Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: III.Tapolca Félmaraton

Férfi 18-39 év

Név Egyesület
Bicsérdi KornélNincs adat
Czili GyörgyTapolcai Honvéd SE
Fekete Sándorrépa
Fonódi TamásZASZ SE
Füle ZsoltNincs adat
Gorza IstvánHaladás VSE
Horváth Zoltán ÁkosNincs adat
Jacsó Ádám ZoltánNincs adat
Jagasits TamásSomlói Sólymok SE
Korpics AttilaZASZ SE
Mézes Sólyom TiborGOC
Mézes Tibor SólyomGöcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület
Péntek MártonNincs adat
Szabó György VilmosCardioMAX SE
Tömösközy TamásTapolcai Honvéd SE
Török TamásDÖKE
Tóth PéterNincs adat

Férfi 40-49 év

Név Egyesület
Bicsérdi KornélNincs adat
Csepely LászlóNincs adat
Dr.Komjáti SándorTapolca Honvéd
Fekete Csabarépa
Horváth Péter---
Szabo Attila---
Tobak AttilaNincs adat
Vadász AttilaTapolca VSE
Vers Róbert---

Férfi 50 év felett

Név Egyesület
Domán GáborTapolcai Honvéd SE
Földesi JózsefNincs adat
Mile PálNincs adat
Pátkai Sándor-
Pék ImreSárvári-Kinizsi SE
Pesoldt FerencNincs adat
Simon LászlóNincs adat

Női 18-39 év

Név Egyesület
Bácskayné Varga Dóra-
Bárány NóraTapolca VSE
Beke MónikaTapolcai Honvéd Se
Bruzsa KataUni Sport
Fehérváriné Szerencse SzilviaNincs adat
Léber LíviaNincs adat
Legli AndreaGöcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület
Nagy Eszter-
Orbán Krisztina---
Somogyi GabriellaNincs adat
Szigetfy IldikóNincs adat
szücs hajnalkaNincs adat
Tigyiné Görög VeronikaKeszthelyi Kilóméterek

Női 40-49 év

Név Egyesület
Bognárné Pék IrénNincs adat
Gazda RitaNincs adat
Mészölyné Varga RenátaNincs adat
Paál ÉvaNincs adat
Radóné Karácsonyi EnikőNincs adat
Vidosa NoémiTapolca Honvéd

Női 50 év felett

Név Egyesület
Jagasits BélánéNincs adat

Férfi váltó

Név Egyesület
Cséri Soma (Bebe-Bence)Nincs adat
Lakossy Máté (Bebe-Bence)Nincs adat
Cséri Bence (Bebe-Bence)Nincs adat
Gajár Bence (Bebe-Bence)Nincs adat
Szabó György Vilmos (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Marton Ádám (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Némethy Tamás (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Domonkos Sándor (CardioMAX SE)CardioMAX SE
Zoboki Mihály (Fonnyadt Makk)Tapolca VSE
Tobak Attila (Fonnyadt Makk)Tapolca VSE
Kovács Bálint (HP Vasvár II)---
Kovács Bálint (HP Vasvár II)---
Kovács Bálint (HP Vasvár II)---
Komálovicsné Kálmán Csilla (HP Vasvár II)---
Körmendi Gábor (HP Vasvár III)---
Körmendi Gábor (HP Vasvár III)---
Fogarasi Ferenc (HP Vasvár III)---
Csomós Dávid (HP Vasvár III)---
Guzmics Krisztián (Körmend)---
Guzmics Krisztián (Körmend)---
Szabó Andrea (Körmend)---
Szabó Andrea (Körmend)---
Cséri Soma (Máté-Soma)Nincs adat
Lakossy Máté (Máté-Soma)Nincs adat
fekete sándor (répa)répa
nagy judit (répa)répa
balogh róbert (répa)répa
karagics mirjana (répa)répa
Balogh Zsombor (Tomcsányi Ford)Tapolcai Honvéd SE
Domán Gábor (Tomcsányi Ford)Tapolcai Honvéd SE

Női váltó

Név Egyesület
Bárány Nóra (Andi és Nóri)Tapolca
Knór Andrea (Andi és Nóri)Tapolca
Hoffman Hedvig (Diszel)Nincs adat
Baltáné Kiss Klaudia (Diszel)Nincs adat
Császár Éva (Göcseji Tájfutó Csajok)GOC
Borza Ágnes (Göcseji Tájfutó Csajok)GOC
Nágli Anikó (Göcseji Tájfutó Csajok)GOC
Kötél Anygyalka (Göcseji Tájfutó Csajok)GOC
Vincze Viktória (HP Budapest)---
Pálffy Magdolna (HP Budapest)---
Sándor Zsófia (HP Budapest)---
Vincze Ilona (HP Budapest)---
Magyar Eszter (HP Vasvár I)---
Magyar Eszter (HP Vasvár I)---
Nagy Mónika B (HP Vasvár I)---
Nagy Mónika B (HP Vasvár I)---
Rák Nikolett (Ibi-Niki)Nincs adat
Hegedüs Ibolya (Ibi-Niki)Nincs adat