Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: 3. Aquarius Triatlon

Férfi 19-40 év (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Ábel Zoltán Nincs adat172
Albert BalázsMecsek Maraton Team61
Alfred Skenderovic TK Sprint92
Ambrus László ZoltánNincs adat170
Baczó GyulaNincs adat80
Barnaki CsabaIzzó LTP. Triatlon Klub106
Bartos DávidDr. Bátorfi-Agria KTK2
Berzi ZoltánTovafutók SE110
Boda Tibor Nincs adat87
Bóla JózsefABC Nutrixxion118
Börcsök AttilaKecskeméti Első Sor38
Bottlik CsabaKEFE / FOOTOUR84
Budácsik Attila 127
Cserta RóbertNincs adat81
Dienes GaborNincs adat97
Dormán Bertalannincs62
Dr. Czumbil NorbertNincs adat146
Dukai Károly-95
Endrődi SzabolcsFTC125
Farkas JánosNincs adat64
Farkas LászóNincs adat26
Fekete ZoltánNincs adat85
Ficsor GáborNincs adat149
Földesi BánkNincs adat39
Füzesy DávidDTSE33
Gaspar MataricTK SPRINT105
Hirt MártonPostás SE1
Janota ZoltánNagyatádi Triatlon SE13
Katona Richárd FTC98
Kávai CsabaFTC Tritalon29
Kiss ErnőNincs adat161
knapig peterNincs adat141
Kömöz GergelyÉrdi Kerékpáros és Triatlon SE136
Kozma CsabaNincs adat63
Kuna MátéNincs adat24
Kuti AndrásUniqa Team Újbuda SE133
Lengyel KolosNincs adat152
léránt gáborkancellária se88
Lövey DávidVasemberek Klubja114
Major ZoltánNincs adat82
Máltesics TamásDTSE27
Markót TamásFTC122
Marosi Bence-145
Máté RóbertDr. Bátorfi-Agria KTK129
Matolcsi AntalNincs adat96
Mikonya NándorFTC Triatlon166
Molnár PéterNincs adat72
Nagy KárolyVasemberek Klubja37
Németh TiborVasemberek klubja135
Onur OzgucIronman Budapest138
Orgován Norbert-142
Pádár PéterNincs adat115
Pádár TamásNincs adat108
Pánczél JózsefNincs adat160
Pincési BalázsMegathlon SE148
Plézer Mátyás GyulaFTC Tritalon58
Plézer Mátyás GyulaFerencvárosi Torna Club147
Priger István ImreTricepsz SE59
Puskás KárolySashegyi Gepádok35
Roa-Pölöskei Santiago DénesUTE - Merida173
Roman ThürauerFTC/Triaguide151
Schumann ZsoltNincs adat21
Semsei BalázsSZESE109
Simonyi BalázsBudapesti Honvéd SE60
Skoff GáborAlba Triatlon150
Stefán GáborFTC31
Stenge NorbertNincs adat156
Strak Dávid DánielNincs adat78
Szabó AttilaDr. Bátorfi--Agria KTK169
Szabó JózsefÖnszorgalom SE25
Szakáts SzabolcsVinibike KSE103
Szántó GáborNincs adat36
Szigeti CsabaNincs adat32
Timár DávidPolythlon ETK86
Tóth András ZoltánEnsport28
Tóth TiborDTSE143
Tubákos ÁdámNincs adat157
Vánkos ZsomborNincs adat69
Veréb DávidMogyi Sportegyesület Baja119
Vígh Tamás Budaörsi Triatlon Klub 66
Vincze Tamás LászlóSchneider Electric / Futaújváros34
Weiner DávidVasemberek Klubja22
Zakariás JánosNincs adat126

Férfi 41- (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Agárdi JózsefNincs adat128
Balogh ZoltánNincs adat153
Beke ZsoltUltra Atom SE137
Bensinger RalfNincs adat94
Berekméri IstvánAcélszív triatlon159
Bíró István CsabaFootour 167
Bottlik BálintKEFE83
Carroll DanDTSE123
Csermák IstvánViniBike56
Dohóczki SándorDYNAMIC TC.77
Dörgő SándorTekergők SE91
Dr Keszthelyi GáborSzKHSE130
Dr. Eszenyi ZoltánDTSE49
Dr. Herr ZoltánTriatád132
Dr. Varga ZoltánDSC-SI162
Dr. Zakariás GézaSZESE120
Fehér ÁrpádIustitia Egyesület79
Fekete Zoltániustitia egyesület48
Ferenczy SzabolcsNincs adat171
Fillér LászlóNincs adat163
Fröhlich HenrikAnonym SE99
Frohmann TanásNincs adat168
Gerhát JánosNincs adat164
Grőb JánosNagymaros SE102
Hájas AttilaNincs adat76
Harangozó AndrásNincs adat57
Hóbor GyulaKőszegi Triatlon és Úszó Klub42
Homonnai Péter K.SZ.T. - Nágocs55
Jánosi BalázsFTC Triatlon10
Józsa JánosNincs71
Klem ZsoltDynamic TC113
Koczka LászlóDTSE131
Kolacsek SándorFutaújváros52
Kolozsi Tóth PéterNincs adat107
Körtvélyesi CsabaVISE117
Kóti IstvánNincs adat44
Kovács AttilaNincs adat45
Kovács GáborEsztergomi Triatlon Klub100
Kovács ZoltánNincs adat46
Kovács ZsigmondBKV134
Köves PéterKanizsai futóklub158
Kudla LászlóNincs adat154
Lapos RóbertSpuri SC75
Losonci KornélNincs adat68
Maár TamásNincs adat155
MALAGURSZKI ALEXANDERARK TRON93
Mayer TamásVeszprémi Triatlon Egylet165
Molnár GáborNincs adat54
Molnár RichárdBudaörsi DSE140
Nagy TamásVeresegyház VSK50
Nitsovits TamásNincs adat90
Parrag MiklósDunaújváros53
Pokrovenszki PéterNincs adat121
Rácz TiborFitTolna47
Schranz Róbert dr.Dynamic TC112
Szabó ZsoltNincs adat128
Szilágyi AttilaNincs adat67
Teleki GyörgyARK TRON89
Torda AttilaDr.Bátorfi Agria Ktk.116
Ugrai BélaMOGYI TRIATLON SE70
Vasánszki Attila DTSE51
Veres AttilaEsztergomi Triatlon Klub SE124
Zsigmond ZoltánNincs adat139

Női 19-40 év (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Adrián DorottyaFutaPécs SE308
Bódi ZsófiaVasemberek Klubja334
Bodnár HenriettFTC333
Bodnár ZsuzsannaNincs adat303
Bor Katalin DiánaTiszakécske VSE325
Bundáné Budai BeatrixNincs adat304
dr. Horváth KatalinFittbike SE332
Dr. Tóth MelindaTeam Prevention324
Farkas ErikaFOOTOUR SE318
Gyöngy KrisztinaNincs adat319
Györkös VirágVeszprémi Triatlon Egylet329
haffner kataTricepsz327
Hubai TimeaNincs adat330
Jelena AdemiARK Tron312
Juvanzic EdinaNincs adat300
Keresztesi GittaPolythlon ETK315
Kun ZsuzsannaNincs adat307
László KatalinNincs adat306
makka gabriellaNincs adat311
Pintér KathrinFER317
Pósa BiankaKistarcsai VSRC326
Takács TímeaDTSE15
Terebes AlizVasemberek Klubja323
Veleczki ViktóriaPolythlon ETK320

Női 41- (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Bujna LillaNincs adat305
Fabó IldikóTK Triogy Racing316
Hegedüs ErikaDSC- DSI328
Major AlidaUltra Atom SE322
MARAFKO IsabelleNincs adat301
Sőr MariannFTC314
Ujszászi ZitaNincs adat321

Férfi csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Rácz Dávid (AdTál)-603
Pribil Sándor (AdTál)-603
Juhász Gábor (AdTál)-603
Hangya Gábor (BaGáZs)Esztergomi Triatlon Klub SE609
Tüske Zsolt (BaGáZs)Esztergomi Triatlon Klub SE609
Orbán Balázs (BaGáZs)Esztergomi Triatlon Klub SE609
Maczula Zoltán (Dunafin Team)Dunafin606
Rapi Roland (Dunafin Team)Dunafin606
Csiba Farkas (Dunafin Team)Dunafin606
Kiss Gergő (Dunaújvárosi Hírlap2016)Nincs adat605
Szabó Szabolcs (Dunaújvárosi Hírlap2016)Nincs adat605
Debre Norbert (ISYS-ON TRIATL-ON A)Nincs adat607
Dombi András (ISYS-ON TRIATL-ON A)Nincs adat607
Bertalan Zoltán (ISYS-ON TRIATL-ON A)Nincs adat607
Barcza Dávid (ISYS-ON TRIATL-ON B)Nincs adat608
Tóth Ákos Áron (ISYS-ON TRIATL-ON B)Nincs adat608
Tóth András (ISYS-ON TRIATL-ON B)Nincs adat608
Halápi Miklós (Risk)610
Glósz Viktor (Risk)-610
Balogh Dávid (Újvárosi Újoncok)Nincs adat602
Lengyel Zsolt (Újvárosi Újoncok)Nincs adat602
Skrapits Zsolt (Újvárosi Újoncok)Nincs adat602
Schattler Gábor (Vác 120+)VISE601
Cs Nagy András (Vác 120+)VISE601
Steib Péter (Vác 120+)VISE601

Női csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Orbán Anna (Kati Norris és lányai)Esztergomi Triatlon Klub SE. 504
Orbánné Kerekes Katalin (Kati Norris és lányai)Esztergomi Triatlon Klub SE. 504
Pozsonyi Ági (Kati Norris és lányai)Esztergomi Triatlon klub SE.504
Bernadett Carroll (MILF)505
Szalontai Judit (MILF)DTSE505
CsikyAndrea (MILF)505
Malatinszky Zsófia (Nutella, az legyen!!)Nincs adat501
Lehóczki Anett (Nutella, az legyen!!)Nincs adat501
Oroszné Debreceni Réka (Team Prevention)DTSE506
Király Amanda (Team Prevention)506
Tóth Zita (TóLéNa Team)Nincs adat503
Lénárd Henrietta (TóLéNa Team)Nincs adat503
Nagy Adrienn (TóLéNa Team)Nincs adat503

Vegyes csapat (1,9 km úszás, 90km kerékpározás, 21 km futás)

Név Egyesület Rajtszám
Puskás Dóri (CSAK A MECSEK)Mecsek Maraton Team Pécs705
Nedjalkov Iván (CSAK A MECSEK)Mecsek Maraton Team Pécs705
Mérész Ingrid (CSAK A MECSEK)Mecsek Maraton Team Pécs705
Tükör Balázs (Csak a pólóért jöttünk)Nincs adat706
Pötör Gergely (Csak a pólóért jöttünk)Nincs adat706
Czimmer Éva (Csak a pólóért jöttünk)Nincs adat706
Zsámbok Lili (FLL)Nincs adat782
Mihályi Fruzsina (FLL)Nincs adat782
Gergő László (FLL)Nincs adat782
Takács Timea (Florida Team)Nincs adat777
Anya Hughes (Florida Team)Nincs adat777
Szigeti Zoltán (Florida Team)Nincs adat777
Boda Viktória (Pantaleon Doktorok)Nincs adat703
Dr.Németh Zoltán (Pantaleon Doktorok)Nincs adat703
Dr.Szabó Zoltán (Pantaleon Doktorok)Nincs adat703
Megyes Andrea (Pelso Team)Nincs adat702
Ármos Zoltán (Pelso Team)Nincs adat702
Hegedűs Attila (Pelso Team)Nincs adat702
Gottfried Sándor (PeZoFIT TEAM)Nincs adat778
Francia Katalin (PeZoFIT TEAM)Nincs adat778
Nagy Dóra Mária (PeZoFIT TEAM)Nincs adat778
Medve Dániel (Polythlon)Polythlon ETK779
Békési Réka (Polythlon)Polythlon ETK779
Melicher András (Polythlon)Polythlon ETK779
Popovics Anita (Sirály Triathlon)Nincs adat781
Varga István (Sirály Triathlon)Nincs adat781
Popovics Anita (Sirály Triathlon)Nincs adat781
Pósa Tímea (Timi és a fiúk)Nincs adat704
Pálos Gábor (Timi és a fiúk)Nincs adat704
Domonyik Gergely (Timi és a fiúk)Nincs adat704
Krausz Magdolna (TriÁsz)Nincs adat701
Szücs Ferenc (TriÁsz)Nincs adat701
Krausz István (TriÁsz)Nincs adat701
Denkmajer István (Tricolor)Nincs adat780
Deményi Balázs (Tricolor)Nincs adat780
Denkmajer Alexandra (Tricolor)Nincs adat780
Schindler Péter (UberTri)Nincs adat708
Kardos Eszter (UberTri)Nincs adat708
Schindler Péter (UberTri)Nincs adat708
Schindler Péter (UberTru)Nincs adat707
Kardos Eszter (UberTru)Nincs adat707