Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: III. TESZ futás

Egyéni Férfi

Név Egyesület
Almási PéterNincs adat
Bajzát TamásNincs adat
Cseke FerencNincs adat
Cseszneki Gábor Nincs adat
Czibor ZsoltNincs adat
Demeter ÁronNincs adat
dr Gyarmati ErikIronteam
Dr. Kiss SándorNincs adat
Éberfalvi AndrásNincs adat
Erdélyi RolandNincs adat
Gasparics GáborNincs adat
GRÓSZ cSABANincs adat
Hack JózsefARAK
Horváth Richárdnincs
Jakab GyörgyNincs adat
Kaufer TamásVérteskozma Rock 'n Roll Futás
Kis GézaNincs adat
Kiss MihályNincs adat
Kiss TamásNincs adat
Kovács Ádámarak
Kovács ZoltánHunyadi dse
Kováts AndrásNincs adat
Kucsera PéterSapa Shared Services
Lénárt BalázsNincs adat
Lengyel TiborHonvéd Szondi SE
Márkus GáborNincs adat
Mohácsi IstvánNincs adat
Molnár Lászlónincs
Murányi LajosNincs adat
nagy istvánNincs adat
Német-Bucsi IstvánNincs adat
Németh PéterNincs adat
Nyerges TamásNincs adat
Oláh MiklósNincs adat
Páli CsabaNincs adat
Papp DénesNincs adat
Papp Dénes ifj.Hunyadi DSE
PARRAGH BÉLAmagánzó
Patkós TamásVárosgondnoksága SE
Révfalusi BalázsARAK
Róth TiborLovasberény
Szabó AttilaNincs adat
Szabó CsabaNincs adat
Szalay PéterNincs adat
szaler gaborNincs adat
Szarka Tamásnincs
Szarka TamásNincs adat
Szarvas JánosNincs adat
Szente GáborFutAREK - Óbudai Egyetem
Szűcs Péter PálNincs adat
Török TamásIronTeam, BSI Futónagykövet SZÖF
Törzsök RichárdNincs adat
Várszegi Márton MiklósNincs adat
Viniczai RóbertNincs adat
Zákányi TamásVárosgondnokság SE

Egyéni Női

Név Egyesület
Fazekas ZsuzsannaNincs adat
Adamek driennSzékesfehérvár
Arany EnikőFutaPécs SE
Arany SzilviaFUTAPÉCS SE
BALOGH KAROLNincs adat
Balogh TibornéSzondi SE
Bánki ZsófiaNincs adat
Baté ViktóriaNincs adat
Béres LíviaVelencei-tavi Vízi Sport Iskola (VVSI)
Buda HelgaNincs adat
Darabos AlizARAK
Drávucz IldikóVárosgondnoksága SE
Éberfalvi RékaNincs adat
Enyediné Kurucz DorkaSapa
Fáth KrisztinaNincs adat
Fülöp RékaSapa
Füzesi TímeaNincs adat
Horváth KittiNincs adat
Jenovai ZsuzsannaNincs adat
jócsikné bernáth zsuzsannaNincs adat
Királyné Valastyán TündeNincs adat
Kovács Gabi EszterFutapest
Kupi MariannNincs adat
Major ViktóriaNincs adat
Márkus JánosnéNincs adat
Márton IvettNincs adat
Mészáros NóraNincs adat
Nagy NoémiNincs adat
Németh AdriennNincs adat
Nèmeth MáriaNincs adat
Papp DénesnéNincs adat
Papp EmeseNincs adat
Pongrácz ZsuzsannaNincs adat
Punk AdriennARAK
Ragó NikolettARAK
Sitkei HajnalkaNincs adat
Szabó DorinaNincs adat
Takács EnikőNincs adat
Varjú ÁgnesNincs adat
Várszeginé Tamaga AnitaNincs adat
Zsiga ÉvaNincs adat

Családi csapat

Név Egyesület
Bese András (Bese-Szaplonczay család)Nincs adat
Beséné Szaplonczay Orsolya (Bese-Szaplonczay család)Nincs adat
Bese Marcell (Bese-Szaplonczay család)Nincs adat
Bognár Annamária (Bognár család)Nincs adat
Bognár Diána (Bognár család)Nincs adat
Bognár Péter (Bognár család)Nincs adat
Faragó András (Faragó család)Nincs adat
Fargó Endre (Faragó család)Nincs adat
Faragó Anna (Faragó család)Nincs adat
Királyné Kerti Ágnes (FutóKirályok)-
Király Boglárka (FutóKirályok)-
Király István Gábor (FutóKirályok)-
Herczog Tamás (Herczogék)Nincs adat
Herczogné dr. Cser Henrietta (Herczogék)Nincs adat
Herczog Dóra (Herczogék)Nincs adat
Szatzker Emőke (Hiperaktív)Nincs adat
Guld Anna (Hiperaktív)Nincs adat
Guld Ákos (Hiperaktív)Nincs adat
Kaszab Réka (Kaszab család)ARAK
Kaszab Noémi (Kaszab család)ARAK
Kaszab Gábor (Kaszab család)-
Grósz Gergő (Maszat)Nincs adat
Grósz Kata (Maszat)Nincs adat
Adamek Adrienn (Maszat)Nincs adat
Mátó Róbert (MÁTÓ CSALÁD)Nincs adat
Mátó Gréta (MÁTÓ CSALÁD)Nincs adat
Mátó Eszter (MÁTÓ CSALÁD)Nincs adat
Meiszter Dorka (Meiszter család)Nincs adat
Meiszter Judit (Meiszter család)Nincs adat
Meiszter Attila (Meiszter család)Nincs adat
Mészöly Emil (MKK)Nincs adat
Koncz Marcell (MKK)Nincs adat
Koncz Hajnalka (MKK)Nincs adat
Mohai Zoltán (RBZ)Nincs adat
Mohai Regina (RBZ)Nincs adat
Mohai Bálint (RBZ)Nincs adat
Sárosi Erik (Sárosi család)Nincs adat
Sárosiné Praczkó Julianna (Sárosi család)Nincs adat
Szauter Ákos (Szauter család)Nincs adat
Szauter Ábel (Szauter család)Nincs adat
Szauter Csanád (Szauter család)Nincs adat
Lengyel Tibor (Szondis Csikók)Honvéd Szondi SE
Fodor Piroska (Szondis Csikók)Honvéd Szondi SE
Czéh Tamás (Szondis Csikók)Honvéd Szondi SE
Tóth István (Tóthék78)Nincs adat
Ifj. Tóth István (Tóthék78)Nincs adat
Tóth Réka (Tóthék78)Nincs adat
Kiss Vince Károly (Vinci,Teo,Anya és Apa)Nincs adat
Kiss Dániel Teodor (Vinci,Teo,Anya és Apa)Nincs adat
Kiss-Szabolcs Anikó (Vinci,Teo,Anya és Apa)Nincs adat

Munkahelyi váltó

Név Egyesület
Németh Zsolt (93-as)Nincs adat
Soltész János (93-as)Nincs adat
Horváth József (93-as)Nincs adat
Kovács Imre (93-as)Nincs adat
Barkóczy Gábor (ALCOA BU-MIX)Nincs adat
Bőhm Zoltán (ALCOA BU-MIX)Nincs adat
Nagy László (ALCOA BU-MIX)Nincs adat
Erdélyi Eszter (ALCOA BU-MIX)Nincs adat
Enyedi Mihály (Alcoa-Köfém (CEM))Nincs adat
Pataki Róbert (Alcoa-Köfém (CEM))Nincs adat
Viza árpád (Alcoa-Köfém (CEM))Nincs adat
Kiss Szabolcs (Alcoa-Köfém (CEM))Nincs adat
Pálinkás János (Árpád )
Bernáth István (Árpád )
Hushegyi Csaba (Árpád )
Horváth Bence (Árpád )
Steigerwald Tibor (Depónia 1)Nincs adat
Szépe Attila (Depónia 1)Nincs adat
Czentár Ottó (Depónia 1)Nincs adat
Kanizsay Zsolt (Depónia 1)Nincs adat
Farkas András (Depónia 2)Nincs adat
Gringer Martin (Depónia 2)Nincs adat
Hegedűs György (Depónia 2)Nincs adat
Lakatos Zoltán (Depónia 2)Nincs adat
Herczog Tamás (Fehér Alu Kft.)Nincs adat
Magyar Krisztián (Fehér Alu Kft.)Nincs adat
Osvald István (Fehér Alu Kft.)Nincs adat
Dobi György (Fehér Alu Kft.)Nincs adat
Priger Petra (Fut a Swedex)Nincs adat
Pál László (Fut a Swedex)Nincs adat
Simon Ildikó (Fut a Swedex)Nincs adat
Büki Fruszina (Fut a Swedex)Nincs adat
Kiss Petra (Futottak még)Nincs adat
Szehofner Nikolett (Futottak még)Nincs adat
Drávay Gábor (Futottak még)Nincs adat
Horváth Krisztián Csaba (Futottak még)Nincs adat
Cser Renáta (FUTRINKÁK)Nincs adat
Melhardt Mónika (FUTRINKÁK)Nincs adat
Barta Ágnes (FUTRINKÁK)Nincs adat
Magyari Gabriella (FUTRINKÁK)Nincs adat
Tóth Tibor (GRP-ATI)Nincs adat
Donka Adrián (GRP-ATI)Nincs adat
Szekeres Zoltán (GRP-ATI)Nincs adat
Hegedűs János (GRP-ATI)Nincs adat
Törzsök Mónika (HVCC Dreamteam)Nincs adat
Rácz Mária (HVCC Dreamteam)Nincs adat
Sallai Péter (HVCC Dreamteam)Nincs adat
Pajor István (HVCC Dreamteam)Nincs adat
Molnár Krisztina (Impetus)HSZI
Kövecses Katalin (Impetus)HSZI
Béres Imre (Impetus)ÁNTSZ
dr. Pásztor László (Impetus)ÁNTSZ
Borosné Sákovics Andrea (Sapa)Nincs adat
Csiszár Réka (Sapa)Nincs adat
Biacsi Adrienn (Sapa)Nincs adat
Rácz-Biacsi Ildikó (Sapa)Nincs adat
Csizmadia Attila (Sea Forest Run)Nincs adat
Kovács András (Sea Forest Run)Nincs adat
Szaplonczay Orsolya (Sea Forest Run)Nincs adat
Varsányi Péter (Sea Forest Run)Nincs adat
Vathy Orsolya (Szalad a Swedex)Nincs adat
Nagy Zsuzsanna (Szalad a Swedex)Nincs adat
Szabó Csaba Antal (Szalad a Swedex)Nincs adat
Koleszár Ildikó (Szalad a Swedex)Nincs adat
Piszkor Gyula Péter (Székesfehérvár Rendőrkapitányság)
Szabó Dávid (Székesfehérvár Rendőrkapitányság)
Komlós Róbert (Székesfehérvár Rendőrkapitányság)
Kukucska Geregely (Székesfehérvár Rendőrkapitányság)
Viza Attila (Székesfehérvári Önkormányzat)Nincs adat
Földi Zoltán (Székesfehérvári Önkormányzat)Nincs adat
Östör Annamária (Székesfehérvári Önkormányzat)Nincs adat
Mészáros Attila (Székesfehérvári Önkormányzat)Nincs adat
Horváthné Nagy Ágnes (Városgondoksága SE I.)
TimárTibor (Városgondoksága SE I.)Városgondoksága SE
Rakk Viktória (Városgondoksága SE I.)Városgondoksága SE
Listár Nikolett (Városgondoksága SE I.)Városgondoksága SE
Fülöp-Szigli Zita (Városgondoksága SE II.)Városgondnoksága SE
Varga Krisztina (Városgondoksága SE II.)Városgondnoksága SE
Szabó József (Városgondoksága SE II.)Városgondnoksága SE
Zsidó Attila (Városgondoksága SE II.)Városgondnoksága SE