Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: VI. Zagyvamenti Maraton

Félmaraton férfi 12-39

Név Egyesület
Bakos DánielÚjszászi VVSE
Baukó FerencNincs adat
Bozsik JózsefTTC 60
Csibra Zoltán Yakuzák
Csuka BalázsNincs adat
Dr. Kui PéterNincs adat
Dr. Stumpf György-
Fecske KálmánJSE Kondor ITF Taekwon-do
Földi FlóriánNincs adat
Forgács ImreBöszörményi Körútfutók SE
Harsányi TamásMVSI
Hegedűs SándorBöszörményi Körútfutók SE
Horváth Attila MárkNincs adat
Horváth NorbertNincs adat
Jamrik KrisztiánBadiszvse
Jobbágy LászlóNincs adat
Juhos RolandGladiátor
Katonka PálBöszörményi Körútfutók SE
Keller ZoltánSAP Hungary
Kisbalázs TamásNincs adat
Konkoly GergelyNincs adat
Kurják TamásNincs adat
Kurják Tamástamas.kurjak@nsn.com
Molnár AndrásYakuzak Se.
Molnár ZoltánBöszörményi Körútfutók SE
Nagy ImreNincs adat
Nagy IstvánJSE Kondor ITF Taekwon-Do
Ősze ZoltánNincs adat
Perlaki ZsoltStuber SC
Reiner JánosNincs adat
Rochy PeterPostas SE
Ságodi ZoltánNincs adat
Soós LászlóJászberényi Taekwon-Do Klub
Szekeres CsabaNincs adat
Sződi SzabolcsNincs adat
Szőllősi GáborNincs adat
TÓTH ZSOLTNincs adat
Tugyi JózsefNincs adat
Vágó TamásPSE
Varga András.
Vékás Kovács JózsefNincs adat

Félmaraton férfi 40-49

Név Egyesület
Bacsa JánosNincs adat
Bajdik BélaNincs adat
Bartóki JózsefLVG
Benke JánosNincs adat
Berecz PéterTTC60
Bujdosó BélaJászberényi Sakk Kör
Csizmadia LórántNincs adat
Csombordi TiborNincs adat
Eperjesi NándorJászberényi Taekwon-Do Klub
Fodor MiklósGladiátor
gál zsoltNincs adat
Gavallér JózsefBKV Előre
Gazsi IstvánNincs adat
Gedei SándorNincs adat
Gherdán TamásNincs adat
Göbölyös ZsoltPilisi Falka Team
Járomi BélaJászberény Futászai
Kelemen GáborNincs adat
Kiss AndrásNincs adat
Kocza IstvánNincs adat
Kovács TiborNincs adat
Kovács TiborNincs adat
Kovács ZoltánNincs adat
Laczkó Gáborbadiszvse
Molnár Róbert-
Molnár Róbert-
Nagy RóbertJászberényi Triatlon Egyesület
Pukkai LászlóNincs adat
Schulcz GyörgyBADISZVSE
Sipos LászlóNincs adat
szaszkó nándorújszászi vvse
Taczman Lajos drNincs adat
Tóth GáborNincs adat
Tukora István-
Vincze GyulaJászberényi Triatlon Egyesület
Yokochi ShinsukeELTE-BEAC Polythlon
Yokochi ShinsukeNincs adat

Félmaraton férfi 50-59

Név Egyesület
beki gaborNincs adat
Bíró SándorNincs adat
Czigány IstvánNincs adat
Fekete AntalBöszörményi Körútfutók SE
Hajdú PéterRunberries
harsányi zsoltNincs adat
Juhász JózsefNincs adat
Kabafalvi SándorNincs adat
László ZoltánNincs adat
Molnár LajosNincs adat
Mórucz Sándornincs

Félmaraton férfi 60-

Név Egyesület
Ajkay AntalSárvári Kinizsi SE
Kőszegi LajosFutapest
PETŐ ANDRÁS FERENC-

Félmaraton női 12-34

Név Egyesület
Bihari-Petrovszki RenátaNincs adat
Budai BeátaNincs adat
Dániel DóraNincs adat
Demeter MónikaNincs adat
Fodor ZsófiaGladiátor
Góth ViolaNincs adat
Hadházi DánielnéNincs adat
Lagzi-Kovács JuditNincs adat
Simó Nilla AnitaNincs adat
Szabó NóraNincs adat
Telepovszki OlgaNincs adat
Vékás Kovács MariannaNincs adat
Zaveczki ErikaNincs adat

Félmaraton női 35-49

Név Egyesület
Áfra AndreaBöszörményi Körútfutók SE
Bálits ÉvaNincs adat
Datázs AngelikaNincs adat
Dr Mayer KrisztinaNincs adat
dr Telepovszki ÁgnesNincs adat
Füzér Melindajb tri
Kemenesi Anita RitaNincs adat
Lékóné Pénzes IbolyaNincs adat
Mohácsi JuditNincs adat
NÁDHÁZI kATALINNincs adat
Perlaki-Takács AndreaNincs adat
Rábai ZsuzsannaNincs adat
Rachel DeBuckNincs adat
Sitnikiewicz AndreaPSE
Szabó KatalinNincs adat
Szabó TündeNincs adat
Vajda NóraBöszörményi Körútfutók SE
Veres CsillaPSE

Félmaraton női 50-59

Név Egyesület
Ocsovainé Gombás MáriaNincs adat
Vékás Kovács JózsefnéNincs adat

Félmaraton női 60-

Név Egyesület
Kolozsi ErzsébetNincs adat
Perepatics MáriaBKV Előre

Maraton férfi 18-39

Név Egyesület
Bálint János-
dr. Visnyei ZsoltNincs adat
Fodor GáborPénzügyőr SE
Gődér ZsoltNincs adat
Halasi IstvánPénzügyőr SE
Hidasi ZoltánSzHSE
Hidasi ZoltánSzHSE
Koffein KapitányNincs adat
Kovács Attila CsabaZUGFLOW
Makkos LórántUni Sport Klub
Németh-Döltl GyörgyPénzügyőr SE
Nyitrai CsabaJászberény futászai
Part DávidNincs adat
PETŐ ANDRÁS-
Sal GergelyNincs adat
Sándor MiklósNincs adat
Schneider Lászlóninics
Szabó Albert ManasséNincs adat
Tarjáni ZoltánNincs adat
Vidovich KálmánNincs adat
Vidovich KálmánLehel Vezér Gimnázium
Zimonyi AttilaNincs adat

Maraton férfi 40-49

Név Egyesület
CSONTOS TIBORKÖRUTFUTOK SE
Csortos LászlóNincs adat
Fenyves ZoltánNincs adat
JÁROSI TamásZebra Futóklub
Juhos GáborVarga Robitól
Kele Gézakomarnomarathon.szm.sk
Kovács AttilaNincs adat
Molnár TiborNincs adat
Ónodi AttilaNincs adat
Papp SándorDebreceni Rendőr Se.
Vincze ZsoltNincs adat
Visnyei JózsefNincs adat

Maraton férfi 50-59

Név Egyesület
Darányi JánosNincs adat
Furcs ErnőÚjszászi VVSE
Jakab TiborNincs adat
Sipos SándorTávfutóművek, HASE
Tigyi LászlóNudlik SE

Maraton férfi 60-

Név Egyesület
Frank TiborEMU
Maczó AndrásNincs adat

Maraton női 18-34

Név Egyesület
Izsó MónikaNincs adat
Kolláth ZsófiaNincs adat
Zsigri KatalinDK Team

Maraton női 35-49

Név Egyesület
Bálint ÉvaNincs adat
Bálint ÉvaNincs adat
Besenyei MónikaNincs adat
Czégény ErzsébetElite Fitt
dr Telepovszki ÁgnesNincs adat
Druskó ZsófiaKanizsai Futóklub
Hangya AndreaNincs adat
Kovács GyörgyiNincs adat
Mikusik Krisztinanincs
Péter KrisztinaFutakeszi

Félmaraton párban férfi 100-

Név Egyesület
Darányi János (DARFUT)Nincs adat
Darányiné Haris Gabriella (DARFUT)Nincs adat
Kolozsi Erzsébet (Er+Zo)Nincs adat
Kolozsi Zoltán (Er+Zo)Nincs adat
Szabovik Zoltán István (KÉK ÉG )Auriga SSK
Vincze Gábor (KÉK ÉG )Auriga SSk
Nagy Róbert (Ózdi Teknőcök)Ózdi Teknőcök
Bordás Béla (Ózdi Teknőcök)Ózdi Teknőcök

Félmaraton párban női 38-79

Név Egyesület
Nagy Mónika (Apáti Csajos Team)Nincs adat
Tajti Judit (Apáti Csajos Team)Nincs adat
Kubacsek Éva (Barátnők)Nincs adat
Holló Judit (Barátnők)Nincs adat
Simon Orsolya (Bármi Áron)Yakuzak Se
Szakóki Laura (Bármi Áron)Yakuzak Se
Fodor Zsuzsanna (FAIRY WNGS)BADISZVSE
Cserődi Melinda (FAIRY WNGS)BADISZVSE
Füzér Melinda (Fűrész)jb tri
Réti Szilvia (Fűrész)jb tri
Furucz Imréné (Hatvani csajok)TTC60
Drabos Dalma (Hatvani csajok)Hatvani Szabadidő Sport Egyesület
Demeter Mónika (Ironlyányok)Nincs adat
Notheiszné Ihász Adrienn (Ironlyányok)Nincs adat
Szőke Fanni (Never mind!)Nincs adat
Tamás Lilla (Never mind!)Nincs adat
Bartókiné Koczka Éva (Rokonok)LVG
Bartóki Liliána (Rokonok)
Csikós Lajosné (Szentandrási lányok)Nincs adat
Csoszor Csabáné (Szentandrási lányok)Nincs adat
Veres Csilla (Veres-Vörös)PSE
Kissné Horváth Lívia (Veres-Vörös)PSE

Félmaraton párban férfi -37

Név Egyesület
Vincze Ákos (DALÁKI)Jászberényi Triatlon Egyesület
Pál Dalma Zoé (DALÁKI)Jászberényi Triatlon Egyesület
Szabó Bálint (Jászberényi Taekwon-Do)Jászberényi Taekwon-Do Klub
Horváth Kornél (Jászberényi Taekwon-Do)Jászberényi Taekwon-Do Klub
Kiss Ádám (Kavicsmászók)Nincs adat
Kókai Olivér Máté (Kavicsmászók)Nincs adat
Kovács Marcell (Marci&Gergő)Nincs adat
Mike Gergő (Marci&Gergő)Nincs adat

Félmaraton párban női -37

Név Egyesület
Juhász Krisztina (JuLó)Nincs adat
László Nóra (JuLó)Nincs adat

Félmaraton párban férfi 38-79

Név Egyesület
Kovács Huba (6K Team)Nincs adat
Konnáth Melinda (6K Team)Nincs adat
Csernáth Erzsébet (Böszörményi Körútfutó Vegyes)Böszörményi Körútfutók SE
Vastagh György (Böszörményi Körútfutó Vegyes)Böszörményi Körútfutók SE
Fejes Attila (Fuss Forrest fuss)Tehetség SE
Fejes Zsófia (Fuss Forrest fuss)Tehetség SE
Lesták Mátyás (Gondole)Nincs adat
Kovács Tímea (Gondole)Nincs adat
Gyetvai Róbert (Gyetvaiék)Nincs adat
Varga Csilla (Gyetvaiék)Nincs adat
Virág György (Gyuri&Karina)Nincs adat
Kovács Karina (Gyuri&Karina)Nincs adat
Keresztesi Bálint (Kereszték)Nincs adat
Keresztesi Balázs (Kereszték)Nincs adat
Keresztesi Bélint (Keresztesi)nincs
Keresztesi Balázs (Keresztesi)-
Tölgyesi Blanka (Lippiti-klippiti)Nincs adat
Kocsis Zoltán (Lippiti-klippiti)Nincs adat
Laczkó Gábor (Palóc Párduc Pár)BADISZVSE
Laczkó Levente (Palóc Párduc Pár)BADISZVSE
Ősze Zoltán (Phoenix)Nincs adat
Kerékgyártó Tímea (Phoenix)Nincs adat
Barna Nelli (Star Trek Voyager)Nincs adat
Lipták Dániel (Star Trek Voyager)Nincs adat
Konkoly Gergely (Szőlőskert)Nincs adat
Konkoly Viktor (Szőlőskert)Nincs adat
Harsányi Tamás (Tökfőzelék)Nincs adat
Pauska Tamás (Tökfőzelék)Nincs adat
Iván Sándor (törpék79)
Soós Norbert (törpék79)

Félmaraton párban női 80-99

Név Egyesület
Rezesné Éder Judit (Kolléganők)Auriga SSK
Szabovikné Szuromi zsuzsa (Kolléganők)
Tóth Julianna (Körútfutó Angyalok)Nincs adat
Forgácsné Bertalan Szilvia (Körútfutó Angyalok)Nincs adat
Rith Szilvia (Napsugar)Badiszvse
Juhász Brigitta (Napsugar)Badiszvse

Félmaraton párban férfi 80-99

Név Egyesület
Hajnal-Nagy Gábor (Apukák)Nincs adat
Kékesi Csaba (Apukák)Nincs adat
Dr. Ubrankovics Zsolt (Falka Team)Merkapt Maraton Team SE
Kasa Tibor (Falka Team)Merkapt Maraton Team SE
Járomi Béla (Jászberény Futászai)Jászberény Futászai
Nemoda Zsolt (Jászberény Futászai)Jászberény Futászai
Bartóki József (Majdnem rokonok)LVG
Németh Róbert (Majdnem rokonok)
Molnár Tibor (Molnárék)Nincs adat
Molnár Tiborné (Molnárék)Nincs adat
Nagy István (Nagyok)Nincs adat
Nagyné Fülöp Krisztina (Nagyok)Nincs adat