Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: IV. TESZ futás

Egyéni Férfi 4,8 km

Név Egyesület
Almási Rezső Máté-
Arany LászlóNincs adat
Asbóth RichárdNincs adat
Barta LászlòNincs adat
Bogos Zoltán---
Deák ZoltánNincs adat
Fodor TamásNincs adat
Freisinger György Nincs adat
Gál ImreMarathon TKE
Gőbölös ÁkosNincs adat
Gyarmati Márton PárducNincs adat
Horváth Richárdnincs
Horváth RóbertNincs adat
Kiss CsabaNincs adat
Kovács Krisztiánnincs
Kovács TiborNincs adat
Lengyel TiborSzékesfehérvári Honvéd Szondi SE
Liszi JánosNincs adat
Literáti ZsoltNincs adat
Mikó PéterNincs adat
Nagy BálintNincs adat
Oberländer PéterNincs adat
Parragi NorbertNincs adat
Sántha GáborNincs adat
Sárkány GyulaNincs adat
Szabó BenceNincs adat
Szabó Huba Nincs adat
Szabó LászlóNincs adat
Szabó Mátyás LászlóAmatőr
Szijártó TamásGazella Team
Szucsik LászlóNincs adat
Tálas BenceKilométergyűjtők
Törzsök IstvánNincs adat
Udvardi JánosNincs adat
Ujfalusi ZoltánNincs adat
Varga AttilaARAK
Varga BenedekARAK
Varga NorbertNincs adat
Vértes ÁdámNincs adat
Weinber TiborNincs adat
Wimmer LászlóFutapét

Egyéni Női 4,8 km

Név Egyesület
Abt Flóra AnnaNincs adat
Albrecht KataNincs adat
Antal IldikóNincs adat
Arany EnikőSzondi Se
Bende Filippa Nincs adat
Beöthy DóraNincs adat
Berta AdriennNincs adat
Borsányiné Lévay Viktória-
Broskó biankaNincs adat
Bubori NóraNincs adat
Csaba AnnaNincs adat
Csik BarbaraNincs adat
Csik BarbaraNincs adat
csizmadia juditNincs adat
Csorba MónikaNincs adat
Dezső FlóraNincs adat
Dezső VirágNincs adat
Dezsőné Rácz HildaNincs adat
Dittrich TündeNincs adat
Dóczi AnettNincs adat
Dóczi AnettNincs adat
dr. Szokó HedvigNincs adat
Ériné Molnár TímeaNincs adat
Faragó Ágnes-
Franz Hajnalka-
Gerendás AnikóNincs adat
Gubicza TamásnéNincs adat
Horog EnikőNincs adat
Huszics AndreaNincs adat
Huszics AndreaNincs adat
Huszics GabriellaNincs adat
Jakli-Papp IldikóNincs adat
Jankovits HajnalkaNincs adat
Jelinek BrigittaNincs adat
Kantor MariannNincs adat
Kollár KataNincs adat
Kollár NóraNincs adat
Kovács BarbaraNincs adat
Kovács BernadettNincs adat
Kovács FranciskaNincs adat
Kovácsné Bogó ErikaPerkáta SE
Kupi MariannNincs adat
Lakatos ZitaNincs adat
Markó IzabellaNincs adat
Markó LauraNincs adat
Márton IvettNincs adat
Mátyás OrsolyaNincs adat
Molnár AdriennNincs adat
Molnár ÁgnesNincs adat
Molnár HajnalkaNincs adat
Nagy BoglárkaNincs adat
Nagy Judit-
Nagyné Rózsavölgyi RamonaNincs adat
Németh Mária Nincs adat
Németh RenátaNincs adat
Novák ValériaNincs adat
Novák ValériaFuTeam SE
Pajor BarbaraNincs adat
Pajor HerminaNincs adat
Pál Piroska Nincs adat
Pálfiné Stadler AnitaNincs adat
Parraghné Giber ÉvaNincs adat
Pauker ZsuzsaNincs
pemmer máriaNincs adat
pemmer máriaNincs adat
Ponnert ErikaNincs adat
Rácz KatalinHonvéd Szondi György
Sitkei Hajnalka Nincs adat
Sitkei Hajnalka Nincs adat
Sitkei Hajnalka Nincs adat
Smatkó VanesszaNincs adat
Ster PatríciaNincs adat
Szabó AnitaNincs adat
Szabó SáraNincs adat
Szabóné Tamási MarinaNincs adat
Szamosi MariannNincs adat
Szeghalmi SáraNincs adat
Szép AdriennNincs adat
Szőkéné Ursinyi Beatrix Nincs adat
Szűcs NikolettNincs adat
Tarr Gabriellanincs
Törzsök Mónika-
Tóth AnnaNincs adat
Ujfalusi Zsaklin ZsófiaNincs adat
Ujfalusiné Takács IldikóNincs adat
Ujfalusiné Takács IldikóNincs adat
Utczás KatinkaNincs adat
Valkó Nóra-
Venczel VirágNincs adat
Vidáné Savanyó KatalinNincs adat
Zámbó RenátaMarathon TKE

Egyéni Férfi 9,6 km

Név Egyesület
Alföldi Attila-
Ambrus KárolyNincs adat
Bajzát TamásNincs adat
Balázs GáborEgyéni futó
Baritz LászlóNincs adat
Berger TamásNincs adat
Bíró ÁkosNincs adat
Biró BalázsMLSZ Játékvezetők
Bohoczki FerencNincs adat
Bohus PéterSzondi
Búcsú DénesNincs adat
Cseke Ferenc Nincs adat
Cseke Ferenc Nincs adat
Czibor Zsolt-
Czirbus IstvánVárosgondnoksága SE
Dezső Sándor-
Dobák ZsoltNincs adat
Donáczi Gábor-
Dr. Gyarmati ErikMOBEK
dr.Csontos NorbertNincs adat
Éberfalvi AndrásNincs adat
Fehér GyulaNincs adat
Filotás Zoltán-
Gáspár FerencÉremtartók
Gasparics GáborNincs adat
Gémes Gábor Nincs adat
Hajdu ZoltánNincs adat
Halász-Kovács GáborNincs adat
Horváth Csaba ÁkosNincs adat
Hrankai CsabaNincs adat
Huber ImreNincs adat
Jaksa ZoltánNincs adat
Kalincsák László-
Kaszás ZsoltNincs adat
Kaufer GáborVérteskozma Rock n Roll
Kaufer TamásVérteskozma Rock n Roll
Kiss Dániel-
Klárik BenceNincs adat
Kovács ZoltánNincs adat
Laczi PéterVárosgondnoksága SE
Lendvai Dániel-
Lengyel PéterNincs adat
Márkus JánosSzingo SE
Marsó RolandNincs adat
Marsó RolandNincs adat
mikusi gyulaegyéni
Mohácsi IstvánNincs adat
Molnár JánosNincs adat
molnár lászlóNincs adat
Nagy AttilaNincs adat
Nagy IstvánNincs adat
Nagy NándorNincs adat
Nagyváthy GergelyNincs adat
Német-Bucsi IstvánNincs adat
Németh GyörgyNincs adat
Nyírő MátyásAlba Toll SE
Pápai MartinNincs adat
Papp DénesNincs adat
PARRAGH BÉLANincs adat
PARRAGH BÉLANincs adat
Parragh ZoltánNincs adat
Patkós TamásVárosgondnoksága SE
Peresztegi NorbertNincs adat
pető lászlóNincs adat
Ponnert PéterNincs adat
Sipos JózsefNincs adat
Sipos JózsefNincs adat
Szabó GerőNincs adat
Szabó GyörgyNincs adat
Szabó GyörgyNincs adat
Szabó TiborNincs adat
Szabolcs FerencNincs adat
Szalay PéterNincs adat
Szarka TamásHonvéd Szondi SE
Szasz MihalyNincs adat
Szente GáborNincs adat
Szöke TamàsNincs adat
Tarr PéterIronteam SE
Timár DávidNincs adat
Timar LeventeNincs adat
Török Tamás PÉCSI TESTKULTÚRA KÖZHASZNÚ EGYESÜLET
Törzsök ÁdámNincs adat
Tóth ÁdámNincs adat
Varga FerencNincs adat
Viniczai RóbertBramac
Viniczai RóbertNincs adat
VityaNincs adat
Weinber ViktorMTK
Zákányi TamásVárosgondnoksága SE
Zelovics CsabaVárosgondnoksága SE

Egyéni Női 9,6 km

Név Egyesület
Arany SzilviaFutaPécs SE
Bányai SáraNincs adat
Bognár AndreaNincs adat
Borbély Éva HenriettaNincs adat
Borbély ZsuzsannaNincs adat
Buday PálnéFutAnyu
Csanádiné Petró IldikóNincs adat
Császárné Szalai MelindaNincs adat
Dub JuditNincs adat
Füzesi TímeaSzondi
Georgiádes SzilviaNincs adat
Hajczinger-Hegedűs KrisztinaNincs adat
Hegyesi KatalinNincs adat
Hoffmann AndreaFuTeam SE
Horváth NikolettNincs adat
Horváth-Polgár DóraNincs adat
Jenovai ZsuzsannaNincs adat
kaszap adriennNincs adat
Kókai Józsefné-
Krainhoffer NóraNincs adat
Král AnikóNincs adat
Král AnikóNincs adat
Lacziné Csillag DóraVárosgondnoksága SE
Lakatos ZitaNincs adat
Lévay CsillaNincs adat
Lőrinczy ErikaNincs adat
Maajor MgdNincs adat
Majorné Szloboda MáriaNincs adat
Márkus JánosnéNincs adat
Mészáros FranciskaNincs adat
Mikus MelindaNincs adat
Müller JuditNincs adat
Müller JuditNincs adat
Nagy Judit-
Németh AdriennHonvéd Szondi- Árpád Szakképző Iskola
Németh AdriennNincs adat
Nyirő AdriennNincs adat
Ódor Éva Nincs adat
Orban VeronikaNincs adat
Papp ReginaVárosgondnoksága SE
Pásztlerné Ács Kinga-
Patkóné Koródi MáriaVárosgondnoksága SE
Pató Zsófia Nincs adat
pemmer máriaNincs adat
Petrik RenátaNincs adat
Sinka SzilviaNincs adat
Sugár CsillaNincs adat
Szabó AnettNincs adat
Szabó CsillaNincs adat
Szabó RitaNincs adat
Székely NóraNincs adat
Szente-Horváth KittiNincs adat
Szőke Imola Nincs adat
Szőke MariannaNincs adat
Sztupa Johanna BiankaNincs adat
Sztupa Johanna BinkaNincs adat
Tenkei PatríciaNincs adat
Timár JuditNincs adat
Várnagy KarolinaNincs adat
Várnagy ZitaNincs adat
Zsiga ÉvaNincs adat

Családi csapat

Név Egyesület
babirák ferenc (Babirák)Nincs adat
babirák barna (Babirák)Nincs adat
pemmer mária (Babirák)Nincs adat
Klauzer Máté (Buksik)Nincs adat
Klauzer Péter (Buksik)Nincs adat
Szeibert Anikó (Buksik)Nincs adat
Pukánszki Erika (E.BÉ.D)Nincs adat
Ujfalusi Bence (E.BÉ.D)Nincs adat
Lakner Dávid (E.BÉ.D)Nincs adat
Horváthné Kovács Boglárka (Fürge ürgék)Nincs adat
Horváth Krisztián (Fürge ürgék)Nincs adat
Horváth Boglárka (Fürge ürgék)Nincs adat
Varga-Rancz Krisztina (Fuss el véle!)Nincs adat
Rancz Lilla (Fuss el véle!)Nincs adat
Varga Bálint (Fuss el véle!)Nincs adat
Antal Hanga (HanKi team)Nincs adat
Antal Kristóf (HanKi team)Nincs adat
Urvári Valéria (HanKi team)Nincs adat
Kaszab Gábor (Kaszab család)Nincs adat
Kaszab Réka (Kaszab család)Nincs adat
Kaszab Noémi (Kaszab család)Nincs adat
Lóránth Lászlóné (Lórikák)Nincs adat
Lóránth Kriszta (Lórikák)Nincs adat
Lóránth Levente (Lórikák)Nincs adat
Értelmes Edit (Merényi család)Nincs adat
Merényi Péter (Merényi család)Nincs adat
Merényi Eszter, Máté, Dániel (Merényi család)Nincs adat
Dr. Gyarmatiné Ördög Leonóra (Párducok)Nincs adat
Gyarmati Márton (Párducok)Nincs adat
Gyarmati Janka (Párducok)Nincs adat
Pauker Zoltán (Pauker Team)Nincs
Pauker Zsuzsa (Pauker Team)Nincs
Pauker Barbara (Pauker Team)Nincs
Lengyel Tibor (Száguldó Szondi)Honvéd Szondi
Fodor Piroska (Száguldó Szondi)Honvéd Szondi
Czéh Tamás (Száguldó Szondi)Honvéd Szondi
Szauter Ákos (Szauter család)Nincs adat
Szauter Ábel (Szauter család)Nincs adat
Szauter Csanád (Szauter család)Nincs adat
Viniczai-Takó Éva (VMC)Nincs adat
Viniczai Tímea (VMC)Nincs adat
Major Róbert (VMC)Nincs adat

Munkahelyi váltó

Név Egyesület
Németh Zsolt (93-as)Nincs adat
Soltész János (93-as)Nincs adat
Horváth József (93-as)Nincs adat
Vaszócsik Gusztáv (93-as)Nincs adat
Bőhm Zoltán (AFSR Hakushu drinkers)Nincs adat
Nagy László (AFSR Hakushu drinkers)Nincs adat
Nyerges Róbert (AFSR Hakushu drinkers)Nincs adat
Majerhoffer Ferenc (AFSR Hakushu drinkers)Nincs adat
Antal Alexandra (Alcoa - Álmokfutók)Nincs adat
DANI MIKLÓS (Alcoa - Álmokfutók)Nincs adat
Wunderlich Gabriella (Alcoa - Álmokfutók)Nincs adat
Balog István (Alcoa - Álmokfutók)Nincs adat
Szigetvári Katalin (Alcoa All Stars)Alcoa
Magyari Gabriella (Alcoa All Stars)Alcoa
Csiby Amália (Alcoa All Stars)Alcoa
Karkusz Anett (Alcoa All Stars)Alcoa
Antal Alexandra (Alcoa Álmokfutók)Nincs adat
Erdélyi Eszter (Alcoa BU Mix)Nincs adat
Barkóczy Gábor (Alcoa BU Mix)Nincs adat
Szekeres Zoltán (Alcoa BU Mix)Nincs adat
Hegedüs János (Alcoa BU Mix)Nincs adat
(Fehér Ablak)Nincs adat
Mátyus Ádám (Fehér Ablak Kft.)Nincs adat
Rémai Roland (Fehér Ablak Kft.)Nincs adat
Bérces Aida (Fehér Ablak Kft.)Nincs adat
Kovács Szilvia (Fehér Ablak Kft.)Nincs adat
Szabó Dávid (Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság)Nincs adat
Kukucska Gergely (Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság)Nincs adat
Sinka András (Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság)Nincs adat
Piszkor Gyula Péter (Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság)Nincs adat
Freisinger György (Flaga)Flaga Gáz Kft.
Molnár Dániel (Flaga)Flaga Gáz Kft.
Varga Csaba (Flaga)
Freisinger György (Flaga2)Flaga Gáz Kft.
Molnár Dániel (Flaga2)Flaga Gáz Kft.
Varga Csaba (Flaga2)Flaga Gáz Kft.
Kovács Zsolt (Flaga2)Flaga Gáz Kft.
Antal Hanga (Fürge lábak)Nincs adat
Antal Kristóf (Fürge lábak)Nincs adat
Urvári Valéria (Fürge lábak)Nincs adat
Magda Csabáné (metaloBox )Nincs adat
Molnár Viola (metaloBox )Nincs adat
Balla Gabriella (metaloBox )Nincs adat
Priger Petra (Nyúlcipők)-
Büki Fruzsina (Nyúlcipők)
Simon Ildikó (Nyúlcipők)-
Oláh Gyula (Nyúlcipők)
Vértes Ádám (Roadrunners)Nincs adat
Horváth Gergely (Roadrunners)Nincs adat
Buda Eszter (Roadrunners)Nincs adat
Fignár Attila (Roadrunners)Nincs adat
dr. Wilhelm Viktor (SZÉPHŐ I. )-
dr. Kóródi Balázs (SZÉPHŐ I. )-
Klein Margit (SZÉPHŐ I. )-
Vörös István (SZÉPHŐ I. )-
Donáczi Gábor (SZÉPHŐ II.)-
Szépréti Melinda (SZÉPHŐ II.)-
Németh Eszter (SZÉPHŐ II.)-
Riegler András (SZÉPHŐ II.)-