Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: IV.Tapolca Félmaraton (2014. május 11.)

Férfi 18-39 év

Név Egyesület
Bánki NorbertMazsola KSE
Bárány PéterNincs adat
Berzi ZoltánNincs adat
biczó imreNincs adat
Dr. Péntek ZoltánNincs adat
Fekete SándorNincs adat
fülöp tiborNincs adat
Garaczi Sándor DénesNincs adat
Göcsei BalázsSomlói Sólymok
Gombos RobertTapolcai Honvéd SE
Gombos RobertTapolcai Honvéd SE
Gorza IstvánHaladás VSE
Hargitay AronNincs adat
járfás gyulazalaegerszegi aszfaltszaggatók se.
Kálmán NándorNincs adat
Kaluz Ákos BertalanHonvéd Sondi SE
Matej RajnosekNincs adat
Murányi GáborNincs adat
Podhorànyi DàvidNincs adat
Rumankó TiborNincs adat
Steszli BalázsÉlménykülönítmény (Bátor Tábor)
Stróh ZsomborNincs adat
Szabó György VilmosCardioMAX SE
Wildhoffer ZsoltKEFE

Férfi 40-49 év

Név Egyesület
Amrein TamásNincs adat
Bicsérdi KornélNincs adat
Csörnyei CsabaDÖKE
Dr. Balikó ZoltánNincs adat
Dr.Komjáti SándorTapolcai Honvéd SE
Farkas GyulaNincs adat
Gál ZsoltTapolcai Honvéd SE
gulyás CsabaNincs adat
Horváth CsabaNincs adat
Kozma ImreTapolcai Honvéd SE
Magyar ZoltánNincs adat
Marton LászlóSárvári Kinizsi SE
Palánki AttilaHFE
Palánki AttilaHFE
Pölöskei TamásNincs adat
Szabó ZoltánTapolcai Honvéd SE
Tobak AttilaaTapolcai Honvéd SE
Vajthó LászlóNincs adat

Férfi 50 év felett

Név Egyesület
Mile PálNincs adat
Simon LászlóNincs adat
Varga ImreNincs adat

Női 18-39 év

Név Egyesület
Antal AdriennNincs adat
Baltáné Kiss KaludiaTapolcai Honvéd SE
Bárány NóraNincs adat
Bárány- Sólyom KatalinNincs adat
Csörnyei Csabáné NelliDÖKE
Dr. Tóth Noémi Csilla-
Giczi MáriaNincs adat
Heidecker ZitaMazsola KSE
Nagy EszterNincs adat
Nagy EszterNincs adat
Németh AlízNincs adat
Németh LillaZASZ SE
Németh LillaZASZ SE
Rédei JuditNincs adat
Somogyi GabriellaNincs adat

Női 40-49 év

Név Egyesület
Dr. Vidosa NoémiTapolcai Honvéd SE
Gazda Rita-
Hoffman HedvigTapolcai Honvéd SE
Ihász OrsolyaNincs adat
Ihász OrsolyaNincs adat
Imre ZoltánnéNincs adat
Paál ÉvaNincs adat
Paál ÉvaNincs adat
Papp TimeaTapolcai Honvéd SE
Pék IrénNincs adat

Női 50 év felett

Név Egyesület
Jagasitsné RitaSomlói Sólymok SE

Férfi váltó

Név Egyesület
(Balog-ÉK)Tapolcai Honvéd SE
Cséri Soma (Bence)Nincs adat
Lakossy Máté (Bence)Nincs adat
Cséri Bence (Bence)Nincs adat
Szabó György Vilmos (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Némethy Tamás (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Domonkos Sándor (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Marton Ádám (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Szabó György Vilmos (CardioMAX SE Scitec Pápa)CardioMAX SE
Némethy Tamás (CardioMAX SE Scitec Pápa)CardioMAX SE
Farkas Bálint (Farkasok)Nincs adat
(Fonnyadt Makk-Löttyedt Has)Tapolcai Honvéd SE
Rumankó Tibor (Futás Rabjai)Nincs adat
Sümeghy Balázs (Futás Rabjai)Nincs adat
Ács Bence (Futás Rabjai)Nincs adat
Ács Olivér (Futás Rabjai)Nincs adat
Cséri Soma (Máté-Soma)Nincs adat
Lakossy Máté (Máté-Soma)Nincs adat
Marton László (Száguldó csigák)Sárvári Kinizsi SE

Női váltó

Név Egyesület
Nagy Eszter (Kriszter)Nincs adat
Fentős Krisztina (Kriszter)Nincs adat
Beréti Zsanett (Ledöcögjük)Tapolcai Honvéd SE
(SPURIANYUK)---------------------
Epres Anna (Tapolcai atléták)
Fekete Júlia (Tapolcai atléták)Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai atléták)Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai atléták)Tapolcai Sportakadémia SE
Epres Anna (Tapolcai Sportakadémia )
Fekete Júlia (Tapolcai Sportakadémia )Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai Sportakadémia )Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai Sportakadémia )Tapolcai Sportakadémia SE
Epres Anna (Tapolcai Sportakadémia SE)
Epres Anna (Tapolcai Sportakadémia SE)
Fekete Júlia (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Fekete Júlia (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Epres Anna (Tapolcai Sportakadémia SE)
Epres Anna (Tapolcai Sportakadémia SE)
Fekete Júlia (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Fekete Júlia (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Pontyos Fanni (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE
Orbán Doroti (Tapolcai Sportakadémia SE)Tapolcai Sportakadémia SE