Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: XI. Tárnoki Tófutás - 2015

18 km férfi 40 éves korig

Név Egyesület
Béres GergelyNincs adat
Cser LászlóTárnoksprint SE
Kécskefalvi LászlóNincs adat
Kozma ZsoltFuTeam SE
Martin ZsoltBudaörs Triatlon
Muskovics EndreNincs adat
Spilman Henrik ZsoltNincs adat
Sulai MártonTFSE
Szabó PálIkarus Sporttelep
Szöllősi SzabolcsNincs adat
Tatrai PeterPrevifitt SE
Tóbiás ZoltánNincs adat

18 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Antal ViktorNincs adat
Dobi AndrásNincs adat
Dr. Sebestyén Zoltán IKARUS BSE
Hornischer LajosMÁV VSC
Kelemen LászlóFutapest Klub
Kiss IstvánNincs adat
Kosán RajmundX2S Team
Mátyus F. CsabaKSE-UTE
Molnár ZsoltPénzügyőr SE
Mráz IstvánNincs adat
Pók JanóNincs adat
Pongrácz GáborNincs adat
Simó KárolyÉrdi Futó
Süle JózsefTordasi Futóklub
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE.
Timkó ZoltánBDSE
Vági Péter Nincs adat
Vogel ZsoltKOLÓnia ASE

18 km női 40 éves korig

Név Egyesület
Ábrám KincsőNincs adat
Ábrám OrsolyaNincs adat
Balogh KatalinÉlményfutárok
Bede AnnamáriaMagyar Athletikai Club
Benedek -Török AnitaTárnoksprint SE
Dobó TímeaUniCredit SE
dr. Győri BarbaraNincs adat
Németh HenriettaZebra Futóklub
Ötvös Zita MáriaNincs adat
Pánczél ViktóriaNincs adat
Petrei CsillaNincs adat
Tátrai KatalinBSI-Futónagykövet Érd
Zömbik OrsolyaNincs adat

18 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Bellér CsillaKOLÓnia ÁSE
Domján DóraNincs adat
Hódi ZsuzsannaNincs adat
Kisgyorgy MonikaNincs adat
Mészárosne Csipak Mónika Nincs adat
Nagy EszterNincs adat
Szirony-Kovács JuditNincs adat
Szunyog ErikaIKARUS BSE
Vesztergom AnnaNincs adat

2.5 km fiú 10 éves korig

Név Egyesület
Almási Patrik3/A.
Balázsovics Ádám1/A
Baumgartner Ákos3/B.
Borbély Ákos3/B
Bottyán-L. Mátyás2/S.
Chrenkó Balázs2/S.
Csippán Tamás3/B.
Erdei Tamás1/B.
Évinger Tamás3/B.
Falus Ákos1/A
Farkasfalvi-Ugron SándorNincs adat
Fekete Erik1/C.
Ferth Krisztián1/B.
Fodor Bercel SzabolcsNincs adat
Gábor Xavér1/A
Hegedűs Martin3/C
Horváth Bendegúz3/C
Horváth Benedek4/A
Horváth Csaba2/B.
Horváth Olivér Nincs adat
Horváth SzabolcsÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Horváth Zsombor1/B.
Jakab Zsolt1/B.
Kanizsai Hodák Koppány2/S.
Kelemen Gergő3/C
Kleman Máté2/S.
Koloda Lőrinc2/S.
Koperda Gergő3/C
Kósik Bence3/C
Kostyánszki Flórián1/A
Kovács Botond2/S.
Kozel Benedek4/C
Kozel L.2/S.
Kozel Mátyás1/B.
Kozsnyai Richárd2/B.
Kulcsár Levente4/B
Kuzma Ádám1/B.
Lakatos Rémus1/A
Loboda BálintNincs adat
Lukács Gergő1/A
Lukácsi János Dezső2/B.
Markovics Roland2/B.
Márkus Péter3/C
Molnár Hunor3/C
Nagy Dávid1/A
Nagy Levente1/B.
Oláh Bence2/S.
Oláh Benjámin3/A.
Ötvös Huba MátyásNincs adat
Péter Bence2/S.
Petró Ádám2/S.
Rácz Zoltán1/B.
Ramsch-U. Bence2/S.
Rátkai KornélÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Rézműves Patrik1/B.
Schmidt Mihály2/S.
Sípos Péter1/A
Szanh Tamás3/B.
Szekeres Kristóf3/B.
Szilágyi Erik3/A.
Szűcs Bálint1/A
Szűcs Dániel3/A.
Tamás Hunor1/B.
Tar Márk BotondÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Vajda Attila Péter2/B.
Varga Dominik3/C
Veres Máté2/S.
Vida András1/B.
Zongo Péter1/A
Zsíros Máté1/B.

2.5 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Antal Attila5/B
Antal LeventeNincs adat
Bakos Hunor5/A
Bara Róbert5/B
Bartók Dezső4/B
Bégány István5/A
Bencze OlivérÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Benkő Richárd4/B
Birta Gergő4/A
Bisbac Bálint4/C
Bottyan-L. György5/A
Cochior Cristian4/B
Csató Ferenc7/B.
Évinger Valentin5/A
Fazakas Csaba ÁrpádNincs adat
Fazekas Csaba4/A
Fekete Gergő5/A
Fodor Zoltán7/A
Fónai Bálint4/C
Gábor Zoltán7/B.
Gajárszki Bálint5/B
Giczi Milán4/B
Herceg Milán5/B
Hirtenreiter János5/A
Horváth G 4/A
Jombach Bence5/A
Joó Zoltán4/A
Kálmán Zoltán7/B.
Karsai BenceÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Katona Tamás4/A
Kerekes Dávid4/A
Kis Péter5/A
Kovács Bende4/A
Kovács Olivér5/B
Kürti János5/A
Lakatos Kevin5/A
Lőrinszky DánielÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Magyar Ákos5/A
Marozsán Dániel5/A
Márton Bálint5/A
Maschl TamásHógolyó SE
Medigen Bendegúz7/B.
Morvai Milán4/A
Mráz BenceNincs adat
Nagy Flórián7/B.
Nagy Zoltán4/A
Németh Bence4/C
Paczolay Gergely7/B.
Raczky Gábor7/B.
Rosta Zalán4/A
Sárosi ÁronNincs adat
Sárosi DénesNincs adat
Sedlac Attila4/B
Somogyi Ádám4/A
Stein Aurél5/B
Svigruha Attila5/B
Svigruha József5/B
Sztojka Roland7/B.
Szűcs Krisztián7/B.
Takács Márk7/B.
Tima Dominik4/B
Tóth Sándor5/B
Trahorán Tibor7/B.
Turba Dénes4/A
Vajda Ede4/B

2.5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Baranovics Balázs8/A
Brevák BenceTárnoki Karate Klub
Csippán György8/A.
Héthy Dominik8/A.
Kalmár GergőÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Mádi Roland8/A.
Molnár TiborTávfutó Művek
Nemes Gábor8/A.
OLÁH BALÁZSNincs adat
Rácz Gergely8/A.
Rajki BálintTárnok Sprint SE.
Sárközi Tibor8/A.
Tálasi Lajos8/A.
Vida Attila8/A.

2.5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Barki ZoltánTárnoki Karate Klub
Erdei Péter ZoltánNincs adat
Érdi Antal2/S.
Fekete Krisztián2/A.
Hardi TamásNincs adat
Hoppál M.4/B
Horváth PéterÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Kovács LehelNincs adat
Krausz RóbertBenta Judo
Molnár IstvánÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Oláh SzabolcsNincs adat
Schmidt Ferenc AlfrédNincs adat
Soós JenőTÉTE
Sulai MártonTFSE
Szabó FerencNincs adat
Szrenkó Tamás-
Tar MárkÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Zsuppán JózsefTárnoki Karate Klub

2.5 km lány 10 éves korig

Név Egyesület
Antal EnikőNincs adat
Bachoffer Klaudia2/S.
Béres Bernadett3/B.
Bíró Anikó3/C
Bonyhárti Bogi1/B.
Borbély Liza1/B.
Boros Bettina4/C
Darvas-Tanács HannaNincs adat
Deák Adrienn1/B.
Dénes Alexa1/A
Dobos Maja4/B
Faigó Dóri2/S.
Fehér Judit2/A.
Fekete Fanni2/A.
Fekete Zsófi4/A
Filus Fanni4/B
Fodor Luca ZsófiaNincs adat
Fülöp Antonia2/A
Fülöp Katalin2/B
Fülöp Szabrina1/B.
Gergely Anna3/C
Góga Éva Soleda1/A
Goga Renáta2/S.
Grabecz Alexandra4/B
Gulyás Annamária2/A.
Halma Dominika1/C.
Hardi Noémi Anna3/C
Hardi Sára KisannaNincs adat
Juhász Henriett1/A
Kádár Anna3/C
Katona Nóri2/S.
Keller Virág3/B.
Képes Vivien2/S.
Kisjuhász Laura4/B
Kiss Annabella3/B.
Klem Zoé RebekaTárnok Sprint SE.
Kostyánszky Dia3/A.
Kovács Vanda4/B
Lakatos Laura4/B
László Enikő3/B.
Márkus Eszter3/C
Márkus Kitti1/C.
Mészár Virág3/B.
Mráz DóraNincs adat
Nagy Amanda1/A
Nagy BíborkaTordasi Futóklub
Nagy Viktória3/B.
Nagyváradi Alexandra1/C.
Poszmik Andrea3/C
Rába Petra2/S.
Rácz Katalin3/A.
Rácz Melinda2/A.
Rappai BonitaNincs adat
Ratiu Laura3/B.
Sánczi Angyalka Nincs adat
Sasvári Nóra1/B.
Spilman RékaNincs adat
Szabó AnnaNincs adat
Szabó SáraNincs adat
Szabó Zsófia PannaNincs adat
Székely Boglárka3/C
Szoam Émi3/B.
Szoladics Lilla2/S.
Takács Hajnalka3/B.
Teleki Laura1/B.
Tóbiás Adrien1/A
Tóth Janka2/S.
Tóth Kiara2/A.
Tóth Lili4/B
Ujcz Adrienn2/B.
Ujcz Regina2/S.
Vajda Dorottya Ilona2/B.
Vajda Laura2/A.
Vasas Csenge2/B.
Vincze Laura1/A
Weisz Zsófia3/C

2.5 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Bacskai Szilvia4/B
Bajcz Boglárka5/B
Baumgartner Szonja4/C
Beck Lívia6/B
Bodnár Kata5/B
Borbély Kamilla5/B
Borsos Henrietta5/A
Bosnyák Cintia5/B
Botos Elvíra4/B
Bujáki Bianka7/B.
Csabina Alexandra4/B
Csordás Viktória3/B.
Demeter Enikő5/B
Dénes Eszter5/A
Fehér Kinga4/B
Fülöp Antónia5/A
Fülöp Kamilla5/A
Gregor Nikolett7/B.
Haga Annamária5/A
Herczog Mercédesz4/A
Héthy Korina5/B
Horváth Szavina5/A
Horváth ViktóriaÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Kabai Alexandra4/B
Kiss VirágÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Kósik Annamária8/A.
Kulcsár Csilla7/B.
Lakatos Georgina5/B
Lakatos Loréna5/B
Léczfalui Tímea6/B
Lengyel Evelin Zsófia7/B.
Lukács Dóra7/B.
Marczell PannaNincs adat
Molnár KrisztinaPilisi Pegazusok
Nagy Petra7/B.
Nagymarosi Dóri5/A
Nagymarosi Eszter7/B.
Nemes Beáta7/B.
Nyári Patrícia6/B
Orosz Hajnalka7/B.
Petrik Katalin7/B.
Poczók Ramóna5/A
Porzsolt JázminTárnok Sprint SE.
Poszmik Zsuzsanna------
Rácsai Anna7/B.
Rappai Dzsenifer FanniNincs adat
Rappai TifaniNincs adat
Rátkai NoémiÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Sebestyén PannaNincs adat
Sille Zsuzsanna5/A
Svigruha Erzsébet5/B
Szabó Zsanett4/B
Száraz Krisztina7/B.
Száva Netti KatalinÉrdi Bólyai János Ált. Isk. 4/b.
Tresánszky Anna7/B.
Varga Nóra5/B
Varga Zsuzsanna8/A.
Varró Virág5/B
Vas Liliána5/B

2.5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Fekete Lili Anna7/B.
Herendi RebekaNincs adat
Kálmán Kira8/A.
Kereszturi Dóra LiliNincs adat
Kereszturi JuliannaNincs adat
Nagy Klaudia8/A.
Pocseg Noémi8/A.
Soltész ViktóriaNincs adat
Turi Ágota8/A.
Váraljai Petra8/A.

2.5 km női felnőtt

Név Egyesület
Antalné Papp IldikóNincs adat
Bálint Éva8/A.
Csigóné Vass MáriaNincs adat
Drobenák Katalin5/B
Feketéné Ungvárszki Noémi1/C.
Fodor JuditNincs adat
Gajárszki ZsuzsaNincs adat
Grnyedicsné P. Katalin2/S.
Hardiné Csontos SzilviaNincs adat
Harsányi ÉvaNincs adat
Hertelendiné M. G4/B
Holló ZsuzsannaÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Hullánszki MónikaÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Jäger GabriellaNincs adat
Kalamárné Máriási IldikóÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Kiss AnikóNincs adat
Kovács EdinaNincs adat
Kovács NoémiNincs adat
Kováts ErikaNincs adat
Krivács ÉvaNincs adat
Kruchióné Pavlov-Ivanov HenriettaNincs adat
Kurali ZsuzsannaNincs adat
Légrádi JenniferNincs adat
Mák NoémiNincs adat
Megyeriné L. Katalin7/B.
Németh Mónika1/B.
Olaszi AndreaNincs adat
Őri Piroska1/B.
Páli PálmaNincs adat
Paraszthy IldikóÉrdi Bólyai János Ált. Isk.
Pintér FanniNincs adat
Pintér Lászlóné5/A
Ratiu Alina Nincs adat
Rédl AndreaNincs adat
Sebestyén EszterNincs adat
Szabadicsné Hegedűs Dóra5/B
Tóbiás IbolyaNincs adat
Varga Klára5/A

6 km fiú 14 éves korig

Név Egyesület
Balázs Bálint5/B
Barki Milán6/A
Berki Gábor4/A
Bíró Martin5/B
Bottyani Laborc Nándor3/C
Cservenyi BalázsNincs adat
Csurár Imre Erik3/C
Dobos Zoltán4/A
Faragó Balázs6/A
Faragó Norbert7/B.
Fülöp Richárd4/A
Fülöp Szabolcs4/A
Hardi Levente4/C
Holczer DávidNincs adat
ifj. Muk PéterTárnoki Karate Klub
Kelemen DávidFutapest Klub
Klem BarnabásTárnok Sprint SE.
Klem KristófTárnok Sprint SE.
Kövesd Márton3/C
Kruchió Gyula Áron7/B.
Kurcsi Sándor2/A.
Markovics Mirján3/C
Molnár Áron4/A
Molnár Roland6/A
Móra Kristóf7/B.
Papp Máté8/A.
Pátrovics Dani4/A
Prókai Attila4/A
Szerencsés MátéNincs adat
Szilágyi KoppányBenta Judo
Szilágyi ZalánBenta Judo
Szolnoki Farkas4/A
Török Péter4/C
Tóth Ábel3/C

6 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Ballon Gergő8/B
Bócsa Attila7/B.
Joó Attila8/A.
Lukács László Nincs adat
Puzsoma Alex8/B
Rácz ÁdámTárnoki Karate Klub
Szabó Zsolt8/A.
Szerencsés BálintNincs adat
Takács Patrik8/A.

6 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Balogh Szabó ZoltánNincs adat
Gregus MátyásTárnoki Karate Klub
Hegedüs IstvánNincs adat
Holczer PéterNincs adat
Ignáth CsabaNincs adat
Jenei PálNincs adat
Kőhalmi KrisztiánNincs adat
Kovács Zoltán GáborCivil Fórum
Kruchió GyulaNincs adat
Malicskó BalázsNincs adat
Mészáros Zoltán Forza racing team
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Nagy MilánNincs adat
Németh SándorNincs adat
Póder KrisztiánNincs adat
Poszmik Géza--------------
Reviczky GáborNincs adat
Rózsavölgyi JózsefTÉTE
Sánta Pál-
Sárai ViktorNincs adat
Susánszky FerencTárnoki Karate Klub
Szerencsés DávidNincs adat
Szolnoki GáborNincs adat
Vecseri SándorNincs adat
Veres SzabolcsNincs adat
Vitányi LeventeTárnoki Karate Klub

6 km lány 14 éves korig

Név Egyesület
Aranyos Hortenzia5/B
Ballon Zsófi2/A.
Bíró Dzsenifer5/B
Parázs Lilla5/B

6 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Balázsi Regina8/B
Benkő CsengeNincs adat
Benkő Enikő ÉvaNincs adat
Fazakas KatalinNincs adat
Kruchió PatriciaNincs adat
Kulcsár ViolaNincs adat
Lizicska Anna8/B
Mihalicza CsengeNincs adat
Sebestyén FlóraNincs adat
Tauber BoglárkaSZKSE
Veres OrsolyaNincs adat

6 km női felnőtt

Név Egyesület
Balázs MariannFutapest Klub
Batári RitaNincs adat
Bogyó ÉvaTÉTE
Bolla EszterNincs adat
Csukás PálmaNincs adat
Czinke Anita és Báró kutyaTeam Heart
Deák AnikóNincs adat
Dobó KataBDSE
Farkasfalvi-Ugronné Latóczki AnnamáriaNincs adat
Fazakasné B. KatalinNincs adat
Gargya BeaTárnoki Karate Klub
Gyurkóczi GyöngyiNincs adat
Hajmássy-Barabás AndreaNincs adat
Huszár KatalinNincs adat
Ignáthné Dávid KatalinNincs adat
Jantyik EditNincs adat
Lőrincz OrsolyaNincs adat
Lukács LászlónéNincs adat
Máli RékaTordasi Futóklub
Novák ValériaNincs adat
Péterfai BeatrixNincs adat
Pókné Németh MáriaNincs adat
Suplicz IldikóTárnok Sprint SE.
Szabó Zsuzsanna-
Szabo-Turcsi CeciliaNincs adat
Szlama AnikóNincs adat
Szlamáné Hamikus KrisztinaNincs adat
Tomeg Gizella ÁgnesTárnok Sprint SE
Usui SayakaNincs adat
Zólyomi-Zsirkai NoémiBSI Érd