Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: DÖKE Félmaraton 2014

F3 - 12 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Bártfai LászlóNincs adat
Büki LászlóNincs adat
Kálmándy ÁkosNincs adat

F4 - 12 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Horváth ZoltánNincs adat
Nyárfádi GáborNincs adat
Schenk OttóNincs adat

F6 - 12 km (60 év fölött)

Név Egyesület
Kolozsi ZoltanNincs adat

N3 - 12 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Mihály-Bede MónikaNincs adat
Schmidt TündeHauni Sopiana Sportkör
Szentgyörgyváryné Faragó NoémiNincs adat

N4 - 12 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Fridrich ÁgnesGyűrűfű SE
Kisné Félix TímeaDÖKE
Moroné Lázár ZsófiaNincs adat

F1 - 21 km (12 - 19 év)

Név Egyesület
Schmidt BenjáminNincs adat
Varga PatrikNincs adat

F2 - 21 km (20 - 29 év)

Név Egyesület
Farkas PéterKalocsai Földön Futók
Fischer GáborNincs adat
Fridrich SomaGyűrűfű SE
Halász ÁdámPSN Zrt.
Hidli GyulaNincs adat
Mészáros DávidFuTeam SE
Orosz CsabaDÖKE
Schnell AttilaHauni
Török TamásIron Team

F3 - 21 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Baukó FerencBallószög
Borbély BánkNincs adat
Budai FerencNincs adat
Búz CsabaNincs adat
Csepregi MiklósNincs adat
Danyi Gábor-
Dr. Pap TihamérNincs adat
Fekete GáborNincs adat
Forgó ZoltánNincs adat
Gábori MártonNincs adat
Gelányi AttilaNincs adat
Hőnyi ZsoltNincs adat
Horváth SzabolcsNincs adat
Jakus GáborMecsek Maraton Team
Kántor AttilaDÖKE
Kerekes BuktaMecsek Maraton Team
Koffenstein IstvánNincs adat
Koffenstein IstvánNincs adat
Kordé ZoltánNincs adat
Kovács FerencNincs adat
Kovács TamásDöke
Kovács ViktorCeglédi Honvéd
Ladányi RolandNincs adat
Németh LászlóFuTeam SE
Panocha DanielNincs adat
Pápista FerencFittbike SE
Putnoki GergelyNincs adat
Raffay RolandNincs adat
Szabó ZoltánFutaPécs SE
Szabó ZoltánNincs adat
Szebacher ZoltánDÖKE
Szendi BalázsNincs adat
Szücs JánosNincs adat
Szuper JózsefFutaPécs SE
Tarjányi AttilaNincs adat
Váczi LászlóNincs adat
Varga TamásHauni Sopiana Sportkör
Vida JánosHauni Sopiana Sportkör
Zsebeházi ZsoltNincs adat

F4 - 21 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Bán GergelyFutaPécs SE
Csörnyei CsabaNincs adat
Deme BalázsNincs adat
Gallai SzabolcsNincs adat
Györky ZoltánNincs adat
Hegedüs CsabaFutaPécs SE
Horváth LászlóNincs adat
Horváth ZoltánNincs adat
Kálovics FerencHélix SE
Kis IstvánDÖKE
Kispál LlászlóDöke
Kötő ZsoltNincs adat
Laklia ZoltánNincs adat
Lőrincz ZoltánFutaPécs SE
Mészáros ZsoltDÖKE
Mészáros ZsoltNincs adat
Nagy Mélykuti ÁkosNincs adat
Németh NorbertNincs adat
Németh SándorNincs adat
Savanyu NorbertNincs adat
Schneider TiborNincs adat
Sebestyén GyulaNincs adat
Szabó ZsoltNincs adat
Szilágyi LászlóDÖKE
Tóth CsabaDöke
Tóth GáborDÖKE
Varga IstvánNagymányok
Varga RóbertDÖKE
Vitéz AttilaNincs adat
Zieger ZsoltFuszekli
Zlatics JózsefFittbike Se

F5 - 21 km (50 - 59 év)

Név Egyesület
Bognár LászlóDÖKE
Czike NándorNincs adat
Inhoff JózsefFutaPécs SE
Kormos Károlynincs
Makk ImreNincs adat
Schneider PálNincs adat
Somogyi KárolyBKV Előre Se.-Ikarus BSE
Varga Zoltán TiborNincs adat

F6 - 21 km (60 év fölött)

Név Egyesület
Csönge Károly"nyugdíjas erdészek"
Heiner TiborFittbike SE
Kiss LászlóNincs adat
Poronyi GáborNincs adat

N1 - 21 km (12 - 19 év)

Név Egyesület
Molnár FanniNincs adat

N2 - 21 km (20 - 29 év)

Név Egyesület
Császár Enikő-
Takaró AlexandraFutaPécs SE
Takaró AlexandrsFutaPécs SE
Takaró AlexandrsFutaPécs SE
Tasnádi Erika JuditDÖKE

N3 - 21 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Benedek KarolinaMazsola KSE
Brozovàcz AliceNincs adat
Csörnyei CsabánéNincs adat
Dr. Beck AdriennNincs adat
dr. Zlatics SzilviaFittbike SE
Gusa ErnaNincs adat
Jillek RitaFutaPécs SE
Markó TímeaNincs adat
Meizer KingaHauni Sopiana Sportkör
Nagy YvettFutaPécs SE
Neviczky KrisztinaNincs adat
Pósa IdaNincs adat
Szatmári AdriennFutaPécs SE

N4 - 21 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Babity Mária-
Balajti HajnalkaNincs adat
Berdál IlonaPAFF
Fider KrisztinaNincs adat
Kiss Katalinnincs
Kovács Gabi EszterFutapest
Kubatov KláraFittbike SE
Megyeri FerencnéDÖKE
Mesztegnyei JuditDK Team
Somogyi Károly JánosnéBKV Előre Se.
Török KrisztinaFittbike SE
Varga AndreaFittbike SE

N5 - 21 km (50 - 59 év)

Név Egyesület
Hakszer ErikaDÖKE
Inhoffné Kovács MagdikaFutaPécs SE
Vajdáné Marsai ZsuzsaNincs adat

N6 - 21 km (60 év fölött)

Név Egyesület
Kolozsi ErzsébetAngyalcipők,NIKE
Lencsés ÉvaVitalitás SE. Balassagyarmat

F1 - 7 km (10 - 19 év)

Név Egyesület
Bencze BarnaFittbike SE
Budai BenceNincs adat
Horváth Dávid Döke
Lugosi DánielDÖKE
Lugosi DánielDÖKE
Pörnecz DávidDÖKE
Ürmös KrisztiánDÖKE

F3 - 7 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Csorba PéterFittbike SE
Dan JózsefHauni Sopiana Sportkör
Enisz ErnőNincs adat

F4 - 7 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Orsós FerencNincs adat

F5 - 7 km (50 - 59 év)

Név Egyesület
Angyó IstvánNincs adat
Tasnádi LászlóNincs adat

N2 - 7 km (20 - 29 év)

Név Egyesület
Vezér BoglárkaFittbike SE

N3 - 7 km (30 - 39 év)

Név Egyesület
Ábrahámffy LillaNincs adat
Fónainé Nyirati KatalinDÖKE
Gonda KataFittbike SE
Képíró Éva EszterNincs adat
Kraseczné Varga ÁgnesFittbike SE
Monostori LászlónéNincs adat
Szarvas-Fekete LillaDÖKE
Varju HajnalkaDöke

N4 - 7 km (40 - 49 év)

Név Egyesület
Both MónikaDÖKE
Hajósné Kelemen JuditNincs adat

Férfi váltó

Név Egyesület
Kovács Zsolt ("Ottvagyunkmár" 2/3)Döke
Petre Gábor ("Ottvagyunkmár" 2/3)Döke
Varjú Norbert (EGYMI Pécs-Komló)Nincs adat
Buzás Péter (EGYMI Pécs-Komló)Nincs adat
Király Balázs (Fittbike SE 1)
Pincehelyi László (Fittbike SE 1)
Dinya Illés (Fittbike SE 2)
Kósa Zoltán (Fittbike SE 2)

Női váltó

Név Egyesület
Mesztegnyei Judit (anyJaLánya)DK Team
Kocsis Lina (anyJaLánya)DÖKE
Hakszer Erika (Bizsutéria)DÖKE
Varjú Edit (Bizsutéria)DÖKE
MIhály-Bede Mónika (Buckaleányok)Nincs adat
Both Mónika (Buckaleányok)Nincs adat
Mészáros Katalin dr. (Fittbike SE 3)
Bellainé Gömöri Zsuzsanna (Fittbike SE 3)
Pósa Ida (Tüzes V.I.Z.)Nincs adat
Szabó Ildikó (Tüzes V.I.Z.)Nincs adat
Tasnádi Erika (Véraláfutók)DÖKE
Ürmösné Szepper Tímea (Véraláfutók)DÖKE

Vegyes váltó

Név Egyesület
Papp Ferenc (csakfuss)FutaPécs SE
Révész Beáta (csakfuss)FutaPécs SE
Szebacher Zoltán (CSIGAFUTAM)DÖKE
Geresics Tímea (CSIGAFUTAM)DÖKE
Sedivy Renáta (GyalogKakukk & SpeedyGonzales)Döke
Lévai Attila (GyalogKakukk & SpeedyGonzales)Döke
Lakatos Gyula (HAUNNI FELES1)Hauni Sopiana Sportkör
Szép Katalin (HAUNNI FELES1)Hauni Sopiana Sportkör
Goda László (HAUNNI FELES2)Hauni Sopiana Sportkör
Wéber Klaudia (HAUNNI FELES2)Hauni Sopiana Sportkör
Kordé Zoltán (Kordé Duó)Nincs adat
Kordéné Lutter Andrea (Kordé Duó)Nincs adat
Kerekes Bukta (Mecsek Maraton Team)Mecsek Maraton Team
Hermann Dóra (Mecsek Maraton Team)Mecsek Maraton Team
Somogyi Károly János (TEHENEK)BKV ELŐRE SC-IKARUS BSE
Hallgat Fanni (TEHENEK)BKV ELŐRE SC-IKARUS BSE