Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: IX. Tárnoki Tófutás - 2013

13 km férfi 40 év alatt

Név Egyesület
Csató FerencNincs adat
Cser LászlóTárnoksprint SE
Erős IstvánNincs adat
Faragó NorbertNincs adat
Fésüs GergőBenta Judo
Káplár SzabolcsNincs adat
Kardos ZoltánNincs adat
Kota JózsefNincs adat
Krausz JánosBenta Judo
Kruchió Gyula ÁronII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Lemúr Miklóshosszutav.blog.hu
Mezei GergelyTárnokSprint SE
Mráz IstvánTárnok KSK ÖF
Muk András rrrokahosszutav.blog.hu
Mülhauser AttilaSziget-Com
Pintér AndrásSzigetCom
Pozsgai TiborNincs adat

13 km férfi 40 év fölött

Név Egyesület
Dobi Andráshosszutav.blog.hu
Gaszt AttilaBenta Judo
Miller AndrásNincs adat
Rózsavölgyi JózsefTÉTE
Schneider GáborNincs adat
Szabó AndrásNincs adat
Timkó ZoltánIronteam SE
Zsuppán IstvánNincs adat

13 km női 40 év alatt

Név Egyesület
Apostol JutkaIronteam
Balog DóraKözös Sport Egyesület
Czira Tamásné PanniNincs adat
Dominics LindaNincs adat
Falus Adrienn drNincs adat
Gáspár PetraNincs adat
Lévárd MelindaCsemete Alapítvány
Nagy KatalinBikram Jóga Team
Nodari ZsuzsiNincs adat
Orosz GabriellaNincs adat
Pétervári FruzsinaNincs adat
Rácz Lilla-

13 km női 40 év fölött

Név Egyesület
Bakó MónikaSpuri Sc
Bogyó ÉvaTÉTE
Diószeghy FruzsinaSpuri Sc
Gyurcsák SzilviaSpuri Sc
Lenténé Győri Anikó dr.TárnokSprint SE.
Matyeákné Farkas TündeNincs adat
Molnár JuditNincs adat
Snow AndreaCsemete Alapítvány

2.7 km fiú 10 év alatt

Név Egyesület
Almási PatrikBenta Judo
Balogh KevinII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Barki GáborTárnoki Karate Klub
Baumgarner ÁkosII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Bégány IstvánÁltalános Iskola Tárnok 3. c.
Blázsovics MátéII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Borbély ÁkosII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Bottyan-Laborcz GyörgyII.Rákóczi F.Ált. Iskola 3.c.
Bottyan-Laborcz MátyásNincs adat
Bottyan-Laborcz NándorII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Cservenyi BenceBenta Judo
Éringer TamásII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Fónai Bálint DánielNincs adat
Giczi PatrikII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Goldinger DávidNincs adat
Hardi Levente ÁlmosII.Rákóczi F. Ált.isk. 2.c.
Isépy CsongorNincs adat
Jankó DonátÁltalános Iskola Tárnok 3. c.
Juhász JánosII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Kelemen Gergő IstvánII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Kiss Botond FarkasBenta Judo
Kósik BenceII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Kulcsár LeventeBenta-Bringa
Kulcsár Levente (judo)Benta Judo
Miller BoldizsárNincs adat
Mráz BenceNincs adat
Nagyváradi ViktorBenta Judo
Németh BenceBenta Judo
Németh ZsomborBenta Judo
Pólai BotondNincs adat
Radnai András TamásNincs adat
Rappi AttilaSziget-Com Zrt.
Rebi ZsomborSziget-Com
Rosta ZalánNincs adat
Sajben ÁkosBenta Judo
Sárosi Áron PéterÁltalános Iskola Tárnok 3. c.
Somogyi PéterÁltalános Iskola Tárnok 3.c.
Szanyi TamásII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Száraz Gyula-
Szekeres KristófII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Szilágyi ErikTárnoki Karate Klub
Szilágyi KoppányBenta Judo
Szűcs DánielII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Vajda AttilaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Varga GellértBENTA JUDO
Varró BercelBenta Judo
Varró MarcellBenta Judo

2.7 km fiú 11-14 év

Név Egyesület
Baranovics BalázsII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Barki MilánTárnoki Karate Klub
Bócsa AttilaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Bodnár TiborII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Csippán GyörgyII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Farkas MárkII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Fésüs BenceBenta Judo
Gábor ZoltánII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Gacsar AndrásBenta Judo
Gaszt MilánBenta Judo
Héthy DominikII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Hirt ÁdámII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Isépy BotondNincs adat
Isépy ZsomborNincs adat
Joó AttilaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Kálmán Zoltán ImreII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Kerekes FerencII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.a.
Kiss DánielBatthyány Általános és Sportiskola
Klem BarnabásTárnokSprint SE
Kovács IstvánBenta Judo
Marozsán DánielTárnoki karate klub
Marozsán JózsefII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Medigen L. BendegúzII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Mészár LeventeBatthyány Ált. isk. és Sportiskola
Móra KristófII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Mülhauser LeventeSziget-Com
Muskovits MilánII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Nagy FlóriánII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Nemes GáborII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Paczolay GergelyII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Papp MátéII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Rácz Gergely BarnabásII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Raczky GáborII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Sárközi TiborII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Sömen DánielII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Sudár Máté SomaBenta Judo
Szabó ZsoltII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Sztojka RolandII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Takács PatrikII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Tálasi LajosII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Vida AttilaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Vincze Martin ZsoltII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Walde MárkNincs adat

2.7 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Brevák BenceTárnoki Karate Klub
Kovács LeventeNincs adat
Oláh BalázsNincs adat
Rácz SándorTárnoki Karate Klub
Szöllősi ZoltánTárnoki Karate Klub
Walde ViktorNincs adat

2.7 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Almási CsabaBenta Judo
Benke LeventeBenta Judo
Blázsovics CsabaNincs adat
Érdi AntalII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b. - tanár
Farkas FerencNincs adat
Goldinger ZoltánNincs adat
Horváth GyulaNincs adat
Kelemen IstvánNincs adat
Kósik CsabaNincs adat
Marozsán JózsefNincs adat
Szabó FerencNincs adat
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE
Szűcs KrisztiánNincs adat
Valkó PéterNincs adat
Varga TiborNincs adat
Varró GáborNincs adat

2.7 km lány 10 év alatt

Név Egyesület
Berczi NikolettaÁltalános Iskola Tárnok 3.c
Béres BernadettII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Bor JankaNincs adat
Csordás ViktóriaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Ferencz VirágBenta Judo
Haicsig RebekaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Hanák VeronikaBenta Judo
Hardi Noémi AnnaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Keller VirágII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
László EnikőII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Menyhárt KittiII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Mészár VirágII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Nagy GrétaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Nagy ViktóriaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Nagy ZsófiaNincs adat
Petrik Luca
Pólai PetraNincs adat
Poszmik ZsuzsannaNincs adat
Radnai Réka LillaNincs adat
Ratin LauraII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Sloan Amélia EmmaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Szabó AnnaNincs adat
Takács Hajnalka VeronikaII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.b.
Takács VeraII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Tóth Anna ÉduaBenta Judo
Tóth KiaraII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.
Varga NóraNincs adat
Villás VivienII.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d.

2.7 km lány 11-14 év

Név Egyesület
Beck LíviaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Benkő CsengeII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Böhm PatriciaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.a.
Bujáki BiankaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Farkas OlgaSziget-com Zrt.
Filimon BeatrixII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Fülöp NoémiII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Gábor CintiaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.a.
Gaszt ViolettaBenta Judo
Gregor NikolettII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Isépy KingaNincs adat
Kereszturi JuliannaNincs adat
Kiss ReginaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Kőnig NikolettBatthyány Általános és Sportiskola
Kósik AnnamáriaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Kozma LiliBenta Judo
Kulcsár CsillaII.Rákóczi F. Ált.isk. 5.b.
Lengyel EvelinII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Lestyán EnikőBatthyány Általános és Sportiskola
Losits RitaII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Marczell Pannacsaládi
Matyeák TündeII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Nagy PetraII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Nemes BeátaII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Németh TündeII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Orosz HajnalkaII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Petrik KatalinII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Pocseg NoémiII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Rácsai AnnaII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Raczky AnettII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.b.
Répási RitaII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Sárközi RominaEtyekfutók egyesület
Simó Zsuzsa CsengeNincs adat
Somogyi RékaII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.
Susánszky AnnaNincs adat
Száraz Krisztina II. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Turi ÁgotaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Váraljai PetraII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Varga Zsuzsanna AndreaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a.
Zelenka ZitaII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c.

2.7 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Kereszturi Dóra LiliNincs adat
Kulcsár Viola DalmaBenta-Bringa
Siklós LucaNincs adat
Varga AvarkaNincs adat

2.7 km női felnőtt

Név Egyesület
Almási Alexandra Benta Judo
Bálint ÉvaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a. - tanár
Benke ElizaBenta Judo
Bodnár TibornéNincs adat
Buzogány MelindaII.Rákóczi F. Ált.isk. 6.a. - tanár
Ferencz MónikaBenta Judo
Hardiné Csontos SzilviaNincs adat
Horváth AnikóBenta Judo
Horváthné Polyák Dóra Dr.II.Rákóczi F. Ált.isk. 1.d - tanár
Kántor TímeaTárnoki Karate Klub
Katonáné Ekker IldikóNincs adat
Kelemen RékaNincs adat
Kósik CsabánéNincs adat
Kostyál AndreaBenta Judo
Kota AndreaNincs adat
Kovács OrsolyaNincs adat
Kovácsné Vatamány ErikaSziget-Com Zrt.
Kozel KláraBenta Judo
Laborcz LauraNincs adat
MarczellKiss Juditcsaládi
Megyeri ÁgnesNincs adat
Megyeriné Leszkovszki KatalinII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b. - tanár
Mónus ÁgnesSziges-com Zrt.
Mülhauser GyöngyiSzigetCom
Nagy BrigittaBenta Judo
Petrik IstvánnéNincs adat
Petrikné Kenderesi EdinaNincs adat
Pintér LászlónéII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.c. - tanár
Poszmikné Lőrincz AnitaNincs adat
Rappi ÁgnesSziget-Com
Sebestyén EszterNincs adat
Szinyéri JuditBenta-Bringa
Szöllősi VeronikaTárnoki Karate Klub
Vargáné Dezső KrisztinaNincs adat
Vereb DorottyaNincs adat

6.5 km fiú 14 év alatt

Név Egyesület
Balogh BélaBatthyány Általános és Sportiskola
Bártfai PéterBenta Judo
Kelemen DávidFutapest Klub
Klem KristófTárnokSprint SE
Körtvélyesi MátyásBatthyány Ált. Isk. és Sportiskola
Lukács LászlóNincs adat
Molnár PatrikVUK SE
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Németh SzabolcsNincs adat
Pató MarcellBenta Judo
Paulik AttilaBenta SE
Szabó PatrikBatthyány Általános és Sportiskola
Szegfű BenedekBenta Judo
Szilágyi ZalánBenta Judo
Szűcs KrisztiánII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.
Vágási TiborBenta Judo
Vidák KálmánII. Rákóczi F.ált.isk. 5.b.

6.5 km férfi 15 - 18 év

Név Egyesület
Rácz ÁdámTárnoki Karate Klub
Susánszky MátéTárnoki Karate Klub
Vigmond SándorSziget-Com Zrt.

6.5 km férfi felnőtt

Név Egyesület
Éles GáborNincs adat
Érdi AntalII.Rákóczi F. Ált. Isk. Tárnok
Farkas ZoltánSziget-Com
Gulyás RóbertNincs adat
Herczku JózsefSzigetCom
Héricz JózsefBenta Judo
Isépy ZoltánNincs adat
Kelemen LászlóFutapest Klub
Keller ZoltánHanimec Kt. & Sportegyesület
Kovács GáborNincs adat
Lente Sándor Dr.Nincs adat
Muk PéterTárnoki Karate Klub
Mülhauser ZoltánSziget-Com
Muskovics GaborNincs adat
Nagy Sándor4FuTárnok
Nagy ZsoltNincs adat
Németh FerencNincs adat
Németh SándorBenta Judo
Omai PéterNincs adat
Pétervári AntalNincs adat
Pocseg FerencNincs adat
Poszmik GézaNincs adat
Sembery GáborNincs adat
Simó KárolyNincs adat
Soós JenőTÉTE
Szabó LászlóSziget-Com Zrt
Szalay Tamás Lajosmagán
Szatmári KálmánNincs adat
Szilágyi JánosTárnok Sprint SE
Szokolai CsabaSziget-Com
Szolnoki GáborNincs adat
Tóth GyörgyBenta Judo
Walde Zsolt drNincs adat

6.5 km lány 14 év alatt

Név Egyesület
Héricz VeronikaBenta Judo
Szilágyi _Enikő Tárnoki Karate Klub
Tóth Sára FruzsinaBenta Judo

6.5 km női 15 - 18 év

Név Egyesület
Herendi RebekaTÉTE
Kaiser AlexandraBSI Futónagykövet-Tárnok
Sárközi KittiEtyeki Futók Egyesülete
Sztojka JuliannaII.Rákóczi F. Ált.isk. 7.b.

6.5 km női felnőtt

Név Egyesület
Balázs MariannFutapest Klub
Benedek NikolettNincs adat
Bodnár BernadettBenta Judo
Bodor SzilviaBenta Judo
Buda GabriellaNincs adat
Egyedi ÉvaNincs adat
Falus EszterNincs adat
Farkas TímeaNincs adat
Fónai JánosnéNincs adat
Goldinger ZoltánnéNincs adat
Győri Barbara dr. Nincs adat
Gyurkóczi HenriettaNincs adat
Horváth ErikaSzigetCom
Isépy GyöngyiNincs adat
Kanizsai BeátaNincs adat
Kántor SzilviaBudapest Police Sportegyesület
Kis ÉvaNincs adat
Kovács Zita4FuTárnok
Marozsán Józsefnétárnoksprint
Nagy KingaBenta Judo
Némethné Tarcza ZsófiaNincs adat
Rostáné Dénes ErikaNincs adat
Siklós Kata4FuTárnok
Suhajda EmeseSzigetCom
Suplicz IldikóTárnok Sprint SE
Szabó-Turcsi CeciliaNincs adat
Tomeg GizellaTárnoksprint SE
Vargáné Magyar Erika4FuTárnok