Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XII. Tárnoki Tófutás - 2016

18 km férfi 40 éves korig

Név Egyesület
Balázs PéterNincs adat
Balics ÁkosRunberries
Fodor GáborNincs adat
Keresztesi KristófNincs adat
Kiss PéterNincs adat
Lengyel AndrásNincs adat
Lengyel CsabaNincs adat
Nagy PéterNincs adat
Pilhál ZsoltNincs adat
Szabó Pál-
Török BalázsNincs adat
Vadas JózsefNincs adat
Verpecz IstvánNincs adat

18 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Bitó PéterNincs adat
dr. Deák AndrásNincs adat
dr. Drommer GyulaNincs adat
Erdős RóbertNincs adat
Hajdú PéterRunberries
Hornischer Lajos MÁV VSC
Losonci KornélNincs adat
Simó KárolyÉrdi Futók
Stary Jánosegyéni
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE
Szlávik GáborDragonflies SC.
Zöldi AttilaNincs adat

18 km női 40 éves korig

Név Egyesület
Bede AnnamáriaMargitszigeti Atlétikai Club
Danics NóraNincs adat
Dominics Linda Nincs adat
dr. Szendrei EszterNincs adat
Egresi IrmaNincs adat
Fiedler RitaNincs adat
Kelemen AnettFBK

18 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Boross LauraTordasi Futóklub
Erdősné Hortobágyi EditNincs adat
Hernold GabriellaNincs adat
Király AndreaDragonflies SC.
NYITRAI ILDIKÓNincs adat
Paizsné Németh AlizNincs adat
Varga SzilviaNincs adat

2.5 km fiú 10 éves korig

Név Egyesület
Almási Patrik4.a
Baksai Dominik1.s
Bothjan L. Mátyás3.s
Chrenkó Balázs3.s
Czene BotondNincs adat
Czene RóbertNincs adat
Dulcz DomosÉrd - Bólyai
Erdei Márk1.s
Erdei Tamás2.b
Érdi Áron1.a.
Falusi Ákos2.a
Fehér Levente ImreNincs adat
Fekete Erik2.c.
Ferth Krisztián2.b
Fléger Béla1.s
Galambos AttilaÉrd - Bólyai
Galambos GergőÉrd - Bólyai
Gyetvai Gellért3.s
Hambalkó MátyásÉrd - Bólyai
Horváth Bendegúz4.c
Horváth Zsombor2.b
Iván Szabolcs1.s
Jakab Zsolt2.b
Kanizsai Hodák Koppány3.s
Kleman Máté3.s
Koloda Bálint3.s
Koloda Lőrinc3.s
Kovács Botond3.s
Kozel László3.s
Kozel Mátyás2.b
Kuzma Ádám2.b
Lacsik LeventeNincs adat
Loboda Bálint1.s
Lukács Gergő2.a
Márkus Péter4.c.
Meta Kevin3.s
Molnár Dániel1.s
Molnár Dániel3.s
Molnár Hunor4.c
Nagy Dávid2.a
Nagy Levente2.b
Nagy-Egedy Péter1.s
Nagyváradi Viktor4.a
Németh Zsombor4.a
Niklai Milán2.b
Oláh Bence3.s
Oláh Benjamin4.a
Orosz Milos1.s
Pap Bercel1.s
Péter Bence3.s
Petró ÁdámÉrd - Bólyai
Prokob Balázs1.s
Pukhely Attila3.s.
Radnai Ákos3.b
Rauscheinz Bence3.s
Rézműves Patrik2.b
Sárffi SimonTárnoki Karate Klub
Schmidt ÁdámÉrd - Bólyai
Schmidt Miklós3.s
Schmidt ZalánÉrd - Bólyai
Sike ZoltánÉrd - Bólyai
Simon JózsefÉrd - Bólyai
Sipos Márk1.s
Sípos Péter2.a
Sperka LászlóÉrd - Bólyai
Szabó BálintÉrd - Bólyai
Szabó Dávid1.s
Szanyi Tamás4.b
Száraz Barna Attila3.b
Szekeres Kristóf4.b
Szűcs Bálint2.a
Szűcs Dániel4.a
Takács Erik1.s
Takács Márk1.s
Tamás Hunor2.b
Tisza IstvánNincs adat
Vajda Attila Péter3.b
Vajda Balázs1.s
Vass András2.a
Vida András2.b
Vidák Márk3.a
Zsíros Máté2.b

2.5 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Bakos Hunor6.a
Balog Dániel4.a
Baumgartner Ákos4.b
Bisbac Bálint5.b
Blázsovics Máté4.a
Borbély Ákos4.b
Bottyán L. György6.a
Cochior Christian 5.b
Csippán Tamás4.b
Csurár Imre4.c
Cziniszki Alex4.a
Évinger Tamás4.b
Évinger Valentin6.a
Faragó Balázs7.a
Gajárszki Bálint6.b
Giczi Patrik4.b
Hegedűs Martin4.c
Herceg Milán6.b
Jakab Sándor4.a
Juhász János4.b
Juhász László EndreNincs adat
Kálmán Zoltán8.b
Kalocsai Bertalan5.b
Katona Tamás5.a
Kerekes Dávid5.a
Kis Péter6.a
Klem BarnabásTárnok Sprint SE.
Koperda Gergő4.c
Kósik Bence4.c
Kovács Olivér6.b
Kozel Benedek5.b
Kulcsár Levente5.b
Lakatos Kevin6.a
Lendvai Gábor4.a
Lizán Maximilian4.b
Lizán Olivér4.b
Marozsán Dániel6.a
Maschl TamásNincs adat
Molnár Roland7.a
Mráz BenceNincs adat
Nagy Zoltán5.a
Niklai Marcell6.a
Pityer Csongor4.a
Pozseg Edmond4.a
Rácz Zoltán2.b
Rosta ZalánÉrd - Bólyai
Sedlac Attila5.a
Somogyi Ádám5.a
Stein Aurél6.b
Svigruha József6.b
Szűcs Krisztián8.b
Tima Dominik5.b
Vajda Ede László3.b
Varga Dominik4.c
Veres Máté3.s

2.5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Bodnár Tibor8.b
Csató Ferenc8.b
Faragó Norbert8.b
Farkas Márk8.b
Marczell SomaNincs adat
Medigen Bendegúz8.b
Paczolay Gergely8.b
Raczky Gábor Bálint8.b
Sztojka Roland8.b
Takács PatrikNincs adat
Walde MárkNincs adat
Walde ViktorBDSE

2.5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Barabás LászlóNincs adat
Barki ZoltánTárnoki Karate Klub
Czene TamásNincs adat
Erdei PéterNincs adat
Érdi Antal 3.s
Fertődi AttilaÉrd - Bólyai
Lipkovits MárkÉrd - Bólyai
Marozsán JózsefNincs adat
Oláh BalázsNincs adat
Pálházi OlivérÉrd - Bólyai
Schmidt MátyásÉrd - Bólyai
Szabó FerencNincs adat
Szabó FerencÉrd - Bólyai
Szöllősi ZoltánTárnoki Karate Klub
Szűcs KrisztiánNincs adat
Túri ZoltánNincs adat
Zsuppán JózsefTárnoki Karate Klub

2.5 km lány 10 éves korig

Név Egyesület
Bachhoffer Klaudia3.s
Badics VivienNincs adat
Ballon Zsófia3.a
Balogh Zsanett3.a
Batchoffer Georgina1.s
Béres Bernadett4.b
Bonyhárti Boglárka2.b
Borbély Liza2.b
Boros Boglárka3.s
Chrenkó Nóra2.a
Csurár Szabina1.b
Deák Adrienn2.b
Dénes Alexa2.a
Dombai TimeaTárnoki Polgárőrsèg
Faragó Dóri3.s
Fehér Judit3.a
Fekete Fanni3.a
Ferth Viktória1.a.
Fertődi Anna BettinaÉrd - Bólyai
Fertődi BeatrixÉrd - Bólyai
Fodor Fanni1.s
Fuchs JúliaÉrd - Bólyai
Fuchs RenátaÉrd - Bólyai
Fülöp Antónia3.a
Fülöp Katalin3.b
Fülöp Szabrina2.b
Gál EszterÉrd - Bólyai
Gál KincsőÉrd - Bólyai
Gattyán LoraÉrd - Bólyai
Góge Renáta3.s
Gulyás Annamária3.a
Helma Dominika Éva2.c.
Jordáki EmmaÉrd - Bólyai
Juhász Evelin3.b
Juhász Henriett2.a
Kádár Anna4.c
Katona Nóri3.s
Képes Vivien3.s
Kiss Annabella4.b
Kiss Jázmin2.b
Klem Zoé RebekaTárnok Sprint SE
Kleman AbigélNincs adat
Korner AdriennÉrd - Bólyai
Korner EmeseÉrd - Bólyai
Kovács Zoé1.s
Lósits Laura2.a
Márkus Eszter4.c.
Márkus Kitti2.c.
Márkus Lídia1.s
Molnár EszterÉrd - Bólyai
Mráz Dóra1a
Nagy Amanda2.a
Nagymarosi Katalin4.b
Nagyváradi Alexandra2.c.
Pálházi FruzsinaÉrd - Bólyai
Pálházi JúliaÉrd - Bólyai
Rácz Melinda3.a
Róka Petra3.s.
Sasvári Nóra2.b
Sperka JázminÉrd - Bólyai
Szabó SáraNincs adat
Szabó Zsófia PannaTárnok Sprint SE
Szaladics Lilla3.s
Székely Boglárka4.c
Szerencsi Bianka1.s
Szrenkó Rozália1.a.
Takács Vera1.s
Takács Veronika4.b
Teleki Laura2.b
Tóbiás Adrienn2.a
Tóth Janka3.s
Turi Emma4.a
Uicz Regina3.s
Ujoz Adrienn3.b
Vajda Dorottya Ilona3.b
Vajda Laura3.a
Váncsa Adrienn2.b
Vasas Csenge3.b
Vass Szabina3.a
Vörös Hanna1.s
Zsólyomi Zsuzsi1.s

2.5 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Aranyos Hortenzia5.b
Baczó JázminNincs adat
Bíró Anikó4.c
Bodnár Kata6.b
Bodor Vivien6.a
Bor JankaNincs adat
Boros Bettina5.b
Borsos Henrietta6.a
Bosnyák Cintia6.b
Csabina Alexandra5.b
Csordás Viktória4.b
Dénes Eszter6.a
Dobos Maja5.b
Filus Fanni5.b
Fuchs NikolÉrd - Bólyai
Fülöp Antónia6.a
Fülöp Kamilla6.a
Gál Bernadett7.a
Gergely Anna4.c
Grabecz Alexandra5.a
Haga Annamária6.a
Hardi Noémi4.c
Horváth Szabina6.a
Kostyánszky Diána4.a
Kovács Vanda5.b
Kozel Evelin5.b
Lakatos Laura5.a
László Enikő4.b
Léczfalvi Tímea7.b
Lengyel Karmen5.b
Lipták Kiara5.b
Magyar Vivien5.b
Markovics Mirjam4.c
Mékár Virág4.b
Nagy Viktória4.b
Nagymarosi Dóra6.a
Nemes Beáta8.b
Németh Barbara4.a
Paláks Lilla6.b
Petruska Vanessza5.b
Poozók Ramone6.a
Porzsolt JázminTárnokSprint SE
Radnai RékaNincs adat
Ratiu Laura4.b
Sike Natália5.b
Sille Zsuzsanna6.a
Somogyi Lilla7.a
Spilman RékaNincs adat
Svigruha Erzsébet6.b
Szabó AnnaNincs adat
Szabó Zsanett5.a
Szűcs Vivien4.c
Takács Hajnalka4.b
Tóth Kiara G.3.a
Tóth Lili5.b
Varga Nóra6.b
Varró Virág6.b
Vas Liliána6.b
Vekety Zsanka5.b
Wein Zsófia4.c
Zelenka Tímea4.a

2.5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Beck Lívia7.b
Benkő CsengeNincs adat
Benkő Enikő ÉvaNincs adat
Bujáki Bianka8.b
Dénes AmandaNincs adat
Fekete Lili Anna8.b
Kóka Zsuzsanna Nincs adat
Kulcsár Dorottya Csilla8.b
Lengyel Evelin Zsófia8.b
Lukács Dóra8.b
Marczell PannaNincs adat
Nagymarosi Eszter8.b
Nyári Patricia7.b
Petrik Katalin8.b
Rácsai Anna8.b
Susánszky Anna8.b
Száraz Krisztina8.b
XYNincs adat

2.5 km női felnőtt

Név Egyesület
Badics Józsefné Nincs adat
Bálint Éva5.b
Bodgál PetraNincs adat
Bodnárné Baum KatalinNincs adat
Dénes TündeNincs adat
Dobó KataRunÖrs
Éles HenriettNincs adat
Ferencz MónikaNincs adat
Gattyán DóraÉrd - Bólyai
Gnyedericsné Pataki Katalin3.s.
Hajdu EszterNincs adat
Harsányi ÉvaNincs adat
Heinisch DianaNincs adat
Hertelendiné Mészáros Gizella2.b
Juhászné Kapotsy ÉvaNincs adat
Kovács EdinaNincs adat
Kozel KláraNincs adat
Kruchióné Pavlov-Ivanov Henrietta -
Landerholm EszterNincs adat
Luczy Anikó Szilvia Érd - Bólyai
Mák NoémiNincs adat
Marozsán JózsefnéNincs adat
Megyeriné Leszkovszki Katalin8.b
Meizler Anikó1.s
Módra ElviraÉrd - Bólyai
Németh Henrietta + Szimba Nincs adat
Németh Mónika2.b
Pálházi AnikóÉrd - Bólyai
Paraszthy IldikóÉrd - Bólyai
Pintér Lászlóné6.a
Ratiu Alina MarcelaNincs adat
Rávai Ildikó4.a
Schmidtné Bene SzilviaÉrd - Bólyai
Suplicz IldikóNincs adat
Szabadiné Hegedűs Dóra5.a
Szakó CintiaNincs adat
Szőke EditNincs adat
Szűcsné Csete ErikaNincs adat
Varga Klára6.a
Zsámboki Edina1.s

6 km fiú 14 éves korig

Név Egyesület
Barki Milán7.a
Bartók Dezső5.b
Bégány István6.a
Benkő Richard5.a
Beri Alexander5.b
Birta Gergő5.a
Bottyán L. Nándor4.c
Cservenyi BenceÉrd - Bólyai
Fazakas Csaba5.a
Fónai Bálint5.b
Fuchs MártonÉrd - Bólyai
Fülöp Richárd5.a
Fülöp Szabolcs5.a
Giczi Milán5.a
Hardi Levente5.b
Horváth Csaba3.b
Jombrach Bence6.a
Joó Zoltán5.b
Kelemen Gergő4.c
Kis RaulNincs adat
Markovics Roland3.b
Murgás MartinNincs adat
Németh BenceÉrd - Bólyai
Németh SzabolcsNincs adat
Pohál Ádám4.c
Prókai Attila5.a
Rozsnyai Richárd3.b
Szigetvári MarcellÉrd - Bólyai
Szilágyi Erik4.a
Szilágyi KoppányBenta judo
Szilágyi ZalánBenta judo
Szolnoki Farkas5.a
Török Péter5.b
Tóth Ábel4.c
Turba Dénes5.a

6 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Bócsa Attila8.b
Cservenyi BalázsTárnoki Karate Klub
Kovács LeventeTárnok Sprint SE
Kruchió Gyula Áron8.b
Molnár PatrikVUK se
Móra Kristóf8.b
Murgás LeventeNincs adat
Nagy BálintNincs adat
Porzsolt MilánTárnokSprint SE
Szatmári MátéSzázhalombattai VUK SE

6 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Brackó BélaNincs adat
Csizmadia GézaNincs adat
Deák ZsoltÉrd - Bólyai
Dr. Walde ZsoltNincs adat
dr.Murgás LajosNincs adat
Erdős MátéNincs adat
Fehér László IstvánTordasi Futóklub
Fiedler GyulaNincs adat
Gál ÁrpádÉrd - Bólyai
Gálik GáborNincs adat
Gregus MátyásTárnoki Karate Klub
Horváth ZsoltNincs adat
Jenei PálNincs adat
Kállai TamásNincs adat
Kovács FerencNincs adat
Kovács LászlóNincs adat
Krausz RóbertBENTA JUDO
Kruchió Gyula -
Kurali JózsefNincs adat
Mátyás IstvánNincs adat
Mráz IstvánNincs adat
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Nagy MilánNincs adat
Németh FerencNincs adat
Omai Péter Nincs adat
Rácz ÁdámTárnoki Karate Klub
Rácz SándorTárnoki Karate Klub
Sánta PálNincs adat
Sperka TamásÉrd - Bólyai
Susánszky FerencTárnoki Karate Klub
Szabó TamásNincs adat
Szolnoki GáborNincs adat
Szrenkó TamásNincs adat
Varga DávidNincs adat
Vörös TiborNincs adat
Wendler TamásNincs adat
Wiszt Máté ZoltánNincs adat
Zsigmond Balázs dr.Nincs adat

6 km lány 14 éves korig

Név Egyesület
Deák ZsófiaÉrd - Bólyai
Érdi Roberta5.a
Falus Nóra4.c
Fehér Kinga5.a
Fekete Zsófia5.a
Herczog Mercédesz5.a
Kabos Alexandra5.a
Moncz NikolettNincs adat
Szilágyi Enikő Tárnoki Karate Klub
Villás VivienNincs adat

6 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Fiedler Nóra LucaSirályok SE
Kleman NoémiNincs adat
Kóka MariannNincs adat
Nagy BoglárkaNincs adat
Sebestyén FlóraTårnoksprint

6 km női felnőtt

Név Egyesület
Antalovics MariannaNincs adat
Barabás AndiNincs adat
Bodnár OrsolyaNincs adat
Czene KatalinNincs adat
Egyedi ÉvaNincs adat
Fazakasné B. KatalinNincs adat
Firginé Vaizer EdinaNincs adat
Frindt AnnaNincs adat
Frindt JuditNincs adat
Fuchsné Privitzky ZsuzsaÉrd - Bólyai
Gargya BeaNincs adat
Glavati ÉvaÉrd - Bólyai
Gyurkóczi GyöngyiFutaPécs SE
Hajdu EszterNincs adat
Hegedűs MónikaNincs adat
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Kékesné Takács TündeNincs adat
Komáromi TündeÉrd - Bólyai
Kondár KataNincs adat
Kurali ZsuzsannaNincs adat
Lukács LászlónéNincs adat
Máli RékaNincs adat
Marozsán JózsefnéNincs adat
Mátyásné Mátrai HelgaNincs adat
Molnár ErikaNincs adat
Molnár JuditNincs adat
Morell EszterNincs adat
Pécsi AndreaNincs adat
Sebestyén EszterGATE Zöld Klub Egyesület, Gödöllő
Szabó-Turcsi CeciliaNincs adat
Szijj KrisztinaNincs adat
Szlamáné H. KrisztaNincs adat
Várhelyi ZsuzsannaNincs adat