Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: DÖKE Félmaraton

F1 kategória (12 - 20 év)

Név Város
Fridrich Soma Gyűrűfű
Halász ÁdámPécs
Ignácz Vendel Komló
Izsák DánielTolna-Mözs
Marát PatrikPécs
Szabó ZoltánKomló

F2 kategória (21 - 34 év)

Név Város
Bátki Balázs Szeged
Benczés Norbert Taszár
Berecz LajosÉrd
Bugledits PéterNagycenk
Búza Norbert Szeged
Fehér GergelyBudapest
Gábelics AttilaKomló
Kántor Attila Komló
Karnis GáborKomló
Kiss DávidPécs
Kovács ÁronPécs
Papp FerencPécs-Vasas
Pethő CsabaBalatonfüred
Singlár LászlóTaszár
Szebacher ZoltánMagyarszék
Szederkényi MátéBajna

F3 kategória (35 - 49 év)

Név Város
Ambrus NorbertOrfű
Balog ZoltánSellye
Bán GergelyPécs
Budai FerencBonyhád
Csengeri Kálmán Budapest
Csepregi MiklósKomló
Deák László AttilaSzeged
Gosztola Zsolt Pécs
Hegedüs Csaba Pécs
Kálovics FerencPécs
Kerekes BuktaKomló
Kerekes SándorKomló
Kiss SándorGörcsöny-Keresztespuszta
Kőhalmi Norbert Pécs
Komlósi János Székesfehérvár
Kordé ZoltánPécs
Kormos Károly Komló
Kovács Ernő Kozármisleny
Kovács Zsolt Komló
Kovácsfi ImrePécs
Lipcsik LászlóPécs
Mészáros Zsolt Komló
Miseta Zsolt Kaposvár
Noel MiklósSzeged
Pál ZsoltBudapest
Páva TamásBudapest
Petre GáborKomló
Somogyi Károly JánosBudapest
Szilágyi László Komló
Tamás Armand Pécs
Varga István Nagymányok
Vitéz Attila Komló
Werner PéterPécs
Zsolt RadicsKöln/ Deutschland

F4 kategória (50 - 59 év)

Név Város
Albicz ErnőBudapest
Czike Nándor Komló
Pikó AttilaBudapest
Tasnádi LászlóKomló

F5 kategória (60 év fölött)

Név Város
Csönge Károly Pécs
Sárosi JánosPÉCS

N1 kategória (12 - 20 év)

Név Város
Nagy EnikőHosszúhetény
Nagy MelániaKomló
Récsei RitaKozármisleny

N2 kategória (21 - 34 év)

Név Város
Dr. Ábrahám KrisztinaSzeged
Egervölgyi LillaKübekháza
Félix NóraBudaörs
Kovács EszterBonyhád
Kristóf ÉvaSzeged
Mattburger LíviaKomló
Mihály-Bede Mónika Komló
Molnár ÉvaKomló
Orosz ErikaKomló
Récsei PetraKozármisleny
Sárosi ÁgiBudapest
Szatmári AdriennPécs
Szűcs IbolyaSzeged
Tasnádi Erika Komló

N3 kategória (35 - 49 év)

Név Város
Andó GabriellaSzeged
Borbás BettiPécs
Both Mónika Komló
Csengeriné Jámbor Andrea Budapest
Fridrich Ágnes Gyűrűfű
Hakszer Erika Komló
Kasztel Tünde GyörgyiBudapest
Kovács Viktória Budapest
Lintz Edina Komló
Megyeri FerencnéKomló
Papp EszterBudapest
Radványi IldikóPécs
Varga AndreaPécs
Varju Edit Magyarszék

N4 kategória (50 - 59 év)

Név Város
Vajdáné Marsai ZsuzsaBonyhád

N5 kategória (60 év fölött)

Név Város
Lencsés Éva Nagyoroszi

Férfi váltó

Név Város
Czike Nándor (4 Kéz-Láb is)Komló
Deák Roland (4 Kéz-Láb is)Komló
Szebacher Zoltán (Fire)Magyarszék
Péter Attila (Fire)Pécs
Kis István (No-name)Komló
Orosz Csaba (No-name)Komló
Tillai Gergő (PSN Zrt)Pécs
Magyar Huba (PSN Zrt)Pécs

Női váltó

Név Város
Csomor Mirabella (Csomor - Varga Team)Keszü
Varga Erika (Csomor - Varga Team)Komló
Geresics Tímea (DÖKE-Ikrek)Magyarszék
Geresics Krisztina (DÖKE-Ikrek)Magyarszék
Szelléné Fürbach Erika (Egerági Üstökös Judo S. E. )Sásd
Gödrei Gabriella (Egerági Üstökös Judo S. E. )Egerág
Kerekesné Faddi Anita (Fürge Lábak )Komló
Kormos Anikó (Fürge Lábak )Komló
Bakity Gyöngyi (Sugárkák)Baja
Dr. Prohászka Szilvia (Sugárkák)Baja
Kisné Félix Tímea (Timi - Team)Komló
Ürmösné Szepper Tímea (Timi - Team)Komló

Vegyes váltó

Név Város
Dr. Erős Eszter (Baranya Police)Pécs
Dr. Angyal Miklós (Baranya Police)Pécs
Verbőci Júlia (Hosszú-gát )Pécs
Ignácz Vendel (Hosszú-gát )Komló
Kovács György (Komló-TEAM)Komló
Ekler Mónika (Komló-TEAM)Komló
Kordé Zoltán (Kordé Duó)Pécs
Kordéné Lutter Andrea (Kordé Duó)Pécs
Dr.Mitrovits Miklós (Mitrovits-Félix)Budaörs
Félix Nóra (Mitrovits-Félix)Budaörs
Révész Beáta (Run4fun)Siklós
Papp Ferenc (Run4fun)Pécs
Somogyi károly János (TEHENEK)Budapest
Hallgat-Somogyi Fanni (TEHENEK)Budapest
Takács Gáborné Brigi (Zozo Pizzéria)Komló
Szinger Zoltán (Zozo Pizzéria)Komló-Jánosi