Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: DuatlonoZOO

A18-19 (junior) női

Név Egyesület
Varga DorinaGyötri Klub

A20-24 (Felnőtt1) férfi

Név Egyesület
Hadházi MátéDSC-SI
Sőrés DávidTekergők SE

A20-24 (Felnőtt1) női

Név Egyesület
Hadházi MátéDSC-SI
Pulai DorottyaNincs adat

A25-29 (Felnőtt2) férfi

Név Egyesület
Pulai GáborNincs adat

A25-29 (Felnőtt2) női

Név Egyesület
Cserni Emőkenincs
Demeter MónikaNincs adat

A30-34 (Felnőtt3) férfi

Név Egyesület
Törőcsik KárolyVISE Váci Ifjúsági Se Triatlon Klub

A30-34 (Felnőtt3) női

Név Egyesület
Szőke EnikőNincs adat
Veleczki ViktóriaELTE - BEAC Polythlon Triatlon Klub

A35-39 (Felnőtt4) férfi

Név Egyesület
Bozsik JózsefTTC 60 SE
dr Kalocsai LászlóTriatlon Villám SE
Jánosi BalázsFTC Triatlon
Székely AttilaNincs adat
Törőcsik KárolyVISE Váci Ifjúsági Se Triatlon Klub

A35-39 (Felnőtt4) női

Név Egyesület
Törőcsik KárolyVISE Váci Ifjúsági Se Triatlon Klub

A40-44 (Senior1) férfi

Név Egyesület
Berecz PéterTTC 60 SE
Bozsik JózsefTTC 60 SE
Kiss GáborFITTBIKE SE
Köves PéterNincs adat
Peszleg RolandCsepel Dolphins SC
Szmolnik ZoltánGyötri Klub
Tamási KrisztiánFTC Triatlon

A40-44 (Senior1) női

Név Egyesület
Dr. Pécsi AnnamáriaFTC Triatlon
Kovács EnikőTTC 60 SE
Tamásiné Pálfi LíviaFTC Triatlon

A45-49 (Senior2) férfi

Név Egyesület
Borenich GáborBudaörsi TKE
gál zsoltNincs adat

A45-49 (Senior2) női

Név Egyesület
Furucz ImrénéTTC 60 SE

A50-54 (Senior3) férfi

Név Egyesület
Bakó ZsoltMartfűi ÚTK.
Kovács EndreGyötri Klub
Szabolcs Gézaregisztrált versenyző
Tari TiborGyötri Klub

A55-59 (Senior4) férfi

Név Egyesület
Técsőy Istvánnincs

A65-69 (Veterán2) férfi

Név Egyesület
Náray-Szabó GézaLőrinc 2000 SE

A70-74 (Veterán3) férfi

Név Egyesület
Jánosi GyörgyFTC Triatlon
Jánosi GyörgyFTC Triatlon
Palágyi ZsoltUTE Budapest
Szebeni EndreBudaörsi Triatlon Klub

A70-74 (Veterán3) női

Név Egyesület
Szebeni EndreBudaörsi Triatlon Klub

Gyermek férfi

Név Egyesület
Antal András 4282UTE Merida
Fajt ÁdámDABASI SZSE
Hegedüs KevinGyötri
Hornyák DömeMartfűi ÚTK.
Kalocsai KristófTriatlon Villám SE
Kanyik András DABASI SZSE
Kovács LeventeMartfűi ÚTK.
Nagy LászlóTekergők SE
Németh CsabaMartfűi ÚTK.
Nyári LászlóUTE Merida
Szabó LeventeGyötri Klub
Vanó GergőSalgótarjáni H.K.E.

Gyermek női

Név Egyesület
Baltás OlgaJogging Plus Szuperinfó Futóklub
Baltás OlgaJogging Plus Szuperinfó Futóklub
Bukovszki TündeDABASI SZSE
CSÁK VIRÁGBALATONI TRIATLON TEAM SIÓFOK
Erős Adél 4999UTE Merida
Gyallai MátéGyötri Klub
Honos CsengeFTC Triatlon
LENDVAI LUCAVIZISPORT SE
Pál DalmaJaszberényi Tri. SE.
Puruczki DorinaGyötri Klub
Rojik DóraUTE Merida
Simon SzimonettaBBSC Balatonboglár
Szabó EszterGyötri Klub
Thuróczy ÁronTriaktív SE
TŐRE VIVIENTRICEPSZ SE

Ifjúsági férfi

Név Egyesület
CSOLÁK DÁNIELGYÖTRI
Fegyveres MátéTekergők SE
Gyallai SomaGyötri Klub
HEGEDŰS KRISZTIÁNTRICEPSZ SE
Ivkovic IvánMartfűi ÚTK.
Roa Pölöskei Santiago Dénes 3871UTE Merida
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéTriatlon Villám
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat
Tóth MátéNincs adat

Ifjúsági női

Név Egyesület
Bérczi BlankaMartfűi ÚTK.
Lefor MercédeszMartfűi ÚTK.
Pataki AnnaJaszberényi Tri. SE.
Simon LiliNincs adat

Nyílt férfi

Név Egyesület
Berecz Dávid Renátóamatőr
Kerékgyártó BalázsBláthy Szakközép Miskolc
Nyitrai Attila MárkBláthy Szakközép Miskolc
Révész PéterBláthy Szakközép Miskolc
Szalai AndrásBKV Előre Sc
Tóth ZoltánNincs

Serdülő férfi

Név Egyesület
Csató GergelyMartfűi ÚTK.
Felber ÁkosJaszberényi Tri. SE.
Hegedüs ErikGyötri
Kókai Olivér Mété-
Kovács PéterMartfűi ÚTK.
Laczkó Soma BálintSalgótarjáni H.K.E.
LENDVAI ANDRÁSVIZISPORT SE
LENDVAI ANDRÁSVIZISPORT SE
Mészáros ViktorCsepel Dolphins SC
Papp TamásTriatlon Villám
RADVÁNYI MÁRKBALATONI TRIATLON TEAM SIÓFOK
RADVÁNYI MÁTÉBALATONI TRIATLON TEAM SIÓFOK
Rézműves TiborCsepel Dolphins SC
Sándor TamásSalgótarjáni H.K.E.
Soós GergőCsepel Dolphins SC
Szőke KristófGyötri Klub
Tamás DánielTekergők SE
Tóth Zalán ZénóSalgótarjáni H.K.E.
Vaczkó GáborFTC Triatlon

Serdülő női

Név Egyesület
Árvai DóraGyötri Klub
Bácsmegi BoglárkaMartfűi ÚTK.
Bakó RékaTriatlon Villám
Barát NikolettaFTC Triatlon
Bukovszki BoglárkaDABASI SZSE
Cseri BettinaCsepel Dolphins SC
Molnár Sára KataTekergők SE
Néveri SzilviaVISE Váci Ífjúsági Sport Egyesület
Petrov DorottyaUTE-Merida
SÓFALVI RENÁTABALATONI TRIATLON TEAM SIÓFOK
Szabó LucaVáci Ifjúsági Sport Egyesület
Szerdahelyi SzonjaBBSC Balatonboglár

Újonc1 férfi

Név Egyesület
Demeter KolosJászberényi Triatlon Egyíesület
Fejes BalázsJaszberényi Tri. SE.
Gulyás Szilveszternincs
Kalocsai MiklósTriatlon Villám SE
Kovács GyulaTekergők SE
Molnár LeventeNincs adat
Próba GyerekNincs adat
Szabó JánosTekergők SE
Tóth ÁkosVeresegyház VSK
Vincze SzabolcsJászberényi Triatlon Egyesület

Újonc1 női

Név Egyesület
Balla FanniJaszberényi Tri. SE.
bernáth RebekaFazekas ált.isk. Miskolc
Horváth Eszter FlóraCsepel Dolphins SC
Kiss EszterFazekas ált.isk. Miskolc
SZABOLCS REGINAFazekas ált.isk. Miskolc

Újonc2 női

Név Egyesület
Bartkó VirágTarjáni Tornádó Triatlon
Bunda BíborkaVeresegyház VSK
Csányi ZsófiaVeresegyház VSK
Felber DőraJaszberényi Tri. SE.
Horváth Karolina HelgaCsepel Dolphins SC
Kókai Tíria KíraNincs adat
Peszleg DominikaCsepel Dolphins SC
Sági FanniMartfűi ÚTK.
Schuchmann EszterTarjáni Tornádó Triatlon
Szekeres TamaraCsepel Dolphins SC

Újonc2 férfi

Név Egyesület
Dobos Zsolt AdriánCsepel Dolphins SC
Erdélyi DánielMartfűi ÚTK.
Frischmann AlexNincs adat
Gyallai BercelGyötri Klub
HEGEDŰS KRISTÓFNincs adat
HEGEDŰS KRISTÓFTRICEPSZ SE
Holba DánielCsepel Dolphins SC
Kalocsai MátyásTriatlon Villám SE
Makovinyi AttilaGyötri Klub
Molnár RóbertTekergők SE
Néveri KonrádVISE Váci Ífjúsági Sport Egyesület
Pápai BalázsMartfűi ÚTK.
Sánta Ármin KonrádTekergők SE
Tóth Botond ÁkmosSZKHSE
Tóth MártonVeresegyház VSK
Vincze ÁkosJászberényi Triatlon Egyesület