi V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Szabó CsabaNincs adat
Szakasics BalázsNincs adat
Vásárhelyi BalázsNincs adat

2500m Női III. korcsoport

Név Egyesület
Horváth JázminZalaszám-ZAC
Horváth LénaSZoESE
Páli CsengeSZoESE
Pék ZsófiaSZoESE

2500m Női IV. korcsoport

Név Egyesület
Antal SáraSZoESE
Hajós KarinaSZoESE
Kiss NóraSZoESE
Kovács AnnaSZoESE
Kovács BeatrixBolyai Gimnázium

2500m Női V-VI. korcsoport

Név Egyesület
Bauer OrsolyaNincs adat
Pósfalvi DalmaSZoESE
Prém-Börényi RitaSZoESE
Szabadi LídiaNincs adat
Tullner ÁronSZoESE

Félmaraton Férfi

Név Egyesület
Bazso TiborNincs adat
Bödei KárolyNincs adat
Bokor ZoltánTovaFutók SE
Devecseri BálintZASZ SE
Faragó DávidSzombathelyi Futóklub
Fehér IstvánNincs adat
Fülöp LászlóNincs adat
Gorza IstvánNincs adat
Horváth LászlóNincs adat
Horváth MiklósNincs adat
Horváth PéterHPE
Horváth ZoltánSzombathelyi Futóklub
Jáger TamásNincs adat
Kapolcsi ImreNincs adat
Karádi PéterNincs adat
Katona LászlóNincs adat
Kiss PéterNincs adat
Kovács RóbertNincs adat
Kövér GáborNincs adat
Letenyei LeventeNincs adat
Marton Gábor Nincs adat
Montag SzabolcsNincs adat
Nagy Tibor IPA Szombathelyi Szervezet
Németh Tóth ZoltánNincs adat
Papp Gergő Szombathelyi Futóklub
Pátkai AttilaSzombathelyi Futóklub
Pesti KrisztiánNincs adat
Poór ZoltánNincs adat
schrőter bélaszabadidös
Szabó ZoltánNincs adat
Szalai BalázsNincs adat
Szalai KrisztiámNincs adat
Szalóky AttilaNincs adat
Szén GyörgyNincs adat
Szivós AlexTovafutók SE
Takács BalázsNincs adat
Teket Gábor Nincs adat
Tóth AndrásNincs adat
Tóth IstvánNincs adat
Tóth-Gábor TamásNincs adat
Ugróczky BarnaÁtáttá teeee
Varga SzabolcsNincs adat
Verasztó ZoltánNincs adat
Vincze Balázs Nincs adat
Vincze PéterNincs adat
Winkelbauer ÁdámNincs adat
zsigmond tiborNincs adat

Félmaraton Női

Név Egyesület
ÁVÁR SZILVIAFutóbarátok Egyesület Győr
Bazsóné Pulai IbolyaNincs adat
Békés IldikóNincs adat
Bereczki AndreaNincs adat
Bognár NikolettaNincs adat
Dr. Lelovics Tünde-
Dudás ViktóriaNincs adat
Gyöngyössyné Szabó AndreaNincs adat
Makkay KatalinNincs adat
Németh EszterNincs adat
Pékné Dobronics IlonaNincs adat
Regős ÉvaSzombathelyi Futóklub
Romek HajnalkaNincs adat
Süle KrisztinaNincs adat
Takács ViktóriaNincs adat
Tóth KrisztinaNincs adat
Tóth ZsuzsannaNincs adat
Wagner AnnaNincs adat

4x2,5 km Férfi váltó

Név Egyesület
Kiss Zoltán (3 kakas és 1 tyúk)Nincs adat
Németh Károly (3 kakas és 1 tyúk)Nincs adat
Boda Ernő (3 kakas és 1 tyúk)Nincs adat
Horváth Beatrix (3 kakas és 1 tyúk)Nincs adat
Dr. Gönye Zsuzsanna (Campus Savaria)SZoESE
Hurtik Péter János (Campus Savaria)SZoESE
Dr. Németh István (Campus Savaria)SZoESE
Wiedemann Patrícia (Campus Savaria)SZoESE
Czóbel Barbara (Fürge gyíkok)Bolyai Gimnázium
Czóbel Gergely (Fürge gyíkok)Bolyai Gimnázium
Németh Luca (Fürge gyíkok)Bolyai Gimnázium
Sákovics Janka (Fürge gyíkok)Bolyai Gimnázium
Kocsis Zsolt (Fürge róka lábak)Bolyai Gimnázium
Gyurkó Flavia (Fürge róka lábak)Bolyai Gimnázium
Németh Laura (Fürge róka lábak)Bolyai Gimnázium
Kovács Beatrix (Fürge róka lábak)Bolyai Gimnázium
Dr.Rosanics Péter (FutaPÁVA)Nincs adat
Tóth Attila (FutaPÁVA)Nincs adat
Dr.Mátrai Ákos (FutaPÁVA)Nincs adat
Mátrai-Guttmann Viktória (FutaPÁVA)Nincs adat
Csilléry Balázs (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Vörös Csaba (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Kiss Enikő (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Vámos Gábor (Intersport Szombathely)Intersport Szombathely
Király Gábor (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Kovács József Tibor (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Nemesné Udvardi Ildikó (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Sándor Zsolt (IPA Szombathelyi Szervezet)IPA Szombathelyi Szervezet
Hajba Eszter (Iqor - FutáROCK)Iqor
Bor Eszter (Iqor - FutáROCK)Iqor
Farkas Dóra (Iqor - FutáROCK)Iqor
Horváth Tamás (Iqor - FutáROCK)Iqor
Tóth Zoltán (iQor-Jöttünk,futunk,lihegünk)
Farkas Adrienn (iQor-Jöttünk,futunk,lihegünk)
Bóka Katalin (iQor-Jöttünk,futunk,lihegünk)
Farkas Adrienn (iQor-Jöttünk,futunk,lihegünk)
Ferenczy Lehel (Iramcsigák)nincs
Medgyesi Ági (Iramcsigák)nincs
Ferenczy Bogi (Iramcsigák)nincs
Ferenczy Gergő (Iramcsigák)nincs
Katavics Péter Ádám (Ka-Sza 2016)Nincs adat
Simon Szabolcs (Ka-Sza 2016)Nincs adat
Katavics Péter Ádám (Ka-Sza 2016)Nincs adat
Simon Szabolcs (Ka-Sza 2016)Nincs adat
Páncél András (Karintia Kft. I.)Nincs adat
Ferenczy Lajos (Karintia Kft. I.)Nincs adat
Horváth Anna (Karintia Kft. I.)Nincs adat
Lengyel Gábor (Karintia Kft. I.)Nincs adat
Fejes Vilmos (Karintia Kft. II.)Nincs adat
Horváth Csaba (Karintia Kft. II.)Nincs adat
Horváthné Miletics Nóra (Karintia Kft. II.)Nincs adat
Kovács György (Karintia Kft. II.)Nincs adat
Bene Zoltán (Karintia Kft. IV.)Nincs adat
Bene Noel (Karintia Kft. IV.)Nincs adat
Birkás István (Karintia Kft. IV.)Nincs adat
Bene Nándor (Karintia Kft. IV.)Nincs adat
Dr. Vásárhelyi László (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Szakasics Zoltán (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Kovács Zsolt (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Lukács Tamás (Ligeti Kakasok)Nincs adat
Giczi Gáborné (Nárai csajok és a Csabi)-
Marton Melinda (Nárai csajok és a Csabi)
Lóránth Csaba (Nárai csajok és a Csabi)
Lóránth Csaba (Nárai csajok és a Csabi)
Hodosi László (Papingvinek)Nincs adat
dr. Czóbel Tamás (Papingvinek)Nincs adat
Mercs Árpád (Papingvinek)Nincs adat
Ferenczy Lehel (Papingvinek)Nincs adat
Woki Edina (Pindurok Szentgotthard)Nincs adat
Päli Hunor (Pindurok Szentgotthard)Nincs adat
Puskäs Mäte (Pindurok Szentgotthard)Nincs adat
Komoczi Donät (Pindurok Szentgotthard)Nincs adat
Gergő (SZoESE fiúk)SZoESE
Kovács Ábel (SZoESE fiúk)SZoESE
Bertiller Alex (SZoESE fiúk)SZoESE
Árvay Csongor (SZoESE fiúk)SZoESE
Földes Csongor (Tigrisek)Bolyai Gimnázium
Kunecz Kornél (Tigrisek)Bolyai Gimnázium
Kunecz Noémi (Tigrisek)Bolyai Gimnázium
Menyhárt Viktória (Tigrisek)Bolyai Gimnázium
Tomka János (Tom-Ko)Nincs adat
Kovács Balázs (Tom-Ko)Nincs adat
Kovács Balázs (Tom-Ko)Nincs adat
Tomka János (Tom-Ko)Nincs adat
Balogh Jànos (Wssz1)Nincs adat
Horvàth Àkos (Wssz1)Nincs adat
Matusek Attila (Wssz1)Nincs adat
Milàn (Wssz1)Nincs adat
Iser Barnabás (Zergék)Bolyai Gimnázium
Biácsi Milán (Zergék)Bolyai Gimnázium
Ugróczky Tamás (Zergék)Bolyai Gimnázium
Lengyel Kornél (Zergék)Bolyai Gimnázium

4x2,5 km Női váltó

Név Egyesület
Virágh Krisztina (Álomkergetők)
Kóder Mária (Álomkergetők)
Marics Éva (Álomkergetők)Szombathelyi Futóklub
Poórné Beáta (Álomkergetők)
Takács Anita (Ébredő Erők)IQOR
Kecskeméti-Kersztes Tímea (Ébredő Erők)IQOR
Németh Hajnalka (Ébredő Erők)
Jankovics- Gombás Rita (Ébredő Erők)IQOR
Kiss Erika (FöldönFutók)Nincs adat
Némethné Tóth Eszter (FöldönFutók)Nincs adat
Szétag Andrea (FöldönFutók)Nincs adat
Mercs Adriána (FöldönFutók)Nincs adat
Tóth Ágnes (FutóQor)iQor
Trabalka Nikolett (FutóQor)iQor
Pintérné Barabás Andrea (FutóQor)iQor
Göcsej Balázs (FutóQor)iQor
Czakker Elena (Gepárd lányok)Bolyai Gimnázium
Varga Gréta (Gepárd lányok)Bolyai Gimnázium
Gyurkó Flora (Gepárd lányok)Bolyai Gimnázium
Németh Zsófia (Gepárd lányok)Bolyai Gimnázium
Kálmán Luca (Gyalogkakukk)Bolyai Gimnázium
Kecskés Dóra (Gyalogkakukk)Bolyai Gimnázium
Vörös Ingrid (Gyalogkakukk)Bolyai Gimnázium
Rónafalvi Lili (Gyalogkakukk)Bolyai Gimnázium
Győrffy Ágnes (Győrffy család)Nincs adat
Győrffy Zsófia (Győrffy család)Nincs adat
Győrffy Anna (Győrffy család)Nincs adat
Győrffy Kristóf (Győrffy család)Nincs adat
Büki Boglárka (Győzni jöttünk)Nincs adat
Szabó-Thomka Hanna (Győzni jöttünk)Nincs adat
Farkas Dóra (Győzni jöttünk)Nincs adat
Kiricsi Berill (Győzni jöttünk)Nincs adat
Fodor Lili (Harcosokk)Bolyai Gimnázium
Nemény Dorka (Harcosokk)Bolyai Gimnázium
Harkay Eszter (Harcosokk)Bolyai Gimnázium
Molnár Réka (Harcosokk)Bolyai Gimnázium
Kovacsné Bakonyi Zsuzsanna (IQOR VeRy HapPy Running Girls)
Pusztai Brigitta (IQOR VeRy HapPy Running Girls)
Bujdosó Elvira (IQOR VeRy HapPy Running Girls)
Horváth Enikő Magdolna (IQOR VeRy HapPy Running Girls)
Tüű Szandra (Karintia Kft. III.)Nincs adat
Németh Bálint (Karintia Kft. III.)Nincs adat
Pirkó Péter (Karintia Kft. III.)Nincs adat
Király Szabolcs (Karintia Kft. III.)Nincs adat
Szakasicsné Németh Beáta (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Kovács Ágnes (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Németh Hajnalka (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Honfi-Kovács Tímea (Ligeti Tyúkok)Nincs adat
Csicsai Veronika (Mi csak futunk)Szfk
Varasdy Edit (Mi csak futunk)
Szabó Szilvia (Mi csak futunk)Szfk
Horváthné Llukács Melinda (Mi csak futunk)Szfk
Holló Szabina (NE-Felejcs)Nincs adat
Szabó Izabella Katalin (NE-Felejcs)Nincs adat
Holló Tiborné Éva (NE-Felejcs)Nincs adat
Szalóky Enikő (NE-Felejcs)Nincs adat
Dévai Vanessza (Premó)Nincs adat
Bognár Réka (Premó)Nincs adat
Őri Vivien (Premó)Nincs adat
Farkas Réka (Premó)Nincs adat
Arthoffer Andrea (ProprioCicák)Nincs adat
Hegedüs Hajnalka (ProprioCicák)Nincs adat
Bokori-Szabó Kitti (ProprioCicák)Nincs adat
Kissné Vecsei Katalin (ProprioCicák)Nincs adat
Béry Norbert (Sport-szelet)Szombathelyi Futóklub
Béry Bálint (Sport-szelet)Szombathelyi Futóklub
Katavics Lili (Sport-szelet)
Béry-Nagy Eszter (Sport-szelet)Szombathelyi Futóklub
Takács Kitti (SZoESE csak csajok)SZoESE
Kiss Virág (SZoESE csak csajok)SZoESE
Kovács Anna (SZoESE csak csajok)SZoESE
Kiss Nóra (SZoESE csak csajok)SZoESE
Katavics Lili (SZoESE lányok)SZoESE
Horváth Léna (SZoESE lányok)SZoESE
Páli Csenge (SZoESE lányok)
Juhász-Tóth Eszter (SZoESE lányok)
Talabér Balázs (Talabér család)Nincs adat
Talabér Krisztina (Talabér család)Nincs adat
Talabér Ivett (Talabér család)Nincs adat
Talabér Noémi (Talabér család)Nincs adat
Dr. Duby Helga (TESI-SEK)SZOESE
Biróné Dr. Ilics Katalin (TESI-SEK)SZOESE
Kissné Molnár Viktória (TESI-SEK)SZOESE
Nagyváradi Katalin (TESI-SEK)SZOESE
Jauernik Emese (Vadlibák)Bolyai Gimnáziumj
Grénus Gabriella (Vadlibák)Bolyai Gimnázium
Halmos Ildikó (Vadlibák)Bolyai Gimnázium
Bolfert Erika (Vadlibák)Bolyai Gimnázium
Nagy Mirtill (Vadmacskák)Bolyai Gimnázium
Hegedüs Kata (Vadmacskák)Bolyai Gimnázium
Horváth Laura (Vadmacskák)Bolyai Gimnázium
Szekér Benita (Vadmacskák)Bolyai Gimnázium
Gombàs Mònika (Wssz2)Nincs adat
Gulyàs Klein Andrea (Wssz2)Nincs adat
Fashing Judit (Wssz2)Nincs adat
Szűcs Judit (Wssz2)Nincs adat
Kovács Tiborné (Zanati asszonytorna)Zanati kultúrális és sportegyesület
Egerszeginé Pető Hajnalka (Zanati asszonytorna)Zanati kulturális és sportegyesület
Falussyné Kertész Helga (Zanati asszonytorna)Zanati kultúrális és sportegyesület
Nagy Sándorné (Zanati asszonytorna)Zanati kultúrális és sportegyesület