Versenyzők

Regisztrált verenyzők listája (A zöld színnel jelölt versenyzők már befizették a nevezési díjat)

Verseny: 12 Órás Ultramarathoni Országos Bajnokság 2012

Férfi 18-40 év között

Név Egyesület
Balogh ÁdámDK Team, BFC, BKV Előre SC, Nudlik SE
Balogh Andrasmogyi
Belej BálintNincs adat
Evetovics MilánNincs adat
Gusztos PéterSUHANJ!
héjja péterNincs adat
Koncz LeventeÓbuda Hardcore
Lukács AlbertSárvári Kinizsi SE.
mózsik józsefszufla
Ossó Zoltánelte polythlon
Pintér TiborMicro SC
Török MártonNincs adat
TÖRÖK TIBORKALOCSAI SE
Veress BélaNincs adat

Férfi 41-50 év között

Név Egyesület
Badics AttilaNincs adat
Bakó GáborNincs adat
Barna SzabolcsNincs adat
Bene LajosNincs adat
Béres IstvánNincs adat
Bicskei FerencNincs adat
Holló MihályVersenycsigák FK.
Máró CsabaNincs adat
Morócz JózsefSZUFLA
Mucsi SándorNincs adat
Schulcz GáborMogyi SE
Simon LászlóNincs adat
SIPOS JÓZSEFFutóbolondok SE
Vaczkó ZsoltRákosmente

Férfi 50 év fölött

Név Egyesület
Ács LászlóÁ-C-S SC
Ajkay AntalSárvári Kinizsi SE
Bellus LászlóNincs adat
Borbély ImreNincs adat
Bozó PálSprint futóklub
Polgár SándorVersenycsigák Amatőr Futóklub
Szabó GyörgyNincs adat
Tigyi LaszloNudlik Se

Női 18-35 év között

Név Egyesület
Almássy MariannMargitszigetiAC
Gyebnár ÉvaBékési DAC
Sebestyén LindaNincs adat
Tomán EdinaNincs adat
Turcziné Soós ÉvaNincs adat

Női 36-45 év között

Név Egyesület
Bors ÁgotaVitalitás SE Balassagyarmat
Massányi Kinga ÉvaBEAC-Polythlon Triatlon Szakosztály

Női 45 év fölött

Név Egyesület
Balassáné Patai ErzsébetNincs adat
DEÁK FERENCNÉ EDITNincs adat
Lencsés ÉvaVitalitás SE. Balassagyarmat
Mucsi KatalinNincs adat
Tanácsné GabriellaBKV-Előre
Toma BeátaNincs adat

Férfi 6 óra

Név Egyesület
Baranyai Máté (Matteo Carabinieri)BFC - Balatonfüredi Futball Club & Balatonfüredi Futó Cimborák
Barna SzabolcsNincs adat
Bögi SándorFutóklub Glória, Dunaszerdahely
Duklesz MihályNincs adat
Kerényi FarkasKanizsai Futóklub
Méreg JózsefMarathon TKE
Mittler IstvánViking SE
Pléli SándorViking SE
Polyák CsabaKecskemét
Sipos Csabakanizsai futoklub
Soós PéterUNIXSPORT
Szabó Béla-
Szelőczei IstvánNike Futóklub Tata

Női 6 óra

Név Egyesület
Károlyi JuditNincs adat
Molnár AnitaNincs adat
Pléli KláraViking SE
Pléli SándorViking SE
Polgár EditVersenycsigák Futóklub

Férfi Váltó

Név Egyesület
Forgács Kornél (Kornél és a Csajok)Nowasport SE
Eiserle Judit (Kornél és a Csajok)Nowasport SE
Adamecz Dóra (Kornél és a Csajok)Nowasport SE
Szelőczei Anikó (Nike Futóklub Tata - Gördülő Tűzszekerek)Nike Futóklub Tata
Szelőczei Dávid (Nike Futóklub Tata - Gördülő Tűzszekerek)Nike Futóklub Tata
Hetves Bianka (Nike Futóklub Tata - Gördülő Tűzszekerek)Nike Futóklub Tata
Sajószegi Péter (Nike Futóklub Tata - Gördülő Tűzszekerek)Nike Futóklub Tata
Delbó József (Nike Futóklub Tata - Gördülő Tűzszekerek)Nike Futóklub Tata

Női Váltó

Név Egyesület
Ortiz Suarez Mária (Mazsolák)Nincs adat
Schneller Erika (Mazsolák)Nincs adat
Maráz Zsuzsanna (Szeri angyalai)Esztergomi Futóművek
Havasi Ágnes (Szeri angyalai)Esztergomi Futóművek