Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: DÖKE Félmaraton 2013

F1 kategória (12 - 20 év)

Név Egyesület
Cseh GáborPécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület
Fridrich SomaGyűrűfű SE
Ignácz VendelDöke
Török TamásDÖKE
Varga PatrikNincs adat

F2 kategória (21 - 34 év)

Név Egyesület
Bartók Zoltán Nincs adat
Berecz LajosMezőtúr SSE
Horváth SzabolcsNincs adat
Kaluz Ákos BertalanNincs adat
Kántor AttilaDÖKE
Karnis GáborNincs adat
Kispéter ZoltánSpecial Sport Klub
Kovács ViktorCeglédi Honvéd Sport Egyesület
Mészáros Dávid MátéFuTeam SE
Orosz CsabaDÖKE
Ősze GáborStrucc Futóklub
Piszter GergelyNincs adat
Singlár LászlóTaszári Honvéd Sport Egyesület
Szabó ZoltánNincs adat
Szebacher ZoltánDÖKE
Szendi BalázsNincs adat
Szuper JózsefNincs adat
Tóth AndrásNincs adat
Túri MártonNincs adat
Vida János Hauni Sopiana Sportkör

F3 kategória (35 - 49 év)

Név Egyesület
Amati AndrásTéte
Bán Gergely Nincs adat
Budai FerencNincs adat
Csepregi MiklósNincs adat
Deme BalázsNincs adat
Dinya IllésFittbike SE
Fáskerti GáborHélix SE
Felinger ZoltánNincs adat
Gavallér JózsefBKV Előre
Gosztola ZsoltNincs adat
Gulyás LajosFuTeam SE
Halasi TamásFutómadarak
Hegedüs CsabaNincs adat
Horváth LászlóDÖKE
Horváth ZoltánNincs adat
Jakus GáborDöke
Kálovics FerencHélix Sportegyesület
Kerekes BuktaDöke
Kispál LászlóDÖKE
Kispéter LászlóSpecial Sport Klub
Kiss SándorNincs adat
Kolonics TamásVeszprémi Honvéd SE
Kordé ZoltánNincs adat
Kormos Károly-
Kósa ZoltánFittbike SE
Kötő Zsolt-
Kovács ErnőNincs adat
Kovács ZoltánNincs adat
Kovács ZsoltNincs adat
Kutasi PéterDÖKE
Madarász ZoltánNincs adat
Makk ImreNincs adat
Mendly GáborHauni Sopiana Sportkör
Mészáros ZsoltDöke
Mészáros ZsoltNincs adat
Miseta ZsoltTaszári Honvéd SE
Molnár PéterChinoin sc
Németh LászlóNincs adat
Radics ZsoltGL8 Sport
Raffay RolandNincs adat
Sebestyén GyulaNincs adat
Surján GergelyMogyi SE
Szép RóbertNincs adat
Szilágyi LászlóDÖKE
Tapoti SándorNincs adat
Tóth CsabaNincs adat
Tóth GáborNincs adat
Tóth GáborDÖKE
Varga IstvánNagymányok
Varga RóbertDÖKE
Vitéz AttilaNincs adat

F4 kategória (50 - 59 év)

Név Egyesület
Albicz ErnőNincs adat
Bige MiklósTéte
Czike NándorNincs adat
Goldring JenőMarosmenti Mocorgók
Harangozó MiklósNincs adat
Inhoff JózsefNincs adat
schneider pálnincs
Tasnádi LászlóNincs adat
Tigyi LászlóNudlik SE

F5 kategória (60 év fölött)

Név Egyesület
Csönge KárolyNincs adat
Dr. Pozsgay KálmánNincs adat
Palotai GáborBKV Előre
Pesoldt FerencNincs adat
Poronyi Gábor dr.Nincs adat

N2 kategória (21 - 34 év)

Név Egyesület
Brozovácz AliceNincs adat
Juhasz EszterNincs adat
Mihály-Bede MónikaDöke
Récsei PetraBp. Honvéd
Simóka GabriellaNincs adat
Szabó AlízFittbike SE
Szarvas-Fekete LillaDÖKE
Szatmári AdriennDöke
Tasnádi ErikaDÖKE Komló

N3 kategória (35 - 49 év)

Név Egyesület
Balajti HajnalkaNincs adat
Benedek KarolinaMazsola KSE
Berdál IlonaPAFF
Csethe Juditnincs
Hakszer ErikaDÖKE
Kolluti MargitNincs adat
Kubatov KláriFittbike SE
Lintz EdinaNincs adat
Megyeri FerencnéNincs adat
Radics NatáliaNincs adat
Varga AndreaFittbike SE
Varju EditDÖKE
Velner BeátaNincs adat

N4 kategória (50 - 59 év)

Név Egyesület
Kasztel TündeNincs adat
Musch JuditNincs adat
Túri TündeNincs adat
Vajdáné Marsai ZsuzsaNincs adat

N5 kategória (60 év fölött)

Név Egyesület
Kolozsi ErzsébetNincs adat
Lencsés ÉvaVitalitásSE. Balassagyarmat
Perepatics MáriaBKV Előre

Férfi váltó

Név Egyesület
Páva Tamás (Ex-Komlóiak)Nincs adat
Rittmann Zsolt (Ex-Komlóiak)Nincs adat
Dinya Illés (Fittbike Kópék)Fittbike SE
Antal Zoltán (Fittbike Kópék)Fittbike SE
Cseke Károly (Fittbike Öreg Rókák)Fittbike SE
Páll István (Fittbike Öreg Rókák)Fittbike SE
Ignácz Vendel (Futva vagy medve)DÖKE
Ürmös Krisztián (Futva vagy medve)DÖKE
Erdősi Gábor (Szekszárdi ászok)-
Klem Zsolt (Szekszárdi ászok)-
Petz János (xxxx)PTKE EGYMI
Varjú Norbert (xxxx)PTKE EGYMI

Női váltó

Név Egyesület
Ürmösné Szepper Tímea (Anya-Lánya)DÖKE
Ürmös Bettina (Anya-Lánya)DÖKE
GERESICS TIMEA (DÖKE IKREK)DÖKE
GERESICS KRISZTINA (DÖKE IKREK)DÖKE
Szelléné Fürbach Erika (FUTÓBAB ÉS ÉGIG ÉRŐ PASZULY)Nincs adat
Vidéki Andrea (FUTÓBAB ÉS ÉGIG ÉRŐ PASZULY)Nincs adat
Fider Krisztina (HAUNI FELES TEAM)Hauni Sopiana Sportkör
Schmidt Tünde (HAUNI FELES TEAM)Hauni Sopiana Sportkör
kormos aniko (jól futunk)Döke
Varga Anita (jól futunk)
Both Mónika (Moncsák)Döke
Mihály-Bede Mónika (Moncsák)Döke
Simóka Gabriella (Simóka Sisters)Nincs adat
Támis-Simóka Eszter (Simóka Sisters)Nincs adat
Pósa Ida (Tüzes V.I.Z.)Nincs adat
Szabó Ildikó (Tüzes V.I.Z.)Nincs adat
Szarvas-Fekete Lilla (Újrakezdők)DÖKE
Markó Tímea (Újrakezdők)DÖKE

Vegyes váltó

Név Egyesület
Papp Ferenc (csakfuss)Nincs adat
Jurenka Zsófia (csakfuss)Nincs adat
Dr. Antal Dániel (Fittbike Párban)Fittbike SE
Horváth Dominika (Fittbike Párban)Fittbike SE
Halasi Tamás (Futómadarak)Futómadarak
Halasi Ivett (Futómadarak)Futómadarak
Lévai Attila (GyalogKakukk & SpeedyGonzales)Nincs adat
Sedivy Renáta (GyalogKakukk & SpeedyGonzales)Nincs adat
Lakatos Gyula (HAUNI PC3-4 TEAM)Hauni Sopiana Sportkör
Szép Katalin (HAUNI PC3-4 TEAM)Hauni Sopiana Sportkör
Kordé Zoltán (KorDéKák)Nincs adat
Kordéné Lutter Andrea (KorDéKák)Nincs adat
Kolonics Tamás (Ne Cseszd El)Veszprémi Honvéd SE
Dr. Gyevnár Zsuzsanna (Ne Cseszd El)Veszprémi Honvéd SE
Szabó Gabriella (SzocioGráf)Nincs adat
Györky Zoltán (SzocioGráf)Nincs adat