Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: X. Tárnoki Tófutás - 2014

13 km férfi 40 év alatt

Név Egyesület
Balázs PéterNincs adat
Béres GergelyNincs adat
Csató Ferenc6.b
Cser LászlóTárnok Sprint SE
Faiszt BalázsNincs adat
Fenyvesi RóbertNincs adat
Gasparics GáborNincs adat
Györe Márk-
Györe ZoltánNincs adat
Kele ÁkosNincs adat
Kiss BenceNincs adat
Krausz JánosBenta Judo GIA Form
Kruchó Gyula Áron6.b
Lukács LászlóNincs adat
Molnár BenceNincs adat
Móra Kristóf6.b
Sándor BalázsNincs adat
Sembery GáborTárnok Sprint SE
Simák GergőPilisi Pegazusok
Simó KárolyNincs adat
Szabó PálAngyalföldi futók
Szatmári KálmánNincs adat
Szűcs KrisztiánNincs adat
Török BalázsNincs adat
Tóth TamásNincs adat
Vidák Kálmán5/a

13 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Belecz IstvánIKEA F.C
Faiszt JózsefNincs adat
Gaszt AttilaBENTA JUDO GIA FORM
Gévai GáborNincs adat
Havasi ImreCsemeték
Holczer PéterNincs adat
Kelemen LászlóNincs adat
Krausz IstvánEsztergomi Futóművek
Laza LászlóNincs adat
Nagy Péternordic walking
Reiner László-
Süle ZsoltNincs adat
Szarvas JánosNincs adat
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE
Timkó ZoltánBDSE
Tóth SándorNincs adat
Walde Zsolt drNincs adat
Zsoldos ImreBSI-Budafok
Zsuppán IstvánNincs adat

13 km női 40 év alatt

Név Egyesület
Angyal ZsuzsannaNincs adat
Baloghné dr Kováts BoglárkaNincs adat
Besenyei BoglárkaNincs adat
Buda HelgaNincs adat
Bujáki Bianka6.b
Czinke AnitaHeart Team
Deli OrsolyaNincs adat
Egresi IrmaNincs adat
Horváth AndreaNincs adat
Horváth-Dömöcsök ViktóriaNincs adat
Kurcz NoémiNincs adat
Lánczy HajnalkaNincs adat
Lőrincz OrsolyaNincs adat
Muk-Hammerliedl AndreaNordic Walking
Müller MelindaNincs adat
Nagy KatalinELTE-BEAC Polythlon Triatlon Klub
Németh CsillaNincs adat
Németh HenriettaZebra Futóklub
Novák Ildikó-
Petrei CsillaNincs adat
Pillinger Zsuzsa Nincs adat
Pintér TündeNincs adat
Suplicz IldikóNincs adat
Székely AnikóNincs adat
Szendrei Márta-
Szilva AnnaNincs adat
Török AnitaNincs adat

13 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Fákó Enikő Nincs adat
Kertész ErzsébetNincs adat
Martinák AnikóNincs adat
Molnár JuditBSI-Budafok
Orosz KatalinNincs adat

2.7 km fiú 10 év alatt

Név Egyesület
Albecker DánielBolyai 3.b
Almási Patrik2.a
Bakos Hunor4/c
Balogh Kevin1.a
Barki GáborTárnoki Karate Klub
Barta Gergő3.c
Bisbac Bálint3.c
Blázsovics MátéTárnoki Iskola 2.b
Borbély Ákos2.d
Bottyán-Laborc György4/c
Bottyán-Laborcz NándorTárnoki Iskola 2.b
Chrenkó Balázs1/s
Csippán TamásTárnoki Iskola 2.b
Ferenc RichárdBolyai 3.b
Fónai Bálint3.c
Goldinger DávidNincs adat
Hardi Levente3.c
Hegedűs Martin2/c
Holczer DávidNincs adat
Horváth Bendegúz2/c
Horváth ZsomborNincs adat
Iszak RóbertBolyai 3.b
Kanizsai Koppány1/s
Karacs KristófBolyai 3.b
Karsai BenceBolyai 3.b
Katona ÁdámNincs adat
Kelemen GergőTárnoki Iskola 2.b
Kis Botond FarkasBenta Judo GIA Form
Kleman Máté1/s
Koperda Gergő2/c
Kósik BenceTárnoki Iskola 2.b
Kovács Botond1/s
Kovács MátéBolyai 3.b
Kovács TamásFC Barcelona
Kövesi AlexBolyai 3.b
Kozel Benedek3.c
Kurtos András4.b
Lendvai GáborTárnoki Iskola 2.b
Loboda Lőrinc1/s
Markovics Roland1/b
Márkus Péter2/c
Molnár Barnabás3.c
Molnár Dani1/s
Nagyváradi Viktor2.a
Németh Bence3.c
Oláh Bence1/s
Oláh Benjamin2.a
Oláh L. Benjamin2/a
Péter Bence1/s
Petro Ádám1/s
Pohál ÁdámTárnoki Iskola 2.b
Pólai BotondNincs adat
Rátkai KornélBolyai 3.b
Rausch Heinz Bence 1/s
Sárosi Áron4/c
Schmidt R. Mihály1/s
Sipos PatrikTárnoki Iskola 2.b
Szanyi Tamás2.d
Szanyi-Nagy CsabaNincs adat
Szekeres Kristóf2.d
Szilágyi Erik2.a - Tárnoki Karate Klub
Szűcs BálintNincs adat
Szűcs DánielTárnoki Iskola 2.b
Tóth Ábel2/c
Varga Dominik2/c
Vidák Márk1.a

2.7 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Antal Attila4.b
Antal LeventeNincs adat
Bacsa Ádám5/a
Baranovics Balázs7.a
Barki MilánTárnoki Karate Klub
Bíró Martin4.a
Bodnár Tibor 6.b
Budai Gergő5/a
Csippán György7.a
Farkas Márk Patrik4.b
Gajárszki Bálint4.b
Gerháth Gergő-------------------------------------------------------------
Herceg Milán4.b
Hirtenreiter JánosNincs adat
Horváth Benjamin5/b
Jombach Bence 4.a
Kálmán Zoltán6.b
Kónya BálintNincs adat
Kovács KornélBolyai 3.b
Kovács Olivér Gábor4.b
Ludik ÁdámNincs adat
Márkus BenceNincs adat
Marschl Tamás 4.b
Medigen Bendegúz6.b
Murányi MátéPilisi Pegazusok
Nemes Gábor7.a
Osváth Roland5/a
Paczolay Gergely 6.b
Pálfi János5/a
Perdi RajmundBolyai 3.b
Rácz Gergely Barnabás7.a
Raczky Gábor6.b
Sárosi DénesNincs adat
Somogyi Péter4/c
Stein Aurél4.a
Svigruha Attila4.b
Svigruha József4.b
Szládek IstvánBolyai 3.b
Sztojka Roland6.b
Szűcs Krisztián6.b
Takács Bálint GyulaNincs adat
Tuczai BarnabásPilisi Pegazusok
Varga DávidTárnoki Karate Klub
Vida Attila7.a
Walde MárkNincs adat

2.7 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Brevák BenceTárnoki Karate Klub
Hegedüs ÁrpádNincs adat
Murányi LeventePilisi Pegazusok
Oláh BalázsNincs adat
Sárközi Tibor7.a
Walde ViktorNincs adat

2.7 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Barki ZoltánTárnoki Karate Klub
Csete BélaNincs adat
Érdi Antal1/s
Goldinger ZoltánTárnok Sprint
Holczer PéterNincs adat
Kőfalvi FerencBolyai 3.b felnőtt
Kovács RóbertBolyai 3.b felnőtt
Krausz RóbertBenta SE.
Pólai GáborNincs adat
Szabó FerencNincs adat
Szöllősi ZoltánTárnoki Karate Klub
Szűcs KrisztiánNincs adat
Takács GyulaNincs adat
Váraljai GézaNincs adat
Varga GáborNincs adat
Vass ZoltánBenta SE
Virág FerencNincs adat
Vitányi BalázsTárnoki Karate Klub
Vitányi LeventeTárnoki Karate Klub

2.7 km lány 10 év alatt

Név Egyesület
aBenta Judo GIA Form
Antal EnikőNincs adat
Bachoffer Klaudia1/s
Boros Bettina3.c
Boros Boglárka1/s
Csuta DorottyaPilisi Pegazusok
Ferencz Virág 3.c - Benta SE
Franczia VivienBolyai 3.b
Hanák VeronikaBolyai 3.b
Hardi NoémiTárnoki Iskola 2.b
Horváth Hanna Dóra2/c
Horváth Szabina4.a
Kanizsai Kata1/s
Kecskeméti FanniBolyai 3.b
Kiss AnnabellaTárnoki Iskola 2.b
Kiss VirágBolyai 3.b
Klem Zoé RebekaTárnok Sprint SE
Kőfalvi LauraBolyai 3.b
Kostyánszky Diána2.a
Kovács KorinaBolyai 3.b
Kovács LauraPipacshon Lovarda
László Enikő2.d
Lengyel Kármen3.c
Markovics Mirjam2/c
Márkus Eszter2/c
Márkus KittiNincs adat
Miszár Virág2.d
Nagy Viktória2.d
Papp BernadettBolyai 3.b
Petrik LucaTárnok Sprint SE.
Pólai PetraNincs adat
Poszmik Andrea2/c
Ratin Laura2.d
Rátkai NoémiBolyai 3.b
Róka Petra1/s
Sloan AméliaTárnoki Iskola 2.b
Szabó AnnaNincs adat
Szabó ZsanettBolyai 3.b
Szabó Zsófia PannaNincs adat
Száva NettiBolyai 3.b
Székely Boglárka2/c
Szládek KármenBolyai 3.b
Takács HajnalkaTárnoki Iskola 2.b
Tóth AnnaNincs adat
Tóth Kiara2.d
Vass EszterBenta judo
Weisz Zsófi Dalma2/c
Zelenka Tímea2.a

2.7 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Bajcz Boglárka4.b
Beck Lívia5/b
Benkő Csenge7.a
Bíró Dzsenifer4.a
Bodnár Kata4.b
Böhm Patrícia6/a
Bor JankaBSI-Budafok
Borsódy KatalinPilisi Pegazusok
Bosnyák Cintia4.b
Csomós Alexandra6/a
Csuta BoglárkaPilisi Pegazusok
Dénes Eszter 4/c
Erdős Brigitta5/a
Filimon Beatrix6.b
Fodor KittiBenta Judo GIA Form
Fodor ReginaNincs adat
Fülöp Antónai4.a
Gál Bernadett5/a
Gerháth Boglárka4.b
Gregor Nikolett6.b
Hága Anna4.a
Héthy Korina4.b
Kálmán DiánaNincs adat
Kálmán DorottyaNincs adat
Kálmán Kíra7.a
Kárász Krisztina6/a
Kerekes Julianna5.b
Keresztesy ViktóriaNincs adat
Kleman NoémiNincs adat
Kóka MariannNincs adat
Kósik Annamária7.a
Kulcsár Csilla6.b
Léczfalvi Tímea Brigitta5/b
Lengyel Evelin6.b
Lukács Dóra6.b
Marczell PannaNincs adat
Nagymarosi Eszter6.b
Nemes Beáta6.b
Nyári Vanda Patrícia5/b
Orosz Hajnalka6.b
Parázs Lilla4.a
Petrik Katalin6.b
Pocseg Noémi7.a
Poszmik Zsuzsanna4/c
Rácsai Anna6.b
Sebestyén PannaNincs adat
Somogyi Lilla5/a
Susánszky Anna6.b
Svigruha Erzsébet4.b
Szabó KrisztiaNincs adat
Száraz Krisztina6.b
Száraz Loretta6/a
Szilágyi Enikő Tárnoki Karate Klub
Turi Ágota7.a
Váraljai Petra7.a
Varga Nóra 4.b
Varga Zsuzsanna7.a
Varró Virág4.b
Vas Liliána 4.b

2.7 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Bálint VivienNincs adat
Kereszturi Dóra LiliNincs adat
Kereszturi JuliannaNincs adat
Kóka ZsuzsannaNincs adat
Kónya KittiNincs adat
Lengyel KrisztinaNincs adat
Nagy Klaudia7.a
Németh Tünde7.a
Varró Dominika-

2.7 km női felnőtt

Név Egyesület
Antalné Papp IldikóNincs adat
Bakonyi KatalinNincs adat
Bálint Éva7.a - of
Csutáné Pataki GabriellaPilisi Pegazusok
Durda ZsanettNincs adat
Falus EszterNincs adat
Ferencz MónikaBenta Judo GIA Form
Fremda AnnamáriaNincs adat
Gyedicsné Pataki Katalin1/s - of
Gyurkóczi HenriettaNincs adat
Horváth GyörgyiPilisi Pegazusok
Horváth MónikaTárnok Sprint SE.
Horváthné Polyák Dóra drNincs adat
Katonáné Ekker IldikóNincs adat
Kopándiné Szabó MargitNincs adat
Kostyál AndreaBolyai 3.b felnőtt
Kovács EdinaNincs adat
Kovács VirágNincs adat
Lovas BrigittaNincs adat
Medve CsillaPilisi Pegazusok
Megyeriné Leszkovszki Katalin 6.b of
Mile Orsolya dr.Nincs adat
Mogyoró Judit6.b
Olaszi AndreaNincs adat
Pagonyiné Varga IldikóBolyai 3.b felnőtt
Paraszthy IldikóBolyai 3.b felnőtt
Petrikné Kenderesi EdinaTárnok Sprint SE.
Petró KrisztinaNincs adat
Pintér BernadettBenta judo
Pintér FanniNincs adat
Posztos AnnamáriaNincs adat
Rátkai ZsuzsannaBolyai 3.b felnőtt
Schmidt ZsuzsannaNincs adat
Smidt ÉvaNincs adat
Szabó CsillaNincs adat
Szabó DorottyaNincs adat
Szabó-Turcsi CeciliaNincs adat
Szanyi Károlyné 1.a of
Szanyi-Nagy JuditNincs adat
Szűcsné Csete ErikaNincs adat
Tőzsér IrénNincs adat
Vági BeatrixNincs adat
Yvonne WittmannNincs adat

26 km férfi 40 év alatt

Név Egyesület
Antal ViktorNincs adat
Cservák JózsefNincs adat
Csizmarik ZoltánÉrdi Sasfiókák
Hodovánszki CsabaFutapest
Mráz IstvánNincs adat
Muk András rrrokahosszutav.blog.hu
Muskovics EndreNincs adat
Percsi MárkNincs adat
Pongrácz GáborNincs adat
Szabó RolandCsemete alapítvány

26 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Bányay ZoltánNincs adat
Grósz-Sveda TamásNincs adat
Juhász PéterSpuri SC
Kóti Istvánironteam se
Krausz IstvánEsztergomi Futóművek
Ladányi RóbertÓbudai Futókör
Schneider Gáborfutóbolondok se

26 km női 40 év alatt

Név Egyesület
Bede AnnamáriaNike Futóklub
Falus Adrienn dr.Nincs adat
Jankus ÁgnesNincs adat
Jankus KatalinNincs adat
Ladányi TímeaMargitszigeti AC
Lakatos VeronikaNincs adat
Orosz GabriellaTÁRNOK SPRINT SE

26 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Németh ErikaTárnokSprint SE

6.5 km fiú 14 év alatt

Név Egyesület
Barki GáborTárnoki Karate Klub
Csizmarik LászlóÉrdi Sasfiókák
Faragó Norbert6.b
Farkas Márk6.b
Gábor Zoltán 6.b
Gaszt MilánBENTA JUDO GIA FORM
Joó Attila7.a
Kelemen DávidFutapest Klub
Klem BarnabásTárnoksprit SE
Klem KristófTárnok Sprint SE.
Mudra Mihály6/a
Muk Péter ifj.Tárnoki Karate Klub
Nagy Flórián6.b
Papp Máté7.a
Paulik AttilaBENTA Judó GIA Form
Szilágyi KoppányBenta Judo GIA Form
Szilágyi ZalánBenta Judo GIA Form
Takács Patrik7.a
Tálasi Lajos7.a

6.5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Bócsa Attila7.a
Rácz ÁdámTárnoki Karate Klub
Susánszky MátéTárnoki Karate Klub
Szabó Zsolt7.a
Tóth Tamás-

6.5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Balogh Szabó ZoltánNincs adat
Banka TiborNincs adat
Batyalik István drNincs adat
Csuta AlbertPilisi Pegazusok
Éles GáborNincs adat
Érdi AntalNincs adat
Gedeon ZsoltPilisi Pegazusok
Golban ZsoltNincs adat
Győry GáborNincs adat
Herczik SzabolcsNincs adat
Herczku JózsefNincs adat
Kálmán LászlóNincs adat
Karácsonyi VilmosNincs adat
Kelemen LászlóFutapest Klub
Kovács FerencNincs adat
Kovács GáborNincs adat
Méreg FerencNincs adat
Mezei GergelyTárnok Sprint SE
Molnár Csaba Nincs adat
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Németh László drNincs adat
Omai PéterNincs adat
Patrick WittmanNincs adat
Rácz SándorTárnoki Karate Klub
Schneider GyörgyNincs adat
Smid TiborNincs adat
Solymosi Dániel
Szabados KárolyNincs adat
Szarvas BalázsNincs adat
Szitás ÁdámNincs adat
Szolnoki GáborNincs adat
Takács JánosSeedling Trust (Csemete Alapítvány)
Tamás MihályNincs adat
Vadász VinceNincs adat
Winkler GáborNincs adat
Zabó KárolyNincs adat

6.5 km lány 14 év alatt

Név Egyesület
Broskó BiankaArany János Álltalános iskola és Gimnázium
Gaszt ViolettaBENTA JUDO GIA FORM
Mihalicza CsengeTárnok Sprint SE.
Szanyi Nagy AnnaNincs adat

6.5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Balogh Szabó DemetriaNincs adat
Sárközi KittiNincs adat
Sebestyén FlóraTárnokSprint

6.5 km női felnőtt

Név Egyesület
Adorján TímeaNincs adat
Antal ViktóriaNincs adat
Badics JózsefnÉ--
Bakos Emőke AnnaNincs adat
Balázs MariannMÁV VSC
Balogh MáriaNincs adat
Batyalikné Papp-Váry Sára drNincs adat
Bodnár BernadettBenta Judo GIA Form
Csorvási Zsuzsanna CsillaNincs adat
Csukás PálmaTárnok-Sprint
Dékány IlonaNincs adat
Egyedi ÉvaTárnok Sprint SE
Fónainé Deák KatalinTárnok Sprint
Goldinger ZoltánnéTárnok Sprint
Griffaton-Kurucz ÉvaNincs adat
Győri RenátaNincs adat
Hangácsi ÉvaNincs adat
Kamenár EszterNordic walking
Kanizsai BeátaNincs adat
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Karóczkai Magdinordic walking
Katzer KrisztinaNincs adat
Kis BernadettNincs adat
Kis ÉvaTárnok Sprint
Lánczy HajnalkaNincs adat
Lukács LászlónéNincs adat
Mácsai AndreaNincs adat
Percsiné dr. Joó AndreaNincs adat
Pólainé Hirják NóraNincs adat
Sebestyén EszterGATE Zöld klub Egyesület
Sembery MártaNincs adat
Szanyi Nikoletta1.a
Szmilkó Tamásné
Timkó ZitaNincs adat
Tomeg Gizella ÁgnesTárnok Sprint SE
Vigh KatalinNincs adat
Würth PatríciaNincs adat