Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: DÖKE Futófesztivál 2014

Férfi 1,5 óra

Név Egyesület
Büki LászlóNincs adat
Mészáros ZsoltDÖKE
Szekretár JánosNincs adat
Takács LajosNincs adat

Női 1,5 óra

Név Egyesület
Hajósné Kelemen JuditNincs adat
Hakszer ErikaDÖKE
Kocsis BorbálaNincs adat
Kocsis LinaDÖKE
Kovács TamaraDK Team
Szarvas-Fekete LillaDÖKE

Férfi 12 óra

Név Egyesület
Czike NándorFutaPécs SE
Szilágyi LászlóNincs adat
Török TamásNincs adat
Ziener TamásNincs adat
Ziener TamásNincs adat

Női 12 óra

Név Egyesület
Lintz EdinaFutaPécs SE
Megyeri FerencnéDÖKE

Férfi 3 óra

Név Egyesület
Cseresnyés GáborNincs adat
Gherdán TamásNincs adat
Kovács TamásDöke
Pesoldt FerencNincs adat
Tóth GáborDÖKE
Varga RóbertDÖKE

Női 3 óra

Név Egyesület
Boruzs BeátaNincs adat
Lemelné Bohorsz Angélanincs
Mesztegnyei JuditDK Team
Molnár ÉvaN/A

Férfi 6 óra

Név Egyesület
Csepregi Miklós Nincs adat
Hegedüs IstvánNincs adat
Horváth LászlóNincs adat
Lemel Ákosnincs
Maczó AndrásZöld Gömb Klub
Varga IstvánNincs adat

Női 6 óra

Név Egyesület
Alexandra TakaróFutaPécs SE
Schweiszgut AnikóNincs adat

Női 12 órás váltó

Név Egyesület
Szarvas-Fekete Lilla (Anyuci futam)DÖKE
Monostori Lászlóné Betti (Anyuci futam)nincs
Fehér Brigitta (Anyuci futam)nincs
Galambos Tímea (Anyuci futam)nincs
Fónainé Nyirati Katalin (Anyuci futam)DÖKE
Varju Hajnalka (Anyuci futam)DÖKE
Parádi Judit (Anyuci futam)nincs

Férfi/vegyes 3 órás váltó

Név Egyesület
Verbőci Júlia (Monoton Hármas - A Verhető Tríó)PVSK
Miklós Zsolt István (Monoton Hármas - A Verhető Tríó)DÖKE
Tóth Mário (Monoton Hármas - A Verhető Tríó)DÖKE
Ürmös Krisztián (Szárnyaló Sasok)DÖKE
Gálffy Gyula (Szárnyaló Sasok)DÖKE
Németh Norbert (Váltóláz)Nincs adat
Putnoki Gergely (Váltóláz)Nincs adat

Férfi/vegyes 6 órás váltó

Név Egyesület
Pósa Ida (Papírkutyák)Nincs adat
Kovács Viktor (Papírkutyák)Nincs adat
Horváth Szabolcs (Papírkutyák)Nincs adat
Deme Balázs (Papírkutyák)Nincs adat

Női 6 órás váltó

Név Egyesület
Ürmösné Szepper Tímea (Runner-Team)DÖKE
Sedivy Renáta (Runner-Team)DÖKE
Tasnádi Erika (Runner-Team)DÖKE