Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: IX. Kanizsai Futófesztivál

10 km Férfi felnőtt

Név Egyesület
Borsos DénesNincs adat
Csamangó AntalNincs adat
Farkas Miklósnincs
Hortobágyi ZoltánNincs adat
Kánnár ZsoltNincs adat
Lelkó RolandNincs adat
Molnár AndrásNincs adat
Szabó-Thomka DánielNincs adat
Szalai BarnabásMurakeresztúr
Tóth DánielNincs adat
Végh ÁdámNincs adat
Végh PéterNincs adat
Vránics ÁlmosKanizsai Futó Klub

10 km Férfi senior

Név Egyesület
Benedek JánosNincs adat
Millei JózsefNincs adat

10 km Női felnőtt

Név Egyesület
Dér KatalinNincs adat
FÜLÖPNÉ DÉKÁN ANIKÓNincs adat
Gombor CsillaNincs adat
Gyurkó VeronikaNincs adat
Kovács JuditNincs adat
Olasz ÁgnesNincs adat
Olasz ÁgnesNincs adat
Orbán Viktorné-
Szabó DorottyaNincs adat
Szabó LauraNincs adat
Szegedi-Vajda MónikaNincs adat
Varga FanniNincs adat
Varga FanniNincs adat
VASKÁNÉ HOLLÓ ADRIENNNincs adat
Vránicsné Deák IldikóKanizsai Futó Klub

10 km Női senior

Név Egyesület
Dr. Rácz ErikaMurakeresztúr
Olaszné Slánicz Anikó-

21 km Férfi felnőtt

Név Egyesület
FÜLÖP TIBORNincs adat
Gável KrisztiánNincs adat
Horváth BenceNincs adat
Horváth ZsoltNincs adat
Kárász Lászlónincs
Kötő ZsoltNincs adat
Kovács TamásNincs adat
Murányi GáborNincs adat
Orbán Viktor-
Poszavecz LászlóNincs adat
Taródi ZoltánNincs adat
VASKA KÁLMÁNNincs adat

21 km Férfi senior

Név Egyesület
dr. Schmidt AttilaKanizsai Futóklub
Kővágó Károly-
Varga LászlóNincs adat
Zsohár ZsoltKanizsai Futóklub

21 km Női felnőtt

Név Egyesület
Bandl NinettaKanizsai Futóklub
Borsosné Nagy MónikaKanizsai Futóklub
IHÁSZ ORSOLYA-
Németh LillaZaszSe
Tóthné Molnár EnikőNincs adat

21 km Női senior

Név Egyesület
Horváth JuditKanizsai Futóklub
Paál ÉvaNincs adat
Spillenberg ÉvaNincs adat

50 km Férfi felnőtt

Név Egyesület
Hegyháti MátéTTB
Sipos CsabaBalatonfüredi futó cimboràk,I love Balaton

50 km Férfi senior

Név Egyesület
Ács LászlóNincs adat

50 km Női felnőtt

Név Egyesület
Farkas IngridNincs adat

50 km Párban férfi

Név Egyesület
Köves Péter (CSILI TEAM)Nincs adat
Pulai Gábor (CSILI TEAM)Nincs adat
Csiszár István (csiSZTÁRok)Nincs adat
Csiszár András (csiSZTÁRok)Nincs adat

50 km Párban női

Név Egyesület
Ignácz Renáta (Páratlan Páros)Kanizsai Futóklub
Böjtiné Szigetvári Éva (Páratlan Páros)-

Alsós

Név Egyesület
Csamangó Áron (BEADKA Manók)Nincs adat
Vaska Barnabás (BEADKA Manók)Nincs adat
Vaska Kálmán (BEADKA Manók)Nincs adat
Horváth Ivett (Villám csapat)Nincs adat
Szerdahelyi Anna (Villám csapat)Nincs adat
Vukics Zoé (Villám csapat)Nincs adat

Kis felsős

Név Egyesület
Kovács Bence (keresztúri erős gyerekek )Murakeresztúr
Nikli Kornélia (keresztúri erős gyerekek )Murakeresztúr
Mózes zsolt (keresztúri erős gyerekek )Murakeresztúr
Buda Márk (keresztúri reménységek)
Szalai Barnabás (keresztúri reménységek)Murakeresztúr
Orbán László (keresztúri reménységek)Murakeresztúr
Pál Panka (keresztúri széplányok)Murakeresztúr
Orbán Flóra (keresztúri széplányok)Murakeresztúr
Koósz Veronika Anna (keresztúri széplányok)Murakeresztúr
Kele Marcell (MBM)Nincs adat
Kele Barnabás (MBM)Nincs adat
Jagarics Martin (MBM)Nincs adat

Nyílt

Név Egyesület
Nikolett Szöts (Bandi és a csajok)Nincs adat
Ruska Anita (Bandi és a csajok)Nincs adat
Gregor Andras (Bandi és a csajok)Nincs adat
Borsos Laura (Gyalogkakukk és Prérifarkas)Nincs adat
Borsos Zoltán (Gyalogkakukk és Prérifarkas)Nincs adat
Pál Attila (keresztúri és fityeházi erős férfiak)Murakeresztúr
Nikli József (keresztúri és fityeházi erős férfiak)Murakeresztúr
Mózes Zsolt (keresztúri és fityeházi erős férfiak)Murakeresztúr
Tuleziné Kovács Zita (keresztúri nagyasszonyok)Murakeresztúr
Dr. Rácz Erika (keresztúri nagyasszonyok)Murakeresztúr
Hermann Edit (keresztúri nagyasszonyok)Murakeresztúr
Gombor Csilla (Team Bubu)Nincs adat
Bencze Judit (Team Bubu)Nincs adat
Perge Flóra (Team Bubu)Nincs adat